WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Zderzenie na drodze. Jeden kierowca zbiegł, drugi trafił do szpitala

Dodano: 27.11.2018 10:56

W poniedziałek, 26 listopada po godz. 17.00, w Koszutach (gm. Słupca) doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Jeden z kierowców prawdopodobnie wyszedł o własnych siłach, natomiast drugi był przytomny, jednak w wyniku uderzenia został zablokowany w środku. Strażacy po dojeździe zabezpieczyli miejsce zdarzenia, oświetlili teren i udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej kierującej samochodem, która była uwięziona. Kobieta została przewieziona do szpitala. Drugiego kierowcy nie udało się odnaleźć, gdyż z niewyjaśnionych przyczyn oddalił się z miejsca wypadku.

Na miejscu pracowały 3 jednostki straży pożarnej, a działania trwały prawie dwie godziny.

Fot. PSP Słupca

  • Zderzenie na drodze. Jeden kierowca zbiegł, drugi trafił do szpitala
  • Zderzenie na drodze. Jeden kierowca zbiegł, drugi trafił do szpitala
  • Zderzenie na drodze. Jeden kierowca zbiegł, drugi trafił do szpitala
  • Zderzenie na drodze. Jeden kierowca zbiegł, drugi trafił do szpitala

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

a naco mial czekac jak byl nawalony
Dodano: 27.11.2018 11:16    Przez: ~swiadek
nawalony albo nać•pany dlatego zbiegł
Dodano: 27.11.2018 12:19    Przez: ~wasa
A drugi kietowca to rowerem jechal?tak trudno sprawdzic kto byl wlascicielem auta,a jak nie to komu auto uzyczono?dlaczego z tak prostych rzeczy mozna zrobic tak skomplikowana sytuacje?
Dodano: 27.11.2018 12:59    Przez: ~Olo
No trzezwo nie myslal
Dodano: 27.11.2018 11:50    Przez: ~Xyz
bardziej niż szok, podejrzewałbym używki...
Dodano: 27.11.2018 13:48    Przez: ~Radosław

KOMENTARZE

Szok powypadkowy. Znajdzie się.
Dodano: 27.11.2018 11:15    Przez: ~pleban
A drugi kietowca to rowerem jechal?tak trudno sprawdzic kto byl wlascicielem auta,a jak nie to komu auto uzyczono?dlaczego z tak prostych rzeczy mozna zrobic tak skomplikowana sytuacje?
Dodano: 27.11.2018 12:59    Przez: ~Olo
bardziej niż szok, podejrzewałbym używki...
Dodano: 27.11.2018 13:48    Przez: ~Radosław
a naco mial czekac jak byl nawalony
Dodano: 27.11.2018 11:16    Przez: ~swiadek
No trzezwo nie myslal
Dodano: 27.11.2018 11:50    Przez: ~Xyz
~Pn jak TVN
Dodano: 27.11.2018 22:50    Przez: ~bingo
BMW i wszystko jasne
Dodano: 27.11.2018 11:49    Przez: ~Pn
Idz do okukisty i psychiatry pissuarze.
Dodano: 27.11.2018 12:07    Przez: ~Pn
Kocham świat
Dodano: 27.11.2018 12:13    Przez: ~~Pn
Patrzcie sam do siebie mówi
Dodano: 27.11.2018 15:54    Przez: ~Co
Pn popala marihuane i sam do siebie gada i pisze.
Dodano: 27.11.2018 16:09    Przez: ~Iza
nawalony albo nać•pany dlatego zbiegł
Dodano: 27.11.2018 12:19    Przez: ~wasa
Za ucieczke powinno byc na dzien dobry 15 lat. Pkus to, co mu by doozyli ze wzgledu na obrazenia drugiej strony.
Dodano: 27.11.2018 12:35    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 27.11.2018 22:51    Przez: ~bingo
Stowarzyszenie "agenta Tomka" oskarżone o nadużycia finansowe. DOJNA zmiana. Lub jak kto woli... kumpel Kaminsia.
Dodano: 27.11.2018 12:41    Przez: ~Pn
A ciebie też ciągają po sądach za nadużycia ?
Dodano: 27.11.2018 16:24    Przez: ~Pn nadużywa
za 2 tygodnie audika będzie jak nowa na giełdzie hehe
Dodano: 27.11.2018 13:41    Przez: ~koniniak
"...udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej kierującej samochodem, która była uwięziona. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Drugiego kierowcy nie udało się odnaleźć..."brak slow na ta polszczyznę :/
Dodano: 27.11.2018 14:49    Przez: ~dr
Pn jak TVN
Dodano: 27.11.2018 22:51    Przez: ~bingo
Ja tam też lubie sobie wypić i siadam za kierownicę, ale wypadku nigdy nie spowodowałem.
Dodano: 27.11.2018 16:22    Przez: ~Pn
Rower sie nie liczy