WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koniński finał WOŚP w "Galerii nad Jeziorem". Atrakcje i licytacje

Dodano: 12.01.2019 13:42

Finał WOŚP to wyjątkowy dzień, który jednoczy i mobilizuje do pomagania.  Na terenie Galerii nad Jeziorem w Koninie, przewidziano moc atrakcji. 

Tegoroczny, 27 finał WOŚP w Koninie będzie bogaty w wydarzenia towarzyszące. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które będzie można podziwiać na trzech specjalnych scenach ustawionych na terenie Centrum Handlowego „Galeria nad Jeziorem”. W niedzielę 13 stycznia w godzinach 11.00-20.00 na mieszkańców czekają liczne koncerty m.in. zespołu Ale Babki, Wigry3 Dj’s, Społecznego Ogniska Muzycznego w Koninie, Państwowej Szkoły Muzycznej w Koninie oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej Quantum z Rychwała, wydarzenia sportowo - kulturalne m.in. pokazy Szkoły Wokalno - Aktorskiej FAMA, pokazy piłkarek zespołu Medyk Konin, pokazy klubu bokserskiego Zagłębie Konin oraz pokazy taneczne studia RYTMIX. Fani biegania na świeżym powietrzu będą mogli wziąć udział w 9. edycji biegu „Policz się z cukrzycą”.

Zwieńczeniem będzie występ muzycznej gwiazdy, czyli Lanberry, która zagra o godzinie 19.00 na scenie przed galerią. Artystka była uczestniczką The Voice of Poland oraz X Faktor, a także brała udział w Krajowych Eliminacjach do Eurowizji. Na koncie ma dwie płyty i hity takie jak „Bunt”, „Ostatni most”, „Gotowi na wszystko” czy „Nie ma mnie”. Tradycyjnie o godzinie 20.00 rozbłyśnie „Światełko do nieba”.

Podczas koncertu finałowego na terenie galerii odbędą się także licytacje, z których dochód zostanie przekazany na WOŚP. - Już w najbliższą niedzielę po raz kolejny mieszkańcy Konina będą licznie wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Jestem przekonana, że przygotowane atrakcje, w tym koncerty oraz wydarzenia sportowo-kulturalne w Galerii nad Jeziorem z pewnością umilą wszystkim niedzielne świętowanie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mam również nadzieję, że pobijemy rekord z zeszłorocznej zbiórki – mówi Paulina Ostrowska, dyrektor Galerii nad Jeziorem.

W trakcie tegorocznego Finału WOŚP zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

 

  • Koniński finał WOŚP w "Galerii nad Jeziorem". Atrakcje i licytacje

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:WOŚP 2019,   finał WOŚP Konin,   galeria nad jeziorem,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Wrzucam do puszek, w Lidlu już wrzuciłam, księdza wpuszczam i też w kopercie daję parę groszy. Nie dzielę między księdzem a Owsiakiem bo mam gdzieś waszą zawiść którą siejecie. W kółko nas coś dzieli, nie szkoda wam życia na zawiść? Skończy się Owsiak to znajdziecie nowy temat do siania jadu. Chcecie to marnujcie swoje życie na to.
Dodano: 12.01.2019 16:02    Przez: ~EmiliaK
wolę dać Owsiakowi niż rydzykowi !!!
Dodano: 12.01.2019 16:30    Przez: ~Koninianka
Taaa prywatnie ale na szpitalnym sprzecie robią badania
Dodano: 12.01.2019 16:19    Przez: ~Hola
tvpis mocno nienawidzi WOŚP. Bylo to widac w czwartek jak tvp info wyemitowalo animacje w programie minęła 20 barbary pieli ( .urwy) jak bezczelnie i bezkarnie (do czasu mam nadzieje) atakuje Owsiaka z antysemickimi elementami. Przez to właśnie w tym roku dam 2 razy więcej Owsiakowi. Pis tfu
Dodano: 12.01.2019 14:43    Przez: ~Pol
Konin zbiera dla naszego szpitala i dzieciakow
Dodano: 12.01.2019 14:33    Przez: ~maxxx

