WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Magistrat ogłosił konkurs na kierownika biura prezydenta

Dodano: 26.11.2018 20:30
Źródło: LM.pl

Koniński magistrat ogłosił konkurs na kierownika biura prezydenta – Piotra Korytkowskiego.

Dotychczasowa kierownik biura prezydenta Konina – Joanna Szydłowska, tuż przed odejściem Józefa Nowickiego z urzędu, została przez niego przeniesiona na stanowisko zastępcy kierownika wydziału kultury. Zaprzysiężony w ubiegłym tygodniu prezydent – Piotr Korytkowski rozpoczął już poszukiwania nowego kierownika biura.

Wymagania jakie przedstawiono w ogłoszeniu konkursowym to m.in. wykształcenie wyższe magisterskie ( humanistyczne, dziennikarstwo, komunikacja społeczna, public relations, marketing polityczny ), staż pracy minimum 5 lat, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym, znajomość języka obcego, znajomość administracji publicznej oraz znajomość ustawy o samorządzie gminnym i powiatowym. Wśród wymagań dodatkowych wymieniono: biegłą znajomość obsługi komputera, umiejętność wystąpień publicznych, kierowania zespołem, kreatywność oraz umiejętność redagowania tekstów.

Przyszły kierownik biura prezydenta miasta będzie opracowywał materiały sprawozdawcze prezydenta, organizował jego spotkania z różnymi organizacjami społeczno-zawodowymi, upowszechniał i przekazywał informacje mediom.

Aplikacje kandydatów przyjmowane są do 10 grudnia.

  • Konin. Magistrat ogłosił konkurs na kierownika biura prezydenta

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Już wiadomo kto będzie. Więc nie ma po co się emocjonować. Konkursy jak dotychczas .
Dodano: 26.11.2018 21:01    Przez: ~Jaa
Joanna Szydłowska, tuż przed odejściem Józefa Nowickiego z urzędu, została przez niego przeniesiona na stanowisko -schował panią żeby miała pracę ?
Dodano: 26.11.2018 21:38    Przez: ~dobry
Co z nagrodami w Urzędzie,kiedy poznamy dalszy ciąg listy.Czekamy
Dodano: 26.11.2018 21:47    Przez: ~wyborcy
Ja tam humanistą nie jestem, nie znam się także na rekrutowaniu pracowników, ale opis stanowiska ni w ząb nie pasuje mi do funkcji kierownika. Kierownik bowiem kieruje podległym zespołem czyli pokazuje palcem co kto i kiedy ma zrobić, egzekwuje polecenia, nagradza i karze jeśli trzeba, dba o swoich ludzi i środowisko pracy żeby ci mogli w spokoju pracować. Opracowywanie materiałów sprawozdawczych prezydenta, organizowanie jego spotkań z różnymi organizacjami społeczno-zawodowymi, upowszechnianie i przekazywanie informacji mediom to raczej rola dla asystenta/ki, ewentualnie rzecznika. No chyba, że chodzi o wynagrodzenie - widełki dla "kierownika" zapewne są większe niż dla asystenta/ki więc będzie kierownikiem samemu sobą za to z godnym wynagrodzeniem.
Dodano: 26.11.2018 21:06    Przez: ~xXx
Czyli radny Duchniewski będzie kierownikiem to po co ten konkurs?
Dodano: 27.11.2018 18:35    Przez: ~Ataturk

