WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kleczew. Burmistrz, radni i mieszkańcy przełamali się opłatkiem

Dodano: 14.12.2018 18:19
Źródło: LM.pl

Na wspólnej gminnej wigilii spotkali się burmistrz, radni, działacze społeczni, strażacy i mieszkańcy gminy Kleczew. Był krótki występ artystyczny, życzenia i łamanie się opłatkiem.

Wigilijne spotkanie w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Kleczewie rozpoczęło się od części artystycznej. Młodzi piosenkarze z gminy Kleczew zaśpiewali zebranym kolędy oraz pastorałki. Piątkowy występ był preludium przed niedzielą, kiedy to o godz. 17.30 odbędzie się koncert ,,Leć kolędo wysoko".

Następnie głos zabrał burmistrz Kleczewa Mariusz Musiałowski. - Wszystkiego, co najlepsze dla was i dla waszych najbliższych na okres tych świąt. Będzie to banalne, ale ja w tym roku tego doświadczyłem, życzę więc przede wszystkim zdrowia. Życzę, by te święta były magiczne, były piękne, były rodzinne - mówił wybrany w tym roku na to stanowisko włodarz Kleczewa.

Życzenia mieszkańcom złożył również przewodniczący Rady Miejskiej Maciej Trzewiczyński. - Dla państwa najserdeczniejsze życzenia, by te święta były świętami radosnymi. Celebrujcie każdą chwilę spędzoną z rodziną, bo tych chwil jest naprawdę niewiele i niewiele czasu mamy, by z takich chwil korzystać. Na Nowy Rok dużo radości i dużo zdrowia. Liczę panie burmistrzu na doskonałą współpracę.

- To jest rok szczególny, bowiem kończymy już obchody stulecia niepodległości Polski. Podziękowania dla tych wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że te obchody w naszej gminie były takie wspaniałe - mówił Maciej Trzewiczyński, wspominając również zmarłego w sierpniu radnego. - Bardzo serdecznie dziękuję również temu, którego tutaj dzisiaj z nami nie ma, a zawsze był i wprowadzał radość - Januszowi Ruszkowskiemu. 

Następnie wszyscy uczestnicy spotkania przełamali się opłatkiem. W tym roku - w gronie międzynarodowym, w Kleczewie goszczą bowiem obecnie w ramach programu Erasmus+ uczniowie z Grecji i Włoch. 

 



slajd 1 z 21
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Bufon przemówił ludzkim głosem,wstrętny Judasz.
Dodano: 14.12.2018 19:52    Przez: ~Andrzej D... .
Opłatkiem się połamali, a oczy by sobie wydrapali 😀
Dodano: 15.12.2018 04:57    Przez: ~Prawda
B.Kwiatkowski- bardzo dobrze! Szacunek dla Pana.A do ,, uczestniczki"- na zdjęciach właśnie widać,ile ciast stało na stołach.Na drugi raz proszę swoją frustrację wylewać przez okno,a nie na forum.Pan Kwiatkowski podpisał się swoim nazwiskiem,Pani proponuję też to zrobić.Chyba,że brak Pani odwagi.
Dodano: 16.12.2018 14:46    Przez: ~Popieram BK
Dyrektor domu kultury chyba powinien umieć liczyć. 72 tyś to chyba lekka przesada. O takich pieniądzach powinien powiadomić przynajmniej w czerwcu . Chyba że to był standard trzy tygodnie przed końcem roku. Co by było gdyby rada powiedziała nie ??? Pan Zbyszek powinien sam zrezygnować z powierzonego mu stanowiska a przynajmniej rada powinna tego rzadac
Dodano: 14.12.2018 22:32    Przez: ~Kleczewiak
Polacy, to naród daje się wykorzystywać, manipulować i okradać przez "geniuszy" partyjnych i kościelnych! Jesteśmy słabo wyedukowani, bliżej większości Polaków do zabobonów i wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie niż rzetelnej wiedzy na jakikolwiek temat!
Dodano: 15.12.2018 11:12    Przez: ~i bardzo dobrze