KOMENTARZE

Konin zbiera dla naszego szpitala i dzieciakow
Dodano: 12.01.2019 14:33    Przez: ~maxxx
Konin zbiera dla lewaka Owsiaka, a on kupuje sprzęt i dzieli jak chce i komu chce. Żebractwo w Polsce powinno być zabronione, a tym bardziej w wykonaniu takiego typa jak J. Owsiak, człowieka lewicy.
Dodano: 12.01.2019 18:04    Przez: ~Tak uważam
Tylko ludzie wierzący w Boga wzbudzają u mnie szacunek i zaufanie, natomiast komunistom i różnej maści lewakom nie wierzę i nie ufam za grosz.
Dodano: 12.01.2019 18:07    Przez: ~Wierzący
Ordynarna manipulacja, bazująca na ludzkiej dobroci. Tych którzy temu nie ufają się szykanuje, nie mówiąc o nieprawidłowościach finansowych. Miasto wspiera, a ja płacę podatki, więc wspiera się bez mojej zgody.
Dodano: 12.01.2019 19:34    Przez: ~T-rex
wierzący Ty jesteś walnięty czy tylko udajesz. nie chcesz nie dawaj, zanieś do proboszcza tylko uważaj nie odwracaj sie
Dodano: 12.01.2019 19:48    Przez: ~Q
Dla mnie, od zawsze jest to 'narodowa żebranina' i nie tylko wkurza mnie sam owsiak, ale gęby zadowolonych z siebie polityków, ochoczo popierających to że głupi naród składa się na sprzęt który powinien być zakupiony z podatków, bez żadnej łachy głupka w żółtych portkach.
Dodano: 12.01.2019 20:36    Przez: ~Max
Piękna idea, bo taką z pewnością był WOŚP, została zniszczona przez jej założyciela. Podejrzane rozliczenia kwot pomiędzy licznymi i powiązanymi firmami, skecz z bieganiem po stole i szukaniem słoika, a już skandaliczne obrażanie poseł Pawłowicz, nie przystoi komuś, kto chciałby naszą rzeczywistość czynić lepszą.
Dodano: 12.01.2019 22:35    Przez: ~ewa
Zbiera się dla Owsiaka, zbierano dla Mateusza Kijowskiego alimenciarza z KOD-u, wszędzie się żebrze.
Dodano: 13.01.2019 11:22    Przez: ~Podatnik
tvpis mocno nienawidzi WOŚP. Bylo to widac w czwartek jak tvp info wyemitowalo animacje w programie minęła 20 barbary pieli ( .urwy) jak bezczelnie i bezkarnie (do czasu mam nadzieje) atakuje Owsiaka z antysemickimi elementami. Przez to właśnie w tym roku dam 2 razy więcej Owsiakowi. Pis tfu
Dodano: 12.01.2019 14:43    Przez: ~Pol
akurat ten odcinek uderzył w sedno ja sie uśmiałem po pachy dla mnie wielki plus dla TVP i pani BARBARY
Dodano: 12.01.2019 15:03    Przez: ~obywatel konina
@obywatel konina- to lepiej idz daj pobliskiemu ksiedzu za tace to przy okazji wykorzysta twoje dziecko. Jak twierdzisz ze WOŚP taki zly to jak ktos od cb z rodziny zachoruje to nie korzystaj ze sprzętu ze serduszkiem. Badz konsenkwenty do konca i umieraj
Dodano: 12.01.2019 15:10    Przez: ~Pol
do pol to nie szpital pcha sie po niby ten sprzęt wosp tylko wosp pcha sie z tym sprzętem do państwowych szpitali niech ten twoj jureczek pcha sie do prywatnych szpitali z tym sprzetem to jeszcze będzie musiał zapłacić za to ze wezmą w państwowym wciśnie i jeszcze chce zby mu dziękować pan i wladca
Dodano: 12.01.2019 15:21    Przez: ~obywatel konina
Obywatel konina strasznie bredzisz. Mam nadzieję że nigdy nie będziesz musiał skorzystać z tego sprzętu. Widzisz Pol dyskutowanie z takim to jak ze ścianą- typowy wyborca pisu co dostał 500 i za wszelką cenę broni swojej zapyziałej partii nie widząc ile zlego ona niesie ze sobą. Na złodzieja Rydzyka jest ale na szpitale nie. Dlatego powstało WOŚP
