WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kolizja na Trasie Warszawskiej. Zderzyły się trzy auta

Aktualizacja 9.11.2018 13:07
Źródło: LM.pl

Uwaga na utrudnienia na Trasie Warszawskiej. Przed południem doszło tam do zderzenia trzech samochodów.

Kierowca samochodu osobowego wyjeżdżając z ul. Wojska Polskiego został wpuszczony przez jedno z aut na ul. Warszawskiej. Następnie jadący za nimi volkswagen transporter nie zdążył wyhamować i uderzył mazdę, a ta w citroena. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Droga za mostem żelaznym w kierunku starej części Konina przez jakiś czas była zablokowana. Kierowca volswagena został ukarany mandatem w wysokości 500 zł i 6 punktami karnymi. 

slajd 1 z 11
NASTĘPNY SLAJD

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Więcej uprzejmości i życzliwości na drodze, pomagajmy sobie zamiast blokować, zastawiać, wyzywać. Kilka sekund poświęcone na uprzejme zachowanie na pewno zaprocentuje. Przykro patrzeć ile chamów porusza się po naszym mieście.
Dodano: 9.11.2018 14:44    Przez: ~Radosław
Mialem taki przypadek- w tym momencie uprzejmosc sie nie oplaca poniewaz auta nie zachowują odpowiedniej odległosci.
Dodano: 9.11.2018 12:44    Przez: ~kierowca
zgadzam się, przepisy w tym przypadku są jasne, jadący za Tobą ma zachować bezpieczny dystans. Koniec i kropka! A uprzejmość na drodze jest zawsze wskazana. Tak mało w ludziach pozytywnych emocji, wszędzie tylko zawiść i chamstwo. Naprawdę w takim świecie chcecie funkcjonować? Chcecie coś zmienić zacznijcie od siebie.
Dodano: 9.11.2018 14:47    Przez: ~Jeżon
Pn i coś mądrego, chyba żartujesz ?
Dodano: 9.11.2018 13:03    Przez: ~Jazda na zamek
Kultura na drodze przede wszystkim, PN nie wie co to kultura na drodze
Dodano: 9.11.2018 13:16    Przez: ~Buraki z konina

