WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Aby to był czas pokoju, a nowy rok był dobry dla nas wszystkich 

Dodano: 20.12.2018 18:17

Jak co roku o tej porze, na świąteczne spotkanie samorządowe do ratusza zaprosił Wiesław Steinke, przewodniczący Rady Miasta Konina.

- W wigilię świąt, na które wszyscy czekają z utęsknieniem, potrafimy znaleźć czas na to, żeby się spotkać w tej sali, gdzie możemy wspólnie podziękować za pracę na rzecz mieszkańców naszego miasta – zaczął świąteczne spotkanie W. Steinke.

Na spotkanie przybyli radni, urzędnicy, samorządowcy, dyrektorzy placówek kulturalnych, oświatowych, spółek miejskich, służb, duchowni.

- Nowa kadencja, więc pewne zmiany w naszym mieście zaszły. Mamy nowego prezydenta, a mnie powierzono bardzo odpowiedzialną funkcję przewodniczącego Rady Miasta, z której będę starał się wywiązywać jak najlepiej potrafię – kontynuował W. Steinke. - Dobrym, ale też trudnym momentem tej kadencji, jest to, że po raz kolejny udało się dokończyć rok z uchwaleniem budżetu, co jest bardzo ważne. Dziękuję radnym. Bez zbędnej zwłoki możemy przystąpić do pracy i realizować zadania przewidziane w budżecie. Święta to okazja do składania życzeń, więc pozwolicie Państwo, że wszystkim waszym rodzinom, bliskim, gościom, mieszkańcom złożę najserdeczniejsze życzenia w imieniu władz miasta Konina

Na tradycyjne spotkanie świąteczne przybyli także gospodarze miasta, czyli prezydent Konina – Piotr Korytkowski z zastępcami: Witoldem Nowakiem i Pawłem Adamowem.

- Z woli mieszkańców objąłem funkcję 21 listopada tego roku – powiedział prezydent Piotr Korytkowski, poproszony o zabranie głosu. - Mamy teraz czas układania się stosunków między władzą wykonawczą a kierownictwem urzędu. Mam nadzieję, że dzięki temu, nasz samorząd będzie pozytywnie postrzegany w oczach mieszkańców, gdyż jest to moim nadrzędnym celem, aby mieszkańcy byli zadowoleni z urzędników. Będziemy uczyli się siebie nawzajem. Chciałbym życzyć wszystkim zebranym, aby na ten czas wszystkie smutki, troski, niesnaski, czyli złe emocje, zostały odłożone na bok. Aby był to czas pokoju, a ten nowy 2019 był rokiem dobrym dla nas wszystkich.

Zebrani w ratuszu podzielili się opłatkiem i zaśpiewali kolędę.

slajd 1 z 35
NASTĘPNY SLAJD

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Żeby Nowy Rok był dobry.Hm,dziekuje za podwyżkę czynszu,za podniesienie kosztów CO,no brawo i nie do pomyślenia co będzie dalej.
Dodano: 20.12.2018 19:04    Przez: ~Ha
Właśnie oglądałem Korytkowskiego klona Petru w telewizji ogólnopolskiej w wiadomościach jak ściemnia ze nic nie wiedział o podwyżkach za ogrzewanie a zasiadał w komisji która te podwyżki ustalała ha ha ha.
Dodano: 20.12.2018 20:22    Przez: ~Miko
Wszystkim życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia bez względu na opcje polityczne
Dodano: 20.12.2018 19:12    Przez: ~max
Opłatek w tym gronie to profanacja !!!!
Dodano: 20.12.2018 20:11    Przez: ~komuch,TW i inni
Z przyjemnością się patrzy, kiedy ludzie niekiedy o odmiennych poglądach politycznych czy religijnych ściskają sobie dłonie w geście przyjażni, składają sobie życzenia wszystkiego najlepszego. Czy nie powinna taka atmosfera panować przez 365 dni w roku ? Czy nie łatwiej by nam się żyło ?
Dodano: 20.12.2018 19:47    Przez: ~Symp. PiS