Dodano: 12.01.2019 15:34    Przez: ~Kamil os
do pol. Ja jutro na złość Owsikowi co nie ujawnia faktur i ma wypasioną chałupę że nigdy takiej nie będę mieć dam 200 zł na tackę.
Dodano: 12.01.2019 15:51    Przez: ~pola
jak po (nie daj boze) wygra i zabiorą tobie 500 i dadzą wszelkiej maści imigrantom to sam bedziesz błagał zeby PiS wróciło do władzy ale wtedy możne byc za późno
Dodano: 12.01.2019 15:52    Przez: ~obywatel konina
pola dasz pasozytowi pedofilowi na tace u ktorego nikt nie widział faktury. Ba nawet kasy fiskalnej nie ma. Za to z WOŚP panstwo ma podatek a od pedofilii nic. Zero
Dodano: 12.01.2019 15:56    Przez: ~Pol
Czy będzie światełko do nieba ? Bo w sylwestra władze dbały o nasze pieski a teraz też będą dbały ?
Dodano: 12.01.2019 18:00    Przez: ~śmieszność
Do jakiego nieba, Ty wiesz człowieku, gdzie jest Niebo ? Niebo jest tam, gdzie mieszka Bóg.
Dodano: 12.01.2019 18:33    Przez: ~Wojtek
TVPIS to prawicowa holota, nie zwracajcie na to uwagi, po wyborach trzeba wyczyscic tv
Dodano: 12.01.2019 19:53    Przez: ~Q
Q zajmij się swoim ulubionym TVN-em.
Dodano: 13.01.2019 15:41    Przez: ~Widz TVP
Dobra zmiana więcej przekazała forsy niż WOSP zebrała !!! To jest skandal !!! WOSP nie zbierała by , gdyby rząd prawidłowo finansował potrzeby służby zdrowia !!! Wszyscy negatywnie nastawieni do WOSP do spowiedzi !!!
Dodano: 13.01.2019 20:05    Przez: ~Mundek
Jak człowiek lub dziecko naprawdę zachoruje to i tak trzeba się leczyć prywatnie i to nie w Koninie.Taka prawda.
Dodano: 12.01.2019 15:49    Przez: ~ola
Taaa prywatnie ale na szpitalnym sprzecie robią badania
Dodano: 12.01.2019 16:19    Przez: ~Hola
Czy zakupimy sprzęt medyczny przez WOSP jest wykorzystany w 100%??Czy niszczeje , bo jest za nowoczesny i brak pieniędzy na naukę obsługi- tylko pytam ???
Dodano: 12.01.2019 17:43    Przez: ~Mundek
Czemu Owsiak bierze na działalność fundacji ok 40% a inne fundacje np 5%? Ktoś tu niezłą kasę przygarnia.
Dodano: 12.01.2019 18:01    Przez: ~zaza
Idziesz się leczyć i tak płacisz w tym kraju nie ma nic za darmo
Dodano: 12.01.2019 18:37    Przez: ~Pn
widze zaczyna sie czyszczenie niewygodnych komentarzy dla wosp brawo cenzura lm.
Dodano: 12.01.2019 15:49    Przez: ~obywatel konina
i bardzo dobrze!! wszystkie twoje komentarze nadają się do "wyczyszczenia". Nie wspierasz, nie pomagasz - ok , twoja wola. ostatnim s.....twem jest przeszkadzanie i deprecjonowanie tak dobrej inicjatywy. Ubliżasz nie p. Owsiakowi tylko wielu milionom Polaków .. Nie przyznawaj się lepiej, że jesteś "obywatelem konina". Przynosisz temu miastu wstyd trolu!
Dodano: 12.01.2019 16:03    Przez: ~obiektywna
Wrzucam do puszek, w Lidlu już wrzuciłam, księdza wpuszczam i też w kopercie daję parę groszy. Nie dzielę między księdzem a Owsiakiem bo mam gdzieś waszą zawiść którą siejecie. W kółko nas coś dzieli, nie szkoda wam życia na zawiść? Skończy się Owsiak to znajdziecie nowy temat do siania jadu. Chcecie to marnujcie swoje życie na to.
Dodano: 12.01.2019 16:02    Przez: ~EmiliaK
i ja w Lidlu, księdzu nigdy i nigdzie.....
Dodano: 12.01.2019 16:06    Przez: ~antyklerykał
Najwięcej jadu sieje tutaj niejaki pol ,który bardzo zna się na pedofilach wśród księży ,jakby nie było jej w innych zawodach.Widać gostek obeznany w tefałenach i nic poza nie czyta i nie ogląda