KOMENTARZE

Tak sie kończą uprzejmosci. Ten co wpuścił powinien dostac tez mandat bo on nie kest od kierowania ruchem!!!
Dodano: 09.11.2018 12:25    Przez: ~Pn
Brawo Pn w końcu coś mądrego a nie ciągle bmw
Dodano: 09.11.2018 12:50    Przez: ~Ja
Pn i coś mądrego, chyba żartujesz ?
Dodano: 09.11.2018 13:03    Przez: ~Jazda na zamek
@Ja - z tym bmw to ciagle Pn pissuarski - fanatyk bezzebnego pisze.
Dodano: 09.11.2018 13:16    Przez: ~Pn
Kultura na drodze przede wszystkim, PN nie wie co to kultura na drodze
Dodano: 09.11.2018 13:16    Przez: ~Buraki z konina
BMW i wszystko jasne
Dodano: 09.11.2018 13:59    Przez: ~Pn
Niektórzy kierowcy jeżdżą jak wariaci, aż strach :(
Dodano: 09.11.2018 16:56    Przez: ~/^
Zgadzam się w 100% !!!
Dodano: 09.11.2018 22:39    Przez: ~Kierowca
~Pn jak TVN
Dodano: 09.11.2018 22:57    Przez: ~bingo
Na wiadukcie dziś już 2 kolizję były, a na Chopina potrącenie
Dodano: 09.11.2018 12:38    Przez: ~........
Lekko popadalo i juz suweren niecwie jak jezdzic? 😂😂😂
Dodano: 09.11.2018 12:44    Przez: ~Pn
Gdybym ja był Policjantem ?
Dodano: 09.11.2018 13:05    Przez: ~Pn
W nocy na Chopina skradziono samochód honda civic czerwona 2 drzwiowa 2007r type s tzw. ufo . Jeżeli ktoś widział taki samochód proszę o kontakt .
Dodano: 09.11.2018 13:28    Przez: ~właściciel
Jakiś pechowy dzień, 2 wypadki i potrącenie :(
Dodano: 09.11.2018 16:55    Przez: ~@$
~Pn jak TVN
Dodano: 09.11.2018 22:57    Przez: ~bingo
Mialem taki przypadek- w tym momencie uprzejmosc sie nie oplaca poniewaz auta nie zachowują odpowiedniej odległosci.
Dodano: 09.11.2018 12:44    Przez: ~kierowca
Te uprzejmosci to chore jakies zjawisko. I bardzo niebezpieczne. Kodeks drogowy jasno mowi kto moze kierowac ruchem i nie jest to na pewno szary kierowca...
Dodano: 09.11.2018 12:46    Przez: ~Pn
Gdybym był Policjantem, to bym porządek na drogach zaprowadził.
Dodano: 09.11.2018 13:14    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 09.11.2018 22:58    Przez: ~bingo
Mała stłuczka trzech aut i paraliż konina ,przydała by się obwodnica rozwiązała by takie problemy bo dziś chcesz czy nie chcesz musisz przejechać przez konin
Dodano: 09.11.2018 12:49    Przez: paweł jeckson
Już nowy Prezydent zatroszczy się o to aby wokół Konina POwstały obwodnice, to człowiek zaradny, a będzie przecież miał wsparcie Brukseli i Króla Europy D. Tuska.
Dodano: 09.11.2018 13:00    Przez: ~Prezydent z PO
Obwodnice ci wybuduje Zenon...
Dodano: 09.11.2018 13:17    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 09.11.2018 22:58    Przez: ~bingo
obwodnica wiochy? fiu fiu
Dodano: 10.11.2018 01:03    Przez: ~ojojoj
PRZYDAŁABY SIE
Dodano: 10.11.2018 01:36    Przez: ~ucz się ortografii
Jednym słowem niedźwiedzia przysluga
Dodano: 09.11.2018 12:54    Przez: ~kierowca
Oj oj ktos pomylil bardzo fakty. Nie mazda uderzyla w Volksvagena a VV uderzylo w mazde.
Dodano: 09.11.2018 12:57    Przez: ~Dp
Takie uprzejmości, to tylko w szczególnych przypadkach, na pewno nie Warszawskiej i innych głównych drogach w mieście.
Dodano: 09.11.2018 13:00    Przez: ~yet
Slajd 9 i 10 policjanci na L4
Dodano: 09.11.2018 13:35    Przez: ~Aska
Ja nawet myszkę przepuszczam jak biegnie po ulicy kotka też a ten co jedzie za mną niech uważa i tyle dzisiaj na warszawskiej na odcinku 2 km jadąc 70 km/h wyprzedzało mnie 6 aut z czego 4 kierowców jawnie rozmawiało przez telefon komórkowy ach co za kierowcy....
Dodano: 09.11.2018 14:30    Przez: ~A. R
zgadzam się, przepisy w tym przypadku są jasne, jadący za Tobą ma zachować bezpieczny dystans. Koniec i kropka! A uprzejmość na drodze jest zawsze wskazana. Tak mało w ludziach pozytywnych emocji, wszędzie tylko zawiść i chamstwo. Naprawdę w takim świecie chcecie funkcjonować? Chcecie coś zmienić zacznijcie od siebie.
Dodano: 09.11.2018 14:47    Przez: ~Jeżon
@A. R. To suweren, ktoremu wolno wiecej...
Dodano: 09.11.2018 16:05    Przez: ~Pb
Więcej uprzejmości i życzliwości na drodze, pomagajmy sobie zamiast blokować, zastawiać, wyzywać. Kilka sekund poświęcone na uprzejme zachowanie na pewno zaprocentuje. Przykro patrzeć ile chamów porusza się po naszym mieście.
Dodano: 09.11.2018 14:44    Przez: ~Radosław
1 z 2
12>>