WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolizja na Trasie Warszawskiej. Zderzyły się trzy auta

Aktualizacja 9.11.2018 13:07
Źródło: LM.pl

Uwaga na utrudnienia na Trasie Warszawskiej. Przed południem doszło tam do zderzenia trzech samochodów.

Kierowca samochodu osobowego wyjeżdżając z ul. Wojska Polskiego został wpuszczony przez jedno z aut na ul. Warszawskiej. Następnie jadący za nimi volkswagen transporter nie zdążył wyhamować i uderzył mazdę, a ta w citroena. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Droga za mostem żelaznym w kierunku starej części Konina przez jakiś czas była zablokowana. Kierowca volswagena został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 6 punktami karnymi. 

slajd 1 z 11
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Więcej uprzejmości i życzliwości na drodze, pomagajmy sobie zamiast blokować, zastawiać, wyzywać. Kilka sekund poświęcone na uprzejme zachowanie na pewno zaprocentuje. Przykro patrzeć ile chamów porusza się po naszym mieście.
Dodano: 9.11.2018 14:44    Przez: ~Radosław
Mialem taki przypadek- w tym momencie uprzejmosc sie nie oplaca poniewaz auta nie zachowują odpowiedniej odległosci.
Dodano: 9.11.2018 12:44    Przez: ~kierowca
zgadzam się, przepisy w tym przypadku są jasne, jadący za Tobą ma zachować bezpieczny dystans. Koniec i kropka! A uprzejmość na drodze jest zawsze wskazana. Tak mało w ludziach pozytywnych emocji, wszędzie tylko zawiść i chamstwo. Naprawdę w takim świecie chcecie funkcjonować? Chcecie coś zmienić zacznijcie od siebie.
Dodano: 9.11.2018 14:47    Przez: ~Jeżon
Pn i coś mądrego, chyba żartujesz ?
Dodano: 9.11.2018 13:03    Przez: ~Jazda na zamek
Kultura na drodze przede wszystkim, PN nie wie co to kultura na drodze
Dodano: 9.11.2018 13:16    Przez: ~Buraki z konina