KOMENTARZE

Masakra
Dodano: 20.12.2018 19:03    Przez: ~Batumi
Ten człowiek nie wygląda na Polaka, a zatem skąd jego korzenie się wywodzą ?
Dodano: 21.12.2018 12:10    Przez: ~Pytam
Wszystkim życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia bez względu na opcje polityczne
Dodano: 20.12.2018 19:12    Przez: ~max
A złe emocje tylko na ten czas odkładamy a po świętach jazda od nowa - cytat.
Dodano: 21.12.2018 08:07    Przez: ~Trop.
Prezydent Konia ? A miał być Prezydentem Konina.
Dodano: 20.12.2018 19:25    Przez: ~Ale jaja
Każdemu wolno wszystko. Każdy widzi co chce. Ja widzę nie będącego gospodarzem zastępcę KwaśnoMinnego. On to w obliczu osób duchownych jednej płci jedynego kościoła symbolizuje pozostałe dni roku. Wtedy zebrani będą niczym orły szponami wyszarpywać pliki banknotów kształtu niedawnego opłatka przecie. Czemu niejednokrotnie przyłączając się co rusz pojedyncze osobniki mieszkańców wierzgając niczym konie zapobiegać będą chciały. Oby nie jedno płciowo.
Dodano: 20.12.2018 19:55    Przez: ~Byniu
Byniu jest chory, on jest bardzo chory, ilu takich jest na LM-ie ?
Dodano: 21.12.2018 12:13    Przez: ~Zdrowy
Z przyjemnością się patrzy, kiedy ludzie niekiedy o odmiennych poglądach politycznych czy religijnych ściskają sobie dłonie w geście przyjażni, składają sobie życzenia wszystkiego najlepszego. Czy nie powinna taka atmosfera panować przez 365 dni w roku ? Czy nie łatwiej by nam się żyło ?
Dodano: 20.12.2018 19:47    Przez: ~Symp. PiS
Wiele rzeczy jest robionych na pokaz a w sercu podlosc, jad, nienawisc, obluda...
Dodano: 21.12.2018 06:01    Przez: ~Pn
Ty o nicku klamca M nie siej propagandy z TVN bo kociej mordki dostaniesz na same Swieta
Dodano: 21.12.2018 11:36    Przez: ~PO to dno
PO to dno, pozdrawiam Cię i życzę Ci spokojnych Świąt i dobrego Nowego Roku, oby Ci Bóg błogosławił. Wszystkim sympatykom PiS-u życzę wszystkiego najlepszego i niech Wam Bóg błogosławi w nadchodzącym Nowym Roku !
Dodano: 21.12.2018 12:29    Przez: ~Symp. PiS
Jak pięknie miękną rury pisowskim fanatykom starego kurdupla ,który miłość między kobietą a mężczyzną widział tylko w tv. Jeszcze dożyjemy ,że będziesz Symp.PiS całował flagę UE na którą tak pluliście do tej pory.Tylko debil wierzy ,że robicie to bo zrozumieliście swoje błędy .Inteligent wie ,że chodzi o przyszłoroczne wybory .Niedługo kolejny finał WOŚP i znów kolejna porażka PiS bo każdy woli dać na ten cel a nie na jakiś pomniczek.Przez ciebie Symp.katecheta stoi tam gdzie stał a w przyszłym roku zatopisz PiS jeszcze bardziej.A debil Po to dno dalej swoje o TVN .Dajcie mu nowe wytyczne .
Dodano: 21.12.2018 14:00    Przez: ~kłamca Morawiecki
Adam.ów zmień czasem garniak i buty :-0
Dodano: 20.12.2018 19:49    Przez: ~suchar
Mam tylko jeden komplet, przyjechałem do Konina goły i wesoły.
Dodano: 20.12.2018 19:53    Przez: ~Golec Orkiestra
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje, my Polacy powinniśmy stanowić jedność, a jeśli się różnimy w swoich poglądach, to powinniśmy się różnić pięknie.
Dodano: 20.12.2018 19:52    Przez: ~Symp. PiS
Puste banały, ktore w twoich ustach urastaja do rangi banalow do potęgi n....
Dodano: 21.12.2018 06:03    Przez: ~Pn
Symp.PiS a może uściśnij dłoń Dominikowi Tarczyńskiemu posłowi PiS ,który proponował bójkę byłemu Prezydentowi RP . ''Cho na solo bydlaku"Co zaprzeczysz ? To wpis posła PiS na Twitterze jeżeli kłamię to czekam na pozew.Nienawiść to cecha takich jak ty i twój PiS.
Dodano: 21.12.2018 14:04    Przez: ~kłamca Morawiecki
ale po co ten kler ???!!! Jego miejsce to wyłącznie kościół
Dodano: 20.12.2018 20:48    Przez: ~winciaszek
Śmieją się z PISu, że siedzą u księży pod sutanną, a tu proszę - nowa władza, PO, antyklerykalna i cóż mamy? Opłatek i księdza. PIS przynajmniej nie ściemnia, że włazi im w 4 litery.PO ponoć jest świecki. Hahahahahahahahahahahaha
Dodano: 20.12.2018 21:06    Przez: ~myk
Miasto nieudaczników
Dodano: 20.12.2018 21:22    Przez: ~Mama
Miasto politycznych nierobow ...
Dodano: 20.12.2018 21:54    Przez: ~Luk
@Mama - piszesz to z autopsji pissuarku?
Dodano: 21.12.2018 06:06    Przez: ~Pn
Jestem kretynem i nic tego nie zmieni
Dodano: 21.12.2018 08:43    Przez: ~Pn
To po to PO wygrało w Koninie, żeby znowu dogadzać klerowi? Żenada.
Dodano: 20.12.2018 22:07    Przez: ~Ewa Kapyszewska
Rozumiem, ze ty nie sprzyjasz klerowi? Ze jestes apistatka? Czy mozevpsuoczysz na kler a jak lazi po koledzue to dajesz bez szenrania 500?
Dodano: 21.12.2018 12:02    Przez: ~Pn
Ja też jestem apistatka,a ty nie szenraj.
Dodano: 21.12.2018 18:04    Przez: ~marysia
Pozdrowienia dla Pani Ewy.
Dodano: 21.12.2018 18:05    Przez: ~grego
Pn co znaczy apistatka ?
Dodano: 21.12.2018 18:57    Przez: ~xd
Ewa Kapyszewska, a ja lubię (wolę) taką władzę, która POTRAFI żyć w zgodzie z każdym, mimo, że to jest czasem bardzo trudne.
Dodano: 21.12.2018 19:02    Przez: ~Bożena Kaniak
Czyli taką obrotową tę władzę lubisz.
Dodano: 22.12.2018 14:05    Przez: ~dobra kobieta
1 z 3
123>>