WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rafał Duchniewski został kierownikiem biura prezydenta Konina

Dodano: 19.12.2018 18:22

Rafał Duchniewski został kierownikiem biura prezydenta Konina Piotra Korytkowskiego.

Jeszcze od rana był jako radny na sesji budżetowej Rady Miasta Konina, a później jego nazwisko pojawiło się w komunikacie o wynikach konkursu na kierownika biura prezydenta. - W wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko został wybrany Pan Rafał Duchniewski zamieszkały w Koninie – czytamy w komunikacie. - Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o wyniki testu i rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której kandydaci prezentowali swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Pan Rafał Duchniewski wykazał się najlepszymi kwalifikacjami do objęcia stanowiska Kierownika Biura Prezydenta Urzędu Miejskiego w Koninie.

Rafał Duchniewski prowadził biuro posła Tomasz Nowaka z PO. Startował z listy Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta Konina i wszedł w jej skład. W biurze poselskim zastąpi go prawdopodobnie Bartosz Małaczek, a do rady następny z tej samej listy kwalifikuje się Wiesław Wanjas.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Rafał Duchniewski,   kierownik biura,   prezydent Konina,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Te wszystkie konkursy to pić na wodę. Od początku było wiadomo, że kandydat jest z góry wybrany.
Dodano: 19.12.2018 18:49    Przez: ~123
O PRZEPRASZAM A JA MYŚLAŁEM,ŻE WIEDZA TO NIE MA MATKI PARTII,OKAZUJE SIĘ,ŻE BYŁEM W DUŻYM BŁĘDZIE,NIE DOŚĆ,ŻE Z PARTII P. PREZYDENTA TO JESZCZE Z POD BUTA P. POSŁA TOMASZA NOWAKA.O CZYM MY MÓWIMY;KONKURSY,ZASOBY WIEDZY,ROZMOWY KWALIFIKUJĄCE,TRATATATA KOŁO D-PY ORGANKI.
Dodano: 19.12.2018 18:44    Przez: ~P.O.D Rumin
Ale się POustawiali POpaprańce !!!!!
Dodano: 19.12.2018 18:54    Przez: ~PO=DNO
proszę sprawdzić w komentarzach o ogłoszeniu konkursu napisałem Duchniewski i po co było ogłaszać konkurs nic się nie zmieniło w Koninie.
Dodano: 19.12.2018 19:06    Przez: ~ataturk
Macie co wybraliscie
Dodano: 19.12.2018 18:57    Przez: ~Po to dno

