WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kąty. Samochód wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie

Dodano: 5.12.2018 18:25
Źródło: LM.pl

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku, do którego doszło dzisiaj w miejscowości Kąty, gm. Słupca.

Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn kierujący samochodem marki Mitsubishi L200 wypadł z drogi wojewódzkiej nr 466 i dachował w przydrożnym rowie. Jak informuje Marcin Nachowiak, rzecznik słupeckiej straży pożarnej, mężczyzna opuścił auto o własnych siłach.

- W wyniku odniesionych obrażeń został zabrany do szpitala – podkreśla Marcin Nachowiak.

Przez cały czas trwania akcji ratunkowej, ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

fot. KP PSP Słupca

  • Kąty. Samochód wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie
  • Kąty. Samochód wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie
  • Kąty. Samochód wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie
  • Kąty. Samochód wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie
  • Kąty. Samochód wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Pędził jak szalony, a drogi śliskie. Ewidentna wina kierowcy.
Dodano: 5.12.2018 18:52    Przez: ~Uwaga ! Pirat !
A ciekawe kto odpowiada za stan dróg? Co roku to samo, lod na drodze, soli nie ma... W Grudniu zeby zima zaskoczyła?? Zenada
Dodano: 5.12.2018 21:16    Przez: ~Znowu drogi nie posypane
To są ci co przy dzisiejszych warunkach na drodze cfaniakuja wyprzedzając co się da śmieją się i krzyczą Jedziesz jak baba
Dodano: 5.12.2018 22:02    Przez: ~Ojoj a nie

KOMENTARZE

Tak polacy kierują.Ja jestem niemcem i umiem kierowac jak prawdziwy niemiec
Dodano: 05.12.2018 18:40    Przez: ~Pn
PO szwabsku myślisz to fakt i oglądasz tylko TVN, a to anty-polska stacja telewizyjna.
Dodano: 05.12.2018 18:54    Przez: ~TVP
Wolę TVN niż propagandę z TVPiS
Dodano: 05.12.2018 20:58    Przez: ~:)
To są ci co przy dzisiejszych warunkach na drodze cfaniakuja wyprzedzając co się da śmieją się i krzyczą Jedziesz jak baba
Dodano: 05.12.2018 22:02    Przez: ~Ojoj a nie
Du warst in deinem Leben noch nie in Deutschland, es sei denn, Sie sind für ein Auto gefahren bist, den alte passat neben den Berlin. An der ersten Kreuzung würdest du nicht wissen, wie du fahren könntest. Du bist Arschloch, kein Deutscher!
Dodano: 05.12.2018 22:19    Przez: ~Sfh
Z całym szacunkiem, ale jesteście mocno zacofani: TVN od dawna nie jest niemieck, już dwa razy krążył w rękach amerykańskich, obecnie należy do Discovery.
Dodano: 06.12.2018 10:39    Przez: ~Korwin
Pędził jak szalony, a drogi śliskie. Ewidentna wina kierowcy.
Dodano: 05.12.2018 18:52    Przez: ~Uwaga ! Pirat !
A ciekawe kto odpowiada za stan dróg? Co roku to samo, lod na drodze, soli nie ma... W Grudniu zeby zima zaskoczyła?? Zenada
Dodano: 05.12.2018 21:16    Przez: ~Znowu drogi nie posypane
ciekawe kto odpowiada za logiczne myslenie.Chyb sól bo soli nie ma mózgu nie ma.włącz myslenie sol nie zwalania od myslenia
Dodano: 05.12.2018 21:22    Przez: ~myslacy
A może myślał że to sól się świeci
Dodano: 05.12.2018 22:03    Przez: ~F
Ewidentnie wina kierowcy... Widziałeś ??? Byłeś świadkiem ??? Czy może masz nadprzyrodzone moce żeby tak twierdzić ??? W sieci jest pełno filmów jak ludzie przy 50 km/h wypadają z drogi... Ale ty wiesz najlepiej wyborców PISu
Dodano: 06.12.2018 09:06    Przez: ~Nie
Skoro nie umiesz jeździć 50 km/h to jedź 20 km/h albo poczekaj na lepsze warunki.
Dodano: 06.12.2018 10:18    Przez: ~tak
LM jak tvn
Dodano: 06.12.2018 07:01    Przez: ~pn
Pickupy często obraca.
Dodano: 06.12.2018 07:53    Przez: ~PL
Nie obciążony tył i domyślnie ustawiony napęd na tylną oś, na wszystkie koła już nie, bo za dużo spali, a trzeba poszpanować znajomym i sąsiadom, że ma się pickupa.
Dodano: 07.12.2018 09:48    Przez: Tomek
Ale jak to mógł wypaść z drogi ? Przecie takie auto to ma napad cztery na 4 . Powinien sie prowadzić jak po szynach . Jak AUDI w kłatro.
Dodano: 06.12.2018 10:48    Przez: ~Iy
BMW I WSZYSTKO JASNE
Dodano: 07.12.2018 09:49    Przez: ~Będziesz Miał Wypadek=BMW