KOMENTARZE

Tak sie kończą uprzejmosci. Ten co wpuścił powinien dostac tez mandat bo on nie kest od kierowania ruchem!!!
Dodano: 09.11.2018 12:25    Przez: ~Pn
Brawo Pn w końcu coś mądrego a nie ciągle bmw
Dodano: 09.11.2018 12:50    Przez: ~Ja
Pn i coś mądrego, chyba żartujesz ?
Dodano: 09.11.2018 13:03    Przez: ~Jazda na zamek
@Ja - z tym bmw to ciagle Pn pissuarski - fanatyk bezzebnego pisze.
Dodano: 09.11.2018 13:16    Przez: ~Pn
Kultura na drodze przede wszystkim, PN nie wie co to kultura na drodze
Dodano: 09.11.2018 13:16    Przez: ~Buraki z konina
BMW i wszystko jasne
Dodano: 09.11.2018 13:59    Przez: ~Pn
Niektórzy kierowcy jeżdżą jak wariaci, aż strach :(
Dodano: 09.11.2018 16:56    Przez: ~/^
Zgadzam się w 100% !!!
Dodano: 09.11.2018 22:39    Przez: ~Kierowca
~Pn jak TVN
Dodano: 09.11.2018 22:57    Przez: ~bingo
Na wiadukcie dziś już 2 kolizję były, a na Chopina potrącenie
Dodano: 09.11.2018 12:38    Przez: ~........
Lekko popadalo i juz suweren niecwie jak jezdzic? 😂😂😂
Dodano: 09.11.2018 12:44    Przez: ~Pn
Gdybym ja był Policjantem ?
Dodano: 09.11.2018 13:05    Przez: ~Pn
W nocy na Chopina skradziono samochód honda civic czerwona 2 drzwiowa 2007r type s tzw. ufo . Jeżeli ktoś widział taki samochód proszę o kontakt .
Dodano: 09.11.2018 13:28    Przez: ~właściciel
Jakiś pechowy dzień, 2 wypadki i potrącenie :(
Dodano: 09.11.2018 16:55    Przez: ~@$
~Pn jak TVN
Dodano: 09.11.2018 22:57    Przez: ~bingo
Mialem taki przypadek- w tym momencie uprzejmosc sie nie oplaca poniewaz auta nie zachowują odpowiedniej odległosci.
Dodano: 09.11.2018 12:44    Przez: ~kierowca
Te uprzejmosci to chore jakies zjawisko. I bardzo niebezpieczne. Kodeks drogowy jasno mowi kto moze kierowac ruchem i nie jest to na pewno szary kierowca...
Dodano: 09.11.2018 12:46    Przez: ~Pn
Gdybym był Policjantem, to bym porządek na drogach zaprowadził.
Dodano: 09.11.2018 13:14    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 09.11.2018 22:58    Przez: ~bingo
Mała stłuczka trzech aut i paraliż konina ,przydała by się obwodnica rozwiązała by takie problemy bo dziś chcesz czy nie chcesz musisz przejechać przez konin
Dodano: 09.11.2018 12:49    Przez: paweł jeckson
Już nowy Prezydent zatroszczy się o to aby wokół Konina POwstały obwodnice, to człowiek zaradny, a będzie przecież miał wsparcie Brukseli i Króla Europy D. Tuska.
Dodano: 09.11.2018 13:00    Przez: ~Prezydent z PO
Obwodnice ci wybuduje Zenon...
Dodano: 09.11.2018 13:17    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 09.11.2018 22:58    Przez: ~bingo
obwodnica wiochy? fiu fiu
Dodano: 10.11.2018 01:03    Przez: ~ojojoj
PRZYDAŁABY SIE
Dodano: 10.11.2018 01:36    Przez: ~ucz się ortografii
Jednym słowem niedźwiedzia przysluga
Dodano: 09.11.2018 12:54    Przez: ~kierowca
Oj oj ktos pomylil bardzo fakty. Nie mazda uderzyla w Volksvagena a VV uderzylo w mazde.
Dodano: 09.11.2018 12:57    Przez: ~Dp
Takie uprzejmości, to tylko w szczególnych przypadkach, na pewno nie Warszawskiej i innych głównych drogach w mieście.
Dodano: 09.11.2018 13:00    Przez: ~yet
Slajd 9 i 10 policjanci na L4
Dodano: 09.11.2018 13:35    Przez: ~Aska
Ja nawet myszkę przepuszczam jak biegnie po ulicy kotka też a ten co jedzie za mną niech uważa i tyle dzisiaj na warszawskiej na odcinku 2 km jadąc 70 km/h wyprzedzało mnie 6 aut z czego 4 kierowców jawnie rozmawiało przez telefon komórkowy ach co za kierowcy....
Dodano: 09.11.2018 14:30    Przez: ~A. R
zgadzam się, przepisy w tym przypadku są jasne, jadący za Tobą ma zachować bezpieczny dystans. Koniec i kropka! A uprzejmość na drodze jest zawsze wskazana. Tak mało w ludziach pozytywnych emocji, wszędzie tylko zawiść i chamstwo. Naprawdę w takim świecie chcecie funkcjonować? Chcecie coś zmienić zacznijcie od siebie.
Dodano: 09.11.2018 14:47    Przez: ~Jeżon
@A. R. To suweren, ktoremu wolno wiecej...
Dodano: 09.11.2018 16:05    Przez: ~Pb
Więcej uprzejmości i życzliwości na drodze, pomagajmy sobie zamiast blokować, zastawiać, wyzywać. Kilka sekund poświęcone na uprzejme zachowanie na pewno zaprocentuje. Przykro patrzeć ile chamów porusza się po naszym mieście.
Dodano: 09.11.2018 14:44    Przez: ~Radosław
1 z 2
12>>