KOMENTARZE

O PRZEPRASZAM A JA MYŚLAŁEM,ŻE WIEDZA TO NIE MA MATKI PARTII,OKAZUJE SIĘ,ŻE BYŁEM W DUŻYM BŁĘDZIE,NIE DOŚĆ,ŻE Z PARTII P. PREZYDENTA TO JESZCZE Z POD BUTA P. POSŁA TOMASZA NOWAKA.O CZYM MY MÓWIMY;KONKURSY,ZASOBY WIEDZY,ROZMOWY KWALIFIKUJĄCE,TRATATATA KOŁO D-PY ORGANKI.
Dodano: 19.12.2018 18:44    Przez: ~P.O.D Rumin
taaaaa, a PIS za to tylko fachowcami obsadza stanowiska, a że to zwykle rodzina i dzieci funkcjonariuszy partyjnych, to czysty przypadek, w sumie kto zdolnym zabroni. Ale w razie czego to ja też pierwsze co to rodziną wszystko obsadzę ;)
Dodano: 19.12.2018 18:48    Przez: ~antyPoPiS
Te wszystkie konkursy to pić na wodę. Od początku było wiadomo, że kandydat jest z góry wybrany.
Dodano: 19.12.2018 18:49    Przez: ~123
Ale się POustawiali POpaprańce !!!!!
Dodano: 19.12.2018 18:54    Przez: ~PO=DNO
Jasne. Ty wziąłbyś na bliskiego współpracownika kogoś z ulicy, bez zaufania. Nie pajacuj.
Dodano: 19.12.2018 19:17    Przez: ~AMD
POj@by zniszczą do końca to miasto a wy lemingi będziecie mieć to na sumieniu.
Dodano: 19.12.2018 19:40    Przez: ~fakty
PO doprowadzi Konin do ruiny, tak to widzę.
Dodano: 19.12.2018 19:48    Przez: ~Mieszkaniec
Konkurs nie byłby potrzebny gdyby zatrudnili go na zwykłym stanowisku ale trzeba dać worek kasy by było wszystkim dobrze.
Dodano: 19.12.2018 21:12    Przez: ~Gucci
Misiewicze pl odsylam. Tam wszyscy fachowcy najwyzszych lotow. 😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 19.12.2018 22:27    Przez: ~Pn
A gdzie się POdział Lorek? Co się stało z tym lansiarzem? Otwieram każdą lodówkę a Lorusia nie widzę ! ŻAŁOBA !!!!
Dodano: 20.12.2018 15:24    Przez: ~żartowałem
A miałem się zapisać do PO, bym teraz jakąś ciepłą posadkę dostał.
Dodano: 19.12.2018 18:56    Przez: ~A tak to lipa
Dokładnie. Po co ta cała paplanina o KONSTYTUCJI itp. Jedni warci drugich. Podajcie czego brakowało innym kandydatom poza legitymacją partyjną? Wstydu nie macie. Gorzej jak za PZPR.
Dodano: 20.12.2018 14:32    Przez: ~MAMA
Macie co wybraliscie
Dodano: 19.12.2018 18:57    Przez: ~Po to dno
PO to przejęliśmy władzę, aby teraz POkazać kto tu rządzi.
Dodano: 19.12.2018 18:59    Przez: ~Władza
A w przyszłym roku beierzemy resztę władzy. Oj bvędzie się działo ! Więzienia i stasdiony zapełnimy pissuarami
Dodano: 19.12.2018 19:08    Przez: ~Pn
Wydyma mnie strasznie po cebuli zara wybuch bedzie
Dodano: 19.12.2018 19:14    Przez: ~Pn
Pn weż espumisan i nie żrej surowej cebuli w tak dużych ilościach.
Dodano: 19.12.2018 19:51    Przez: ~Matka
Mozna byc smiesznym ale nie zalosnym pissuarze Pn i jego klony...
Dodano: 19.12.2018 22:28    Przez: ~Pn
Pn, dziadzie, uważaj. Stare dziadki nie ma szans z młodzieżą. Zobaczymy, kto kogo pozamyka na stadionach.
Dodano: 20.12.2018 08:37    Przez: ~Tak, tak
Przecież gapowata z pisu nie wystartowała. Jakby wystartowała, to pewnie miałaby szanse na kierownika szatni.
Dodano: 19.12.2018 19:05    Przez: ~Felek Stankiewicz
A Pn został kierownikiem szaletu miejskiego czy nie ?
Dodano: 19.12.2018 19:59    Przez: ~Pytam
proszę sprawdzić w komentarzach o ogłoszeniu konkursu napisałem Duchniewski i po co było ogłaszać konkurs nic się nie zmieniło w Koninie.
Dodano: 19.12.2018 19:06    Przez: ~ataturk
a ty jacuś już w odstawce?
Dodano: 19.12.2018 19:50    Przez: ~wiola
Misiewicze pl odsylam. Tam wszyscy fachowcy najwyzszych lotow. 😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 19.12.2018 22:29    Przez: ~Pn
PO to dno
Dodano: 19.12.2018 19:13    Przez: ~zd
Bardzo kompetentny i pracowity człowiek... znam i gratuluję!
Dodano: 19.12.2018 19:13    Przez: ~Osiedlowy
Zaraz napisze o kopalni tylko zjem cebule
Dodano: 19.12.2018 19:15    Przez: ~Pn
A kto w PO nie jest kompetentny ? Kompetencja PO była aż nadto widoczna, kiedy rządzili Polską przez 8 lat ?
Dodano: 19.12.2018 19:56    Przez: ~Sowa i Przyjaciele
Sowa i Orzyjaciele => Misiewicze pl odsylam. Tam wszyscy fachowcy najwyzszych lotow. 😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 19.12.2018 22:30    Przez: ~Pn
Ale czego wy się spodziewaliście? Że kierownikiem Biura Prezydenta, czyli jego osobistym asystentem będzie Szydłowska? Czy może, że weźmie kogoś z PiSu? Konkurs na takie stanowisko jest absurdem sam w sobie.
Dodano: 19.12.2018 19:32    Przez: ~biegłyrewident
Oczywiście, że musi wziąć osobę zaufaną, wiec po co ten konkurs?
Dodano: 19.12.2018 20:15    Przez: ~Op
Wybierając na Prezydenta konina tego pożal się Boże katechetę pewnie stanowisko dostałby jakiś Biskup albo specjalista od głosowania za innych .Jak on się nazywa Majewski ?
Dodano: 19.12.2018 19:53    Przez: ~Symp.Kurdupla
Ubliżyłeś i teraz zadowolony pójdziesz spać, a jaki jest Twój stosunek do Boga, czy masz z Nim jakąś relację ?
Dodano: 19.12.2018 20:02    Przez: ~Wierzący
Sym masz juz widze niezle zryty dekiel przez rezimowa TVN
Dodano: 19.12.2018 20:09    Przez: ~PO to dno
PO to dno znowu nie wnosisz nic do dyskusji po za oklepanymi formułkami .Spieprzaj do kurdupla na Nowogrodzką złożyć datek na dokończenie pomniczka(karma dla kota też mile widziana ) .Później włącz jedyną prawdę dla debili czyli Wiadomości w TVPiS.Danuta Holecka na ciebie czeka od rana .Jutro nakup sobie jeszcze żarcia i jak rasowy debil pisiorek po świętach połowę wyrzuć do kosza .
Dodano: 20.12.2018 14:11    Przez: ~Symp.Kurdupla
1 z 4
1234>>