WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

W Wigilię niektóre urzędy będą zamknięte, inne skrócą czas pracy

Dodano: 22.12.2018 09:03
Źródło: LM.pl

Rozpoczyna się świąteczny tydzień. Większość urzędów w powiecie konińskim w najbliższy poniedziałek będzie nieczynna. Są też takie, w których będzie można jeszcze załatwić urzędowe sprawy.

Wigilia w kalendarzu nie jest dniem wolnym od pracy. Jednak ze względu na fakt, że w tym roku wypada w poniedziałek, szefowie większości urzędów postanowili o ich zamknięciu. Urzędnicy ten wolny dzień zdążyli już odrobić w jedną z poprzedzających święta sobót.

I tak w najbliższy poniedziałek, 24 grudnia trzeba się liczyć z zamkniętymi drzwiami w Urzędzie Miejskim w Koninie i Starostwie Powiatowym w Koninie. Nieczynne będą też urzędy w Golinie, Kleczewie, Rychwale, Grodźcu, Kazimierzu Biskupim, Krzymowie, Kramsku i Wilczynie.

Do godz. 12:00 czynny będzie Urząd Miasta w Ślesinie, Urząd Gminy w Skulsku oraz Urząd Gminy w Wierzbinku. Natomiast do godz. 13:00 otwarty będzie Urząd Gminy w Starym Mieście i Rzgowie.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Częsty brak reakcji doprowadza do frustracjiPiętno biurokracji doprowadza do wariacjiNa chama nie załatwisz, bądź grzeczny może zyskaszPanie będą tak uprzejme na zajętych stanowiskachWolno dopijając kawę w urzędowym czasie pracyZ łachy wydają oferty i do pracy rodacy...
Dodano: 22.12.2018 10:53    Przez: ~Pń
JAK WSZYSCY TO WSZYSCY …...
Dodano: 22.12.2018 12:12    Przez: ~wybrabcy ??????????????
Masz pecha sąd w poniedziałek nie czynny.
Dodano: 22.12.2018 14:08    Przez: ~.....
To może wszystko zamknijmy
Dodano: 22.12.2018 11:10    Przez: ~D
A ja w Wigilię w pracy do godz 15. Chyba muszę przejść się do sądu żeby czymś się zarazić.
Dodano: 22.12.2018 13:03    Przez: ~la la

KOMENTARZE

Mają wolne aby zrobić zakupy ???????? to jak z tymi slepami
Dodano: 22.12.2018 09:24    Przez: ~ddd
A dlaczego?Przecież większość z tzw.urzędników jest nastawiona krytycznie do Świąt Bożego Narodzenia i tradycji z tymi świętami związanymi. Hipokryzja totalna czy coś innego?
Dodano: 22.12.2018 09:26    Przez: ~???
Przecież mieli już wigilię pod namiotami to niech teraz tyrana nieroby
Dodano: 22.12.2018 10:38    Przez: ~Pn
Jak ty się wyrażasz o urzędnikach ?
Dodano: 22.12.2018 11:19    Przez: ~Agata
Częsty brak reakcji doprowadza do frustracjiPiętno biurokracji doprowadza do wariacjiNa chama nie załatwisz, bądź grzeczny może zyskaszPanie będą tak uprzejme na zajętych stanowiskachWolno dopijając kawę w urzędowym czasie pracyZ łachy wydają oferty i do pracy rodacy...
Dodano: 22.12.2018 10:53    Przez: ~Pń
To może wszystko zamknijmy
Dodano: 22.12.2018 11:10    Przez: ~D
Przede wszystkim pozamykajmy mieszkania na trzy spusty w Święta, bo a nóż jakiś złodziej czy przybłęda się POjawi.
Dodano: 22.12.2018 11:22    Przez: ~Popieram PiS
JAK WSZYSCY TO WSZYSCY …...
Dodano: 22.12.2018 12:12    Przez: ~wybrabcy ??????????????
Dokładnie jak wszyscy to wszyscy a nie za nierobów robić
Dodano: 22.12.2018 18:08    Przez: ~Srs
A ja w Wigilię w pracy do godz 15. Chyba muszę przejść się do sądu żeby czymś się zarazić.
Dodano: 22.12.2018 13:03    Przez: ~la la
Masz pecha sąd w poniedziałek nie czynny.
Dodano: 22.12.2018 14:08    Przez: ~.....
Tylko że wigilię odrabialiśmy 8.12. w sobotę. Trzeba czytać info na BIP. Choroba nie wybiera odn.dalszego komentarza.
Dodano: 23.12.2018 08:21    Przez: ~Www
jest okazja żeby odrobili te godziny co latem krócej pracowali bo kasę wzieli chyba normalnie????
Dodano: 22.12.2018 22:07    Przez: ~ela
Szkoda czytać takich głupot.... Zapraszam do pracy do sądu to pogadamy, no chyba że praca boli i lepiej brać 500 i inne datki piswujkow
Dodano: 23.12.2018 08:24    Przez: ~Www
@Www,zmień pracę pustaku i przestań te swoje durne bzdety wypisywać.
Dodano: 23.12.2018 09:07    Przez: ~yahoo