WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Miejski rower kończy sezon. Wypożyczalnia wróci w marcu

Dodano: 28.11.2018 13:35
Źródło: LM.pl

Jeszcze tylko do piątku można korzystać z rowerów miejskich. Wypożyczalnia ruszy znowu 1 marca.

Koniński Rower Miejski został uruchomiony 31 sierpnia. Do dyspozycji mieszkańców oddano wówczas 100 rowerów, które można wypożyczać w 11 stacjach. Jak informuje firma Nextbike Polska, do tej pory z rowerów skorzystano ponad 17 000 razy. A w systemie umożliwiającym wypożyczenie roweru zarejestrowało się ponad 3 300 osób.

- Tegoroczny sezon trwał zaledwie 3 miesiące, ale już możemy mówić, że Koniński Rower Miejski spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem wśród mieszkańców. Wielu z nich znało nasz system chociażby z Poznania, Łodzi, czy innych miast. Spodziewamy się, że zainteresowanie rowerem miejskim będzie nadal rosło w kolejnym sezonie, który w przyszłym roku zaczynamy już 1 marca – mówi Robert Lech, prezes Nextbike Polska.

Największą popularnością wśród wypożyczających cieszyły się stacje przy ul. Wyszyńskiego i ul. Dworcowej. Stacje zostaną wyłączone o północy z piątku na sobotę ( 30 listopada /1 grudnia). Teraz rowery trafią do magazynu, gdzie przejdą przegląd techniczny.

  • Konin. Miejski rower kończy sezon. Wypożyczalnia wróci w marcu

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Tylko to żaden sukces. Inne miasta miały rowery miejskie od dawna, a u nas przypadkowo przed wyborami jak statek zaczął tonąć :)
Dodano: 28.11.2018 14:24    Przez: ~Hdhd
Duma Józefa to rowery i tramwaj wodny, a dobrze płatnych miejsc pracy NIET. No chyba że dla swojaków.
Dodano: 28.11.2018 16:45    Przez: ~żegnaj
WIĘCEJ FESTYNÓW!!!!
Dodano: 28.11.2018 16:08    Przez: ~haha
Dokładnie . W mieście widać same puste witryny do wynajęcia a jak coś jeszcze dycha to same banki , pożyczki lub apteki. To miasto zamienia się w typowy skansen postsowiecki.
Dodano: 28.11.2018 19:47    Przez: ~emiko
a jeszcze chciał WIĘCEJ !!!!i WIĘCEJ!!!!!
Dodano: 28.11.2018 20:47    Przez: ~xcx

