WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Czterech chętnych do kierowania biurem prezydenta

Dodano: 12.12.2018 13:37
Źródło: LM.pl

W najbliższy piątek poznamy nazwisko nowego kierownika biura prezydenta Konina. Aplikacje na to stanowisko złożyło 10 osób.

Koniński magistrat pod koniec listopada ogłosił konkurs na nowego szefa biura prezydenta. Dotychczasowa kierownik – Joanna Szydłowska, jeszcze przez Józefa Nowickiego została przeniesiona na stanowisko zastępcy kierownika wydziału kultury.

Wśród stawianych kandydatowi wymagań znalazło się między innymi: staż pracy minimum 5 lat, w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym, znajomość języka obcego, czy znajomość administracji publicznej.

Chętnych do objęcia stanowiska szefa biura prezydenta nie brakowało. Swoje aplikacje złożyło w sumie 10 osób, z tego 4 osoby zostały zakwalifikowane do dalszego postępowania. Kończący rekrutację etap zaplanowano na najbliższy piątek, 14 grudnia. Kandydaci najpierw napiszą test ze znajomości ustaw o samorządzie gminnym i powiatowym, a najlepsi przejdą rozmowy kwalifikacyjne.

  • Konin. Czterech chętnych do kierowania biurem prezydenta

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Z pewnością kandydat jest juz wybrany, a to zamieszanie po to, żeby ludzie nie mówili, że nie było konkursu.
Dodano: 12.12.2018 15:31    Przez: ~Wr
szkoda czasu i tak wiadomo że Będzie Maciaszkowa
Dodano: 12.12.2018 14:03    Przez: ~xxx
Weźcie tego z PiS co tak ładnie zagłosował za koleżankę.Zobaczymy co jeszcze umie.
Dodano: 12.12.2018 13:52    Przez: ~dudek
Fuchę przed ogłoszeniem wygrał kolega Pan Radny
Dodano: 12.12.2018 14:05    Przez: ~Oli
Nie! Nie!Nie! tylko nie ona! POprostu NIEEEEE ! nie nadaje się !
Dodano: 12.12.2018 17:52    Przez: ~KATASTROFA

KOMENTARZE

Weźcie tego z PiS co tak ładnie zagłosował za koleżankę.Zobaczymy co jeszcze umie.
Dodano: 12.12.2018 13:52    Przez: ~dudek
Fuchę przed ogłoszeniem wygrał kolega Pan Radny
Dodano: 12.12.2018 14:05    Przez: ~Oli
Z pewnością kandydat jest juz wybrany, a to zamieszanie po to, żeby ludzie nie mówili, że nie było konkursu.
Dodano: 12.12.2018 15:31    Przez: ~Wr
@dudek - nadalby sie. Ciekawe jak jego jezyk...
Dodano: 12.12.2018 19:01    Przez: ~Pn
szkoda czasu i tak wiadomo że Będzie Maciaszkowa
Dodano: 12.12.2018 14:03    Przez: ~xxx
Nie! Nie!Nie! tylko nie ona! POprostu NIEEEEE ! nie nadaje się !
Dodano: 12.12.2018 17:52    Przez: ~KATASTROFA
Nie spełnia kryteriów, więc po co trollujesz.
Dodano: 12.12.2018 19:31    Przez: ~xXx
,,Asia mie już nie wybiorum to cie przeniese gdzie indzi to bedziesz dobra robote miała''
Dodano: 12.12.2018 14:34    Przez: ~joźin
Pn starocerkiewno słowiański to znasz lewaku
Dodano: 12.12.2018 15:16    Przez: ~Aśssasa
Zapewne działacz platfusow. Zmiana koryta z łorda na umka. Przeciez tam nowy mądrala swoich na stołki musi powsadzać
Dodano: 12.12.2018 16:33    Przez: ~Justin
Może szukacie "kamer owego " to dajcie znać to napisze gdzie szukać. .
Dodano: 12.12.2018 16:38    Przez: ~Aklo
DUCHNIEWSKI.
Dodano: 12.12.2018 18:15    Przez: ~ataturk
Kiedy będzie ujawniona dalsza lista tych premii, które dziadek przyznał na odchodne, teraz tych prawdziwszych ?
Dodano: 12.12.2018 18:22    Przez: ~Chcę się tam przyjąć do
Ha ha zdziwisz się. To jest jak za komuny tajne spec. znaczenia
Dodano: 12.12.2018 18:35    Przez: ~Assssss
Są problemy. ...
Dodano: 12.12.2018 19:02    Przez: ~Toi
Podobno nie wolno, bo to nie osoby publiczne, wiec tajne
Dodano: 12.12.2018 21:41    Przez: ~Wr
Na razie to po działa jak w filme przyczajony tygrys ukryty smok. Macie jakieś złudzenia co do rządów po w Koninie. Gdzie audyty w um i spółkach miejskich. Tam jest zabetonowany układ partyjno kolesiowski. Dość tego
Dodano: 12.12.2018 18:30    Przez: ~Assśss
Masz rację. W Otwocku zaczęło się od audytu lokalnej spółki wodociągowej, a po nim poszły wnioski o ukaranie za niegospodarność dla zarządu, wydatki ponad stan dla kierownictwa i nieuzgodnione z regulatorem podwyżki opłat za wodę i ścieki. Ceny od razu spadły. Sugeruję, tak jak autor powyższego postu, przyjrzeć się i naszym spółkom miejskim, a z pewnością ulży się mieszkańcom.
Dodano: 12.12.2018 19:38    Przez: ~xXx
Samemu strzelić w kolano to boli. Trzeba pchać ten wózek do e. Emerytury