WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rafał Duchniewski został kierownikiem biura prezydenta Konina

Dodano: 19.12.2018 18:22

Rafał Duchniewski został kierownikiem biura prezydenta Konina Piotra Korytkowskiego.

Jeszcze od rana był jako radny na sesji budżetowej Rady Miasta Konina, a później jego nazwisko pojawiło się w komunikacie o wynikach konkursu na kierownika biura prezydenta. - W wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko został wybrany Pan Rafał Duchniewski zamieszkały w Koninie – czytamy w komunikacie. - Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o wyniki testu i rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której kandydaci prezentowali swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Pan Rafał Duchniewski wykazał się najlepszymi kwalifikacjami do objęcia stanowiska Kierownika Biura Prezydenta Urzędu Miejskiego w Koninie.

Rafał Duchniewski prowadził biuro posła Tomasz Nowaka z PO. Startował z listy Koalicji Obywatelskiej do Rady Miasta Konina i wszedł w jej skład. W biurze poselskim zastąpi go prawdopodobnie Bartosz Małaczek, a do rady następny z tej samej listy kwalifikuje się Wiesław Wanjas.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Rafał Duchniewski,   kierownik biura,   prezydent Konina,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Te wszystkie konkursy to pić na wodę. Od początku było wiadomo, że kandydat jest z góry wybrany.
Dodano: 19.12.2018 18:49    Przez: ~123
O PRZEPRASZAM A JA MYŚLAŁEM,ŻE WIEDZA TO NIE MA MATKI PARTII,OKAZUJE SIĘ,ŻE BYŁEM W DUŻYM BŁĘDZIE,NIE DOŚĆ,ŻE Z PARTII P. PREZYDENTA TO JESZCZE Z POD BUTA P. POSŁA TOMASZA NOWAKA.O CZYM MY MÓWIMY;KONKURSY,ZASOBY WIEDZY,ROZMOWY KWALIFIKUJĄCE,TRATATATA KOŁO D-PY ORGANKI.
Dodano: 19.12.2018 18:44    Przez: ~P.O.D Rumin
Ale się POustawiali POpaprańce !!!!!
Dodano: 19.12.2018 18:54    Przez: ~PO=DNO
proszę sprawdzić w komentarzach o ogłoszeniu konkursu napisałem Duchniewski i po co było ogłaszać konkurs nic się nie zmieniło w Koninie.
Dodano: 19.12.2018 19:06    Przez: ~ataturk
Macie co wybraliscie
Dodano: 19.12.2018 18:57    Przez: ~Po to dno

KOMENTARZE

ATATURK!!! Oj...fatalnie zachowujesz się...Chyba też byłeś w tej drużynie ...i co ...tak w swoje gniazdo walić... A może Twoje oczekiwania sięgały zbyt wysoko, bo myślę, że tak zawsze było. Zawsze tak było, że nikt nie spełniał Twoich, a może i nie zawsze Twoich oczekiwań...raczej nie bardzo odpowiadających otaczającej Ciebie rzeczywistości. Chyba już dawno pomyliłeś opcje...
Dodano: 19.12.2018 19:55    Przez: ~!!!???
Rafał Duchniewski prowadził biuro posła Tomasza Nowaka z PO, czyżby w Koninie poseł Tomasz Nowak rozdawał karty ?
Dodano: 19.12.2018 20:06    Przez: ~Pokerzysta
oby nieeeee !
Dodano: 20.12.2018 08:48    Przez: ~SB SteFEk
Za rok bedzie po Koninie
Dodano: 19.12.2018 20:10    Przez: ~Pn to kretyn
Spokojnie, 5 lat mają na dobicie Konina, większość lewicowego elektoratu tego chciała.
Dodano: 19.12.2018 20:58    Przez: ~Popieram PiS
Tak, wtedy piss zamknie kopalnie.
Dodano: 19.12.2018 22:31    Przez: ~Pn
Kolesie na stanowiskach to standart platfusów. Na naczelnego kiblowego proponuje Pn
Dodano: 19.12.2018 20:13    Przez: ~Assśs
Misiewicze pl odsylam. Tam wszyscy fachowcy najwyzszych lotow. 😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 19.12.2018 22:31    Przez: ~Pn
Nastepca biura posla Bartus za wypalanie wkladow do zniczy i darcie sie pod sądami w obronie demokracji ktora jest wtedy i tylko wtedy kiedy POKO rzadzi tez awansowal trza by pogratulowac....gratulacje.
Dodano: 19.12.2018 20:15    Przez: ~chuck n.
Bartuś to ten chłoPOszek co to na SYTKU był doklejony?
Dodano: 20.12.2018 08:50    Przez: ~PYTEK
I znowu ten Wanias.
Dodano: 19.12.2018 20:24    Przez: ~Jaa
''Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów '' haha, kumple spod bloku a on kit wciska że jakiś nabór był...
Dodano: 19.12.2018 20:30    Przez: ~darek
Kumpel spod bloku to.... Jaki 😂😂😂
Dodano: 19.12.2018 22:32    Przez: ~Pn
Ciekawe gdzie koleś 30 letni zdobył taki wielkie doświadczenie zawodowe.
Dodano: 19.12.2018 20:46    Przez: ~Xxx
A Mosiewicz gdzie zdobyl wylsztalcebie w tym wieku????? Nie slyszalem bys jape darl....?
Dodano: 19.12.2018 22:33    Przez: ~Pn
Ludzie ale daliscie sie nabrac buhhaaaa .Na zlosc PiS poszliscie glosowac na PO .Zobaczycie co bedzie dalej .Uklady ,ukladziki.Ale trudno wasz wybor Za rok po Koninie