WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Słupca. Samochód zawisł na barierkach. Nikomu nic się nie stało

Dodano: 27.12.2018 10:32

W pierwszy dzień świąt, w Słupcy doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Przed godziną 15.00 na ul. Warszawskiej w Słupcy zderzyły się dwa samochody. Jeden po przełamaniu barierek, zawisł na skarpie nad rzeczką przepływającą pod drogą. Samochodami podróżowały 4 osoby. Wszystkie opuściły pojazdy o własnych siłach. Jedną z nich w wyniku odniesionych obrażeń pogotowie zabrało do szpitala.

Strażacy po przybyciu na miejsce, zabezpieczyli teren działań i udzielili osobom poszkodowanym pierwszej pomocy. Następnie pomogli wyciągnąć na drogę uwięziony samochód. Na miejscu pracowały 3 zastępy straży pożarnej.

Fot. PSP Słupca

  • Słupca. Samochód zawisł na barierkach. Nikomu nic się nie stało
  • Słupca. Samochód zawisł na barierkach. Nikomu nic się nie stało

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

i przez takich zapłacę więcej OC bo większe wypadki w okolicy po kodzie pocztowym
Dodano: 27.12.2018 11:10    Przez: ~ffff
Wysokość składek OC jest też uzależniona od statystyk w danym powiecie. Czyli ilość wypłaconych odszkodowań wpływa na cenę OC
Dodano: 27.12.2018 16:49    Przez: ~Ko

KOMENTARZE

i przez takich zapłacę więcej OC bo większe wypadki w okolicy po kodzie pocztowym
Dodano: 27.12.2018 11:10    Przez: ~ffff
Że co ? Nie rozumiem ?
Dodano: 27.12.2018 16:03    Przez: ~Uwaga wypadek
Wysokość składek OC jest też uzależniona od statystyk w danym powiecie. Czyli ilość wypłaconych odszkodowań wpływa na cenę OC
Dodano: 27.12.2018 16:49    Przez: ~Ko
Jeden z samochodów zawisł nad rzeczką ? Do rzeczki to on miał jeszcze z dwa kilometry ! Tak to jest jeśli w Święta pije właściciel i sam samochód, by się wstydził ?
Dodano: 27.12.2018 11:21    Przez: ~Oboje pod wpływem
Na jakiej podstawie twierdzisz, że któryś z kierowców niby pił? Głupie gadanie...
Dodano: 28.12.2018 01:04    Przez: ~Kp
A drugi samochód gdzie jest ? Dał dyla !
Dodano: 27.12.2018 11:24    Przez: ~Oboje pod wpływem
a taki był ładny amerykański
Dodano: 27.12.2018 11:27    Przez: ~bonzo oczadziały
Kupił byś se taksówkę jak burmistrz Zaborowski ze Ślesina nowego JEEPA albo nowego HYUNDAIA jak przystało na UCZCIWEGO-KOMPETENTNEGO-DOBRZE WYCHOWANEGO I SKROMNEGO człowieka, to byś przejechał i nawet nie poczuł tego, tak jak lokalni mieszkańcy nie poczują takich zmian w garażu po wyborach, zanim się trzoda skapnie to minie już 5 lat.
Dodano: 27.12.2018 11:44    Przez: ~LOL
Nie porównuj się do Burmistrza, co wolno Wojewodzie, to nie tobie smr... Wyborcy mi są potrzebni tylko przy urnach wyborczych.
Dodano: 27.12.2018 12:37    Przez: ~Ja Burmistrz
on to potrafi jeździć po prostu mistrz kierowcy