KOMENTARZE

Wrócą ale ciekawe czy w tych samych opłatach ?
Dodano: 28.11.2018 14:26    Przez: ~Ciekawy
A Pan Nowicki w Marcu tez wróci do Urzędu Miasta jako pomysłodawca i twórca rowerków ???
Dodano: 28.11.2018 15:46    Przez: ~rowerek
Nudzi ci sie jak widzę....
Dodano: 28.11.2018 15:50    Przez: ~Pn
WIĘCEJ FESTYNÓW!!!!
Dodano: 28.11.2018 16:08    Przez: ~haha
Jak by ci tak płacili jak mnie też byś pisał na dyżurze LM-u
Dodano: 28.11.2018 21:01    Przez: ~Pn
Józef wróci i będzie kierował ruchem na Kleczewskiej jak przyprawa padnie.
Dodano: 28.11.2018 22:38    Przez: ~Janusz polityki
Nie podpisuj sietym haslem,,,rowerek,,,
Dodano: 29.11.2018 14:27    Przez: ~Rowerek
Jak zawsze niezadowolonych bedzie najwięcej i nigdy niczym im sie nie dogodzi. Sa rowery zle. Nie ma zle. Dzizus, skad wy sie bierzecie?? Czy swoja niedole i nygusostwo musicie w taku sposób rekompensowac??
Dodano: 28.11.2018 15:49    Przez: ~Pn
Za to ty jesteś pracuś. Całe dnie przed komputerem ma lm siedzisz a mieszkańców śmiesz o nygusów wyzywać hiPOkryto.
Dodano: 28.11.2018 16:10    Przez: ~Do Pn
Pn sam jesteś nygus i nierób,bez żadnej przyszłości.Siedzisz całe dnie na Lm i ludzi obrażasz.Ulice idź zamiataj albo znajdź sobie robotę bo na naukę u ciebie już za późno
Dodano: 28.11.2018 16:22    Przez: ~witek
Pissuarki, ten jad i ta nienawisc najbardziej wam szkodza...😂😂😂
Dodano: 28.11.2018 16:36    Przez: ~Pn
Nam nie szkodzą tylko tobie ,jesteś już na skraju wyczerpania nerwowego a jak PiS będzie rządził jeszcze cztery kadencje to skończysz w Gnieźnie ze zgryzoty 😂😂😂
Dodano: 28.11.2018 16:46    Przez: ~cmok mnie Pn
Słowa o pis nie było a ten pajac już podpina pod pis jak mu jakis komentarz nie leży.chory z nienawiści typ. Przez takich chorych jak Pn doszło do mordu politycznego w Łodzi kilka lat temu.
Dodano: 28.11.2018 17:00    Przez: ~Anty pn
Gó...o was to obchcodzi, zresztą co ja man się wam pissuary tłumaczyć. Mnie za to dobre płacą... i tylte
Dodano: 28.11.2018 21:06    Przez: ~Pn
O, ten wyzej Pissuar Pn próbuje mnie nieudolnie podrobic... 😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 28.11.2018 22:24    Przez: ~Pn
Ciebie Pn nie trzeba podrabiać , ty sam w sobie jesteś podróbą.
Dodano: 29.11.2018 12:14    Przez: ~Podroby
Gdybym ja umiał jezdzić na rowerze ?
Dodano: 28.11.2018 17:08    Przez: ~Pn
To się pissuarze naucz. To nic trudnego. PS. Dlaczego LM usuwa tylko wybrane komentarze? I dlaczego nie usuwa bełkotu pissowskiej hołoty, który bije z każdego tematu?
Dodano: 29.11.2018 08:08    Przez: ~Pn
Pn na hulajnodze śmiga po chodnikach.
Dodano: 29.11.2018 12:15    Przez: ~Jadzka
DO marca? Absurd
Dodano: 28.11.2018 17:08    Przez: ~alex1234
Na złość Pn-owi w następnych wyborach do sejmu zagłosuję na pis choć nigdy nie głosowałem.
Dodano: 28.11.2018 17:27    Przez: ~Wyborca
A glosuj se. Beda potrzebowali glosow bo na bank przerzna. 😂😂😂
Dodano: 28.11.2018 18:01    Przez: ~Pn
Predzej z h**a zrobisz skreta niz z walesy prezydenta
Dodano: 28.11.2018 19:15    Przez: ~Bolo
Pn o prezydencie Wałęsie tak żle się wyrażasz, tak nie można, to noblista z pokojową nagrodą i z bałwankiem w klapie, który chce pałować robotników ?
Dodano: 28.11.2018 19:52    Przez: ~Bolek
Dzieki Panu Walesie takie odpady jak wy wyzej moga posac takie bzdury jak wyzej. Do piet mu nie dorastacie zalosne pismatolki.
Dodano: 28.11.2018 20:18    Przez: ~Pn
Pn mama ci nie mówiła że Wałęsa to nie pan tylko bolek zdrajca taki jak ty tłumoku bez kultury.Za kopiejki byś rodzinę i Ojczyznę sprzedał lewaku z pustym łbem
Dodano: 28.11.2018 20:26    Przez: ~Dominika Sz.
O przepraszam ale ja nie mam pustego łba, mam w nim sieczkę.
Dodano: 29.11.2018 12:18    Przez: ~Pn
Prosze panstwa taki rower jest potrzebny w miescie ....... w ktorym jest duzo turystow , mlodych ludzi , ktore tetni zyciem . Jest to rodzej rozrywki gdzie mozna cos pozwiedzac i zobaczyc . A w koninie? Nawet za bardzo nie.ma po czym jezdzic . Moim zdaniem pomyslodawca tych nieudacznych rowerow powinien miec honor i oddac podatnikom kase ktora byla utopiona. Tyle ze nie z jego kieszeni.
Dodano: 28.11.2018 19:21    Przez: ~Pawel
Masz MZK.
Dodano: 29.11.2018 08:08    Przez: ~Pn
przeczytaj dane liczbowe w artykule, obserwuj stacje rowerowe a przekonasz się czy potrzebne czy nie... malkontencie
Dodano: 29.11.2018 08:39    Przez: ~hela
Ps. Przyspieszcie komunikacje miejska o 10 minut bo to jedyna recepta na rentownosc miejskich rowerow.
Dodano: 28.11.2018 19:29    Przez: ~Pawel
I jeszcze jedno ps . Bo komu ten rower ? W dzisiejszych czasach na rower sredniej klasy za 800 czy 900 zl stac kazdego kto ma checi i pracuje. Turystow w tym miescie ktorym przywiezienie wlasnego roweru jest uciazliwe nie ma . Wiec chyba tylko dla zula ktory juz dawno sprzedal swoj za flaszke wina , na taksowke go nie stac a do nocnego po alk za daleko wiec miejski pedalowiec za pare groszy. Gratulacje panie byly. Wez se pan te rowery do siebie tylko oddaj pan kase
Dodano: 28.11.2018 19:39    Przez: ~Pawel
Wielu pomysl z rowerani sie podoba wiec nie wiem po co te zale wylewasz. Czy lepuej byloby gdyby wydal lase ma czarnuchow czy patolo puncset??
Dodano: 28.11.2018 20:20    Przez: ~Pn
Pn ty jesteś patologią społeczną zasługująca na wieczne potępienie.Jesteś człowiekiem bez dumy i honoru.Jesteś zdrajcą Ojczyzny.W czasie wojny wiesz co z takimi jak ty czyniono...Łysy już jesteś resztę się domyśl,chociaż twój móżdżek jak u ptaszka
Dodano: 28.11.2018 20:30    Przez: ~ola
Dwukrotnie włamywano mi się do piwnicy - w sumie straciłem 3 rowery. Kolejnego nie kupię, a w mieszkaniu nie mam miejscy, by trzymać rower. Więc rower do wypożyczenia to idealny pomysł.
Dodano: 29.11.2018 08:26    Przez: ~aaa
Paweł a może ty taki anty bo na rowerku nie potrafisz jeździć
Dodano: 29.11.2018 09:33    Przez: ~Skąd ta krytyka
aaa no pewnie ze dobry. Ale pisorki musza pohejtowac bo inaczej mieliby dzien stracony.
Dodano: 29.11.2018 09:34    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>