WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Licheń. Dziękowali wolontariuszom, którzy pomagają w hospicjum

Dodano: 6.12.2018 13:22

Dzień wolontariusza, przypadający 5 grudnia, obchodzony był w Hospicjum im. św. Stanisława Papczyńskiego w Licheniu Starym.

W hospicyjnej kaplicy zebrali się wolontariusze, chorzy i personel by modlić się w intencji tych, którzy bezinteresownie wspierają hospicyjne dzieło fundacji Spem Donare. Mszy przewodniczył ks. Krzysztof Jagoda MIC, a towarzyszył ks. Julian Sztuczka MIC.

Wolontariusze nie szczędzili szerokich uśmiechów i szczerych uścisków podczas przekazywania sobie znaku pokoju. Jak informuje Urszula Kulig, koordynator wolontariatu, hospicjum w Licheniu wspiera 36 wolonatriuszy, którzy nie tylko bezpośrednio dzielą się swoim sercem z chorymi, ale także pomagają w innych pracach. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Licheń,   hospicjum wolontariusze,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Zdrowaska za nim cos napiszesz to jedz do tego hospicjum ,nic tam nie dotykaj tylko pobadz tam tylko godzine to nabierzesz wiecej szacunku do tych cierpiacych i do tych ktorzy bezinteresownie sie nimi opiekuja.
Dodano: 6.12.2018 17:39    Przez: ~Anty PiS
Będzie im wynagrodzone. Wiele sił życzę wam dobrzy ludzie:-)
Dodano: 6.12.2018 22:19    Przez: ~Młoda doświadczona życiem
Podziwiam takich ludzi. Sam jestem osoba chorą i zastanawiam czy nie zostać wolontariuszem.
Dodano: 6.12.2018 22:52    Przez: ~Brawa dla Was
Żebyś tam człowieczku marny nigdy nie trafił...pamiętaj że los jest przewrotny a karma wraca...może i Tobie będzie w przyszłości leżeć w licheńskim hospicjum. Wiecz właściwie co to HOSPICJUM????
Dodano: 6.12.2018 18:03    Przez: ~Knur

KOMENTARZE

A kto to był Stanisław Papczyński, że go Kościół Katolicki uczynił świętym ? W K.K wszystko i wszyscy są święci, to kościół bez grzechu ?
Dodano: 06.12.2018 15:55    Przez: ~Ojciec Mateusz
Czy personel i wolontariusze wraz z chorymi są zmuszani do odmawiania różańca, w końcu to hospicjum jest katolickie, gdzie najważniejszą osobą w tym kościele jest ona, bogini Maryja ?
Dodano: 06.12.2018 16:00    Przez: ~Zdrowaśka
Żebyś tam człowieczku marny nigdy nie trafił...pamiętaj że los jest przewrotny a karma wraca...może i Tobie będzie w przyszłości leżeć w licheńskim hospicjum. Wiecz właściwie co to HOSPICJUM????
Dodano: 06.12.2018 18:03    Przez: ~Knur
Jak przyjdzie pora na Ciebie, to wtedy może przemyslisz swoją drwinę...
Dodano: 07.12.2018 00:37    Przez: ~Opanowany
Hospicjum jest finansowane przez NFZ, a nie katolickie !!! Zmuszanie kogokolwiek do praktyk religijnych to przestępstwo, jeżeli tak się dzieje to winno tym się zainteresować prokurator !!! Tak trzymać i nie popuszczać !! nawet fanatykom
Dodano: 07.12.2018 15:46    Przez: ~Erwin
A może są zmuszani do obowiązkowego słuchania Radia Maryja ?
Dodano: 06.12.2018 16:01    Przez: ~Zdrowaśka
Zdrowaska za nim cos napiszesz to jedz do tego hospicjum ,nic tam nie dotykaj tylko pobadz tam tylko godzine to nabierzesz wiecej szacunku do tych cierpiacych i do tych ktorzy bezinteresownie sie nimi opiekuja.
Dodano: 06.12.2018 17:39    Przez: ~Anty PiS
Radio Maryja jest gorsze od Pawulonu i działa zabójczo na organizm człowieka.
Dodano: 07.12.2018 19:22    Przez: ~Ostrzegam
Tyle wzgardy w tych wpisać, wyśmiewania. Dobry człowiek tak nie postępuje.
Dodano: 06.12.2018 17:41    Przez: ~To tyle
Kościół Katolicki będzie zniszczony, tylko jest kwestą czasu, kiedy ?
Dodano: 06.12.2018 18:54    Przez: ~Chrzescijanin
Na razie jest niszczony ale przez takich jak rydzyk i jego fanów ze smoleńskiej sekty zwanej PiS.Bo to on i jego styl życia nieodpowiedni dla duchownego sprawia ,że ludzie nie chcą kościoła .Ojciec ''szybkie ręce''.
Dodano: 07.12.2018 14:07    Przez: ~never PiS
"Zdrowaśka" i "Ojciec Mateusz" to źli ludzie. Oni tylko wyśmiać, wykpić i ubliżyć umieją. Nic pozytywnego innym przekazać nie potrafią, a co dopiero mówić o pomocy bliźniemu. Być może jakiś wstrząs życiowo-losowy ich odmieni. Albowiem nie tacy "twardziele" się zmieniali i wychodzili jeszcze na normalnych ludzi.
Dodano: 06.12.2018 17:53    Przez: ~Luniu
Kościół Katolicki nie jest Kościołem Jezusa Chrystusa, a jeżeli nie Jego to kogo ?
Dodano: 06.12.2018 18:56    Przez: ~Chrz...
W Kościele Katolickim króluje pogaństwo i bałwochwalstwo, które jest wszędzie wszechobecne w postaci bałwochwalczych figur, obrazów i krzyży, które się czci i do których katolicy się modlą.
Dodano: 06.12.2018 19:01    Przez: ~Chrz...
Czy Pan Jezus kazał się modlić do rzeczy martwych, a może do zmarłych ludzi jak matka Pana Jezusa, czy też do Boga, który jest Duchem ?
Dodano: 06.12.2018 19:03    Przez: ~Chrz...
Będzie im wynagrodzone. Wiele sił życzę wam dobrzy ludzie:-)
Dodano: 06.12.2018 22:19    Przez: ~Młoda doświadczona życiem
Podziwiam takich ludzi. Sam jestem osoba chorą i zastanawiam czy nie zostać wolontariuszem.
Dodano: 06.12.2018 22:52    Przez: ~Brawa dla Was
Też podziwiam takich ludzi. Myślę, że kiedyś będzie im to wynagrodzone. Oni już tu na ziemi są świętymi.
Dodano: 07.12.2018 18:50    Przez: ~Chrześcijanin