KOMENTARZE

Już wiadomo kto będzie. Więc nie ma po co się emocjonować. Konkursy jak dotychczas .
Dodano: 26.11.2018 21:01    Przez: ~Jaa
Czyli kto, bo nie wiem.
Dodano: 27.11.2018 10:56    Przez: ~czytelnik
Zapewne znowu jakaś eks dziennikarka, ale miłująca tęczowe towarzystwo i czarne parasolki.
Dodano: 27.11.2018 14:27    Przez: ~phh
A na poprawę warunków pracy Magi_strantek to konkursu nie o_głosił_by czasem? Pracują po cztery, pięć osób w jednym pomieszczeniu. Ja_Ja_ko były petent Biedulka wchodząc nie wiem do kogo się zwrócić. Nie mam gdzie się obrócić. Ani jak zawrócić. Ma być Od_Nowa? Sama znam na Samym 😉 Tylko 😁😆 Placu Wolności Jedną taką co by się nadawała. Kamienicę niby znam. A w Starostwie to nie na Sępa Bielika głosują nadal to będą po 7 pracować. Paszporty na Rekolekcje!
Dodano: 27.11.2018 16:24    Przez: ~Byniu
Jak to nie wiecie? Rafałek od Nowaka.
Dodano: 27.11.2018 17:03    Przez: ~Onn
Czyli Nowak będzie miał wtyczkę
Dodano: 27.11.2018 17:15    Przez: ~PN
Ustawa antysitwowa niedługo będzie podpisana.
Dodano: 27.11.2018 21:09    Przez: ~Nepotyzm
Czyli Wiesław radym i co na to KOD?
Dodano: 26.11.2018 21:02    Przez: ~Tyy
Znowu wszedł tak jak ostatnio?
Dodano: 26.11.2018 23:03    Przez: ~@
A kiedy magistrat posprząta? Nawet morsy się wyniosły z ośrodka w Gosławic ach. Zielsko, Zielsko I... Zielsko. A może algi?
Dodano: 26.11.2018 21:03    Przez: ~Marco Polo?
Ja tam humanistą nie jestem, nie znam się także na rekrutowaniu pracowników, ale opis stanowiska ni w ząb nie pasuje mi do funkcji kierownika. Kierownik bowiem kieruje podległym zespołem czyli pokazuje palcem co kto i kiedy ma zrobić, egzekwuje polecenia, nagradza i karze jeśli trzeba, dba o swoich ludzi i środowisko pracy żeby ci mogli w spokoju pracować. Opracowywanie materiałów sprawozdawczych prezydenta, organizowanie jego spotkań z różnymi organizacjami społeczno-zawodowymi, upowszechnianie i przekazywanie informacji mediom to raczej rola dla asystenta/ki, ewentualnie rzecznika. No chyba, że chodzi o wynagrodzenie - widełki dla "kierownika" zapewne są większe niż dla asystenta/ki więc będzie kierownikiem samemu sobą za to z godnym wynagrodzeniem.
Dodano: 26.11.2018 21:06    Przez: ~xXx
Widocznie ta osoba co siedzi przy konkursach jest nieodpowiednia i mało kompetentna
Dodano: 27.11.2018 07:22    Przez: ~kol
...z ostatniej chwili ... w Poznaniu poruszenie - kilkanaście aplikacji na konkurs wysłane priorytetem. Nie przenoście Nam >>pyrolandu
Dodano: 27.11.2018 09:12    Przez: ~z żalem dla pogrzebanych..
W przepisach samorządowych nie ma górnych widełek wynagrodzenia dla zwykłych pracowników, więc asystent może zarabiać więcej niż kierownik - chyba że miasto ma jakiś wewnętrzny regulamin wynagradzania. Po drugie: przecież ten kierownik nie ma tylu ludzi pod sobą, by przez 168 godzin w miesiącu nimi tylko kierował. Musi coś innego robić. Więc jak mu szeregowy pracownik przygotuje materiały sprawozdawcze, to kierownik to przeczyta i powie, co poprawić, itp.
Dodano: 27.11.2018 14:31    Przez: ~aaa
Może jakiegoś Misiewicza z szaranczy.
Dodano: 26.11.2018 21:22    Przez: ~Q
Gdyby wygral katechetek to na na nank bylby jakis mierny Pisiewicz.
Dodano: 26.11.2018 21:27    Przez: ~Pn
Może Q ze zdradzieckich razem z Pn byście spróbowali .Byłoby po kim jeździć .No dalej lewaki zgłaszać kandydatury.Śmiało
Dodano: 26.11.2018 21:42    Przez: ~xd
Pn objął już zaszczytne stanowisko kierownika szaletu miejskiego, a Q jest jego podwładnym.
Dodano: 27.11.2018 16:30    Przez: ~WSW Wiadro, Szmata, Woda
Joanna Szydłowska, tuż przed odejściem Józefa Nowickiego z urzędu, została przez niego przeniesiona na stanowisko -schował panią żeby miała pracę ?
Dodano: 26.11.2018 21:38    Przez: ~dobry
Prezydent elekt wyraźnie mówił mediom, że wyraził zgodę na utworzenie tej funkcji.
Dodano: 26.11.2018 21:47    Przez: ~uważny
Szara eminencja "piotrusiuje" w najlepsze.Zapomniała co mówiła w kampanii o Korytkowskim?
Dodano: 27.11.2018 10:24    Przez: ~yty
krótką ma pamięć
Dodano: 27.11.2018 10:35    Przez: ~..isia
Wredne i przemądrzale babskio. Z tymi zębami do przodu.
Dodano: 27.11.2018 22:58    Przez: ~Petent
Pani Asiu, nieważne jak mówią, ważne że mówią😀 Gratuluję popularności😀
Dodano: 28.11.2018 11:03    Przez: ~Obserwator
do petenta:I tak zazębiła sobie znajomości.Ona jest nietykalna,a przez kogo namaszczona to każdy o tym wie.
Dodano: 28.11.2018 15:58    Przez: ~królisia
ZAUWAŻALNYM : MONITORING JAKOŚCI SPALONEGO PALIWA DLA MIASTA ,LUB : KIEROWNIK ,INŻYNIER ODDELEGOWANY DO PILNOWANIA . EKOLOGIA A WĘGIEL ?, A ,,EMINENCJE '' TO ? KTO . ...
Dodano: 27.11.2018 01:25    Przez: ~L
Nie chcialbym takiej pracy byc paziem pana KOryto.Nie mogl bym wysluijwac i waflowac komus kto jest w parti niemieckiej PO
Dodano: 27.11.2018 07:30    Przez: ~Angela och ja libe donald
czy chciałbyś,czy nie - nie interesuje to nikogo....melduj to komuś na swoim poziomie...
Dodano: 27.11.2018 07:48    Przez: ~zx
Mozesz mi obtaśtać jedynie 😁😁
Dodano: 27.11.2018 09:28    Przez: ~Angela och ja libe donald
Mnie by interesowało, bo to potencjalny wyborca
Dodano: 27.11.2018 10:48    Przez: ~cdn
Magistrat ...
Dodano: 27.11.2018 09:36    Przez: ~:))
Jak to dumnie brzmi
Dodano: 27.11.2018 09:39    Przez: ~...
Pod wodzą POlityków z PO ?
Dodano: 27.11.2018 16:34    Przez: ~No nie
PAN Chojnacki by się nie nadawał??? może wtedy warszawski klan dalby jakies pozwolenie na Ościslowo .
Dodano: 27.11.2018 10:09    Przez: ~jas
Pis skreslil osciskowo i go nie bedzie.
Dodano: 27.11.2018 12:09    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>