KOMENTARZE

Jaki tu spokój............tra lala laI niech tak pozostanie.
Dodano: 14.12.2018 19:07    Przez: ~kleczewiok
Tego jednego strażoka to gdzieś tam widziałam !
Dodano: 14.12.2018 20:17    Przez: ~WESOŁA
Wesoła pewnie obciągałaś wielu strażakom i to zwykła pomyłka
Dodano: 15.12.2018 02:04    Przez: ~Alfons
Wigilia jest dniem przed jakimś świętem, a jakie to święto w Kleczewie było ? Czyżby się bóg narodził ? Znowu i tak co roku ?
Dodano: 14.12.2018 19:25    Przez: ~Chrzescijanin
c**j cię to interesuje tęczowy rurkowcu
Dodano: 15.12.2018 02:06    Przez: ~Żyd
U katolików bóg się rodzi, u chrześcijan nie, jako że Bóg nigdy się nie narodził, On istnieje od zawsze, nie ma początku ani końca, nasz ludzki umysł tej tajemnicy nigdy nie zrozumie, bo i samej Istoty Boga nie można zrozumieć.
Dodano: 14.12.2018 19:30    Przez: ~Chrz...
Nie bierz proszków one bardzo szkodzą.
Dodano: 15.12.2018 08:23    Przez: ~Q
Tobie komuchu wstrętny ?
Dodano: 15.12.2018 12:17    Przez: ~Wierzący
Bufon przemówił ludzkim głosem,wstrętny Judasz.
Dodano: 14.12.2018 19:52    Przez: ~Andrzej D... .
To jest Burmistrz he, Wesołowski to była Wizytówka całej Gminy.
Dodano: 14.12.2018 20:56    Przez: ~Gmina.
Wizytówka czego????
Dodano: 14.12.2018 21:12    Przez: ~Gość
Czego wizytówka ? Pewnie w dupę było włączone i to solidnie, a może zwykłe trollowanie kursy która się nudzi w internetach, do Jabłonki znajdą się many do mleka
Dodano: 15.12.2018 02:09    Przez: ~Dojarz
Uwaga bo będzie zgłaszał do płokułatuły 😂
Dodano: 16.12.2018 00:15    Przez: ~Obserwator
Teraz znów braknie kasy w domu kultury chyba że to 10 tyś na drobne wydatki to było to
Dodano: 14.12.2018 22:25    Przez: ~Mieszkaniec
Dyrektor domu kultury chyba powinien umieć liczyć. 72 tyś to chyba lekka przesada. O takich pieniądzach powinien powiadomić przynajmniej w czerwcu . Chyba że to był standard trzy tygodnie przed końcem roku. Co by było gdyby rada powiedziała nie ??? Pan Zbyszek powinien sam zrezygnować z powierzonego mu stanowiska a przynajmniej rada powinna tego rzadac
Dodano: 14.12.2018 22:32    Przez: ~Kleczewiak
Kogo obchodzi wsiowy opłatek ?
Dodano: 14.12.2018 22:28    Przez: ~Jareczek
Jasne jak na codzień obciąga się w mieście stołecznym na dworcu centralnym , nie wiele interesuje pedale
Dodano: 15.12.2018 02:12    Przez: ~A fe
Pięknie się pan Burmistrz uwiarygodnił,szczególnie zabytkowym Michałem,czyżby nowym zastępcom?Jeżeli tak to gratuleje i zarazem współczuje. Fakt, doświadczony polityk,który potrafił i potrafi zawsze ustawić się zgodnie z wiejącym wiatrem.
Dodano: 14.12.2018 23:03    Przez: ~wyborca
Na początek słownik wsiowy głupku
Dodano: 15.12.2018 02:13    Przez: ~Wypier....
Szpeci tylko Marian i Łuczoczka nie widać
Dodano: 15.12.2018 02:17    Przez: ~Błąd w wyborze
Opłatkiem się połamali, a oczy by sobie wydrapali 😀
Dodano: 15.12.2018 04:57    Przez: ~Prawda
I to jest właśnie kwintesencja Polaków. Tak jak w kościele ,gdzie jest przekazywany znak pokoju .
Dodano: 15.12.2018 09:15    Przez: ~Już dawno poza krajem
Niby tacy wykształceni, inteligentni a wierzą w zabobony. Polska to dziki kraj, aż dziwne że przyjęli Nas do UE.
Dodano: 15.12.2018 08:27    Przez: ~Q
Q to zatwardziały komunista, tacy idą do piekła.
Dodano: 15.12.2018 09:08    Przez: ~I dobrze !
Polacy, to naród daje się wykorzystywać, manipulować i okradać przez "geniuszy" partyjnych i kościelnych! Jesteśmy słabo wyedukowani, bliżej większości Polaków do zabobonów i wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie niż rzetelnej wiedzy na jakikolwiek temat!
Dodano: 15.12.2018 11:12    Przez: ~i bardzo dobrze
1 z 2
12>>