Dodano: 12.01.2019 16:24    Przez: ~piotrek
piotrek to sprawdź sobie w internecie skazanych księży prawomocnym wyrokiem oraz takich co molestowali. Zgadza się w innych zawodach tez występują ale tam mają rodziny i nie jest tak duża skala. A księża cóż mężczyźni ktorym hormony buzuja a nie maja żon i dobieraja sie niestety do dzieci. Najgorsze jest to ze kosciol broni pedofili zamiast pomóc pokrzywdzonym. A ile jest jeszcze nie naglosnionych przypadków, kto to wie
Dodano: 12.01.2019 16:37    Przez: ~Pol
Finansując WOŚP współfinansujesz festiwal rozpusty.
Dodano: 12.01.2019 16:11    Przez: ~Mundek
Woodstock w wydaniu J. Owsiaka to miejsce rozpusty i szataństwa, człowiek wierzący i kochający takie szatańskie miejsca omija z daleka.
Dodano: 12.01.2019 18:14    Przez: ~Wierzący
wolę dać Owsiakowi niż rydzykowi !!!
Dodano: 12.01.2019 16:30    Przez: ~Koninianka
ja wole dac rydzykowi niz owsikowi
Dodano: 12.01.2019 16:33    Przez: ~obywatel konina
Ty obywatel Konina wes wyp***ralaj buraku
Dodano: 12.01.2019 18:39    Przez: ~Pn
Pn chcesz cebuli czy już już kupiłeś
Dodano: 12.01.2019 18:43    Przez: ~olo
Tylko Rydzyk pcha kasę na dzieła które są katolickie a Juras na żebry pod Kościołem wysyła dzieci który to Kościół ma sam w dupie i jego nauki. Sam jest sekciarzem Hare Hare. Pominę juz to że cwaniak dobrze na tym wychodzi biorąc kasę przez sieć rodzinnych spółek i kreatywną księgowość. A wiecie skąd on bierze? Z tych puszek, od tych dzieci, a sam stary byk wozi dupę furą za 250 tys. i nigdy z puszką na mrozie nie stanął. Dzieci nie biorą grosza i one pomagają!
Dodano: 12.01.2019 21:20    Przez: ~Roco
Do obywatel Konina..... Wole dać Owsiakowi niz żeby mnie Rydzyk wyruchal w Maybach od bezdomnego....
Dodano: 12.01.2019 23:22    Przez: ~wtf
"obywatel Konina" mądrze pisze, zaś lewactwo błądzi.
Dodano: 13.01.2019 11:28    Przez: ~Damian
a moze trzeba zbierac na pensje dla nauczycieli bo biedactwa sa tak zagonieni ze nie maja czasu uczyc dzieci tylko zwalaja na rodzicow kiedys uczen wracal nauczony ze szkoly a teraz musi isc da szkoly nauczony pytam poco ten zawod
Dodano: 12.01.2019 16:34    Przez: ~rodzic
Może najlepiej będzie jak przeciwnicy pogodzą się z faktem że wasz hejt nic nie daje bo nie dosyć że co roku WOŚP się odbywa to z roku na rok zebrane jest jeszcze więcej pieniążków. Nie popieracie to nie wrzucajcie do puszek i tyle.
Dodano: 12.01.2019 16:46    Przez: ~EmiliaK
EmiliaK, to powiedz tym małym terrorystom, "wolontariuszom ", by nie byli tak nachalni. Oni nawet spokojnie przejść na chodniku nie pozwolą, po prostu trzeba ich ominąć - inaczej człowiek by to coś zdeptał, bo się nie namkną.
Dodano: 12.01.2019 18:26    Przez: ~STOP terroryzmowi !!!
Jeśli ktoś ma tyle odwagi aby być hojrak w internecie to niech będzie takim samym hojrakiem dla wolontariuszy i powie im że nie daje kasy na Owsiaka. W internecie każdy taki hojrak a w realu boi się wolontariuszy?
Dodano: 12.01.2019 19:39    Przez: ~EmiliaK
Edukacja w szkole jest prawem, nie obowiązkiem; nieznajomość obowiązującego prawa nie upoważnia do pisania/mówienia nieprawdy. Polskie prawodawstwo pozwala na edukację domową.
Dodano: 12.01.2019 16:49    Przez: ~ppp
1 z 4
1234>>