WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ponad 4500 paczek przekazano w ramach Pogotowia św. Mikołaja

Dodano: 23.12.2018 11:58

Ponad 4500 paczek przekazano osobom potrzebującym w ramach akcji „Pogotowie św. Mikołaja”.

Podstawą do przygotowania paczek były produkty zebrane podczas Świątecznej Zbiórki Żywności w dniach 30.11-01.12.2018 w sklepach w Koninie i okolicznych miejscowościach. W Koninie przygotowano 1500 paczek, głównie dla osób starszych, chorych, samotnych jak też rodzin w trudnej sytuacji życiowej. Paczki trafiły do odbiorców za pośrednictwem organizacji pozarządowych zajmujących się działalnością pomocową jak też zostały dostarczone osobiście do domów przez wolontariuszy Banku Żywności w Koninie. Listy osób potrzebujących weryfikowane były przez miejscowe ośrodki pomocy społecznej i organizacje pozarządowe.

Akcja prowadzona była w Koninie oraz 25 gminach w powiatach Konin, Koło, Słupca, Turek. Oprócz 1500 paczek przekazanych w Koninie, do potrzebujących trafiły również paczki w Kole- 297 szt., Turku- 680 szt., Tuliszkowie- 350 szt., Kłodawie- 200 szt. i innych okolicznych miejscowościach.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Pogotowie św. Mikołaja,   Bank Żywności,   paczki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czy Pn też otrzymał paczkę ? Dlaczego tego artykułu jeszcze nie skomentował, że to wina PiS-u, że w Polsce są ludzie ubodzy, którzy potrzebują pomocy ?
Dodano: 23.12.2018 15:45    Przez: ~Św. Mikołaj
Tymczasem.... "Przedsiębiorcy nie czują, żeby w 2018 roku rząd poprawił im warunki prowadzenia działalności. Utyskują na brak pracowników, częste zmiany przepisów (...) niskie marże i wysokie podatki."
Dodano: 24.12.2018 07:03    Przez: ~Pn
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO