WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Sezon rozpoczęty. Studniówka ZS CKU im. Stefana Batorego

Dodano: 12.01.2019 21:21

Około 200 osób bawi się na studniówce Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stefana Batorego w Koninie

W restauracji „Biały Dwór” w Białej Panieńskiej  bawi się pięć klas. Dwie klasy liceum ogólnokształcącego o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne i policyjna oraz trzy klasy technikum o profilu handlowo-informatycznym, ekonomicznym i logistycznym.

- W tym roku wyszedłem z propozycją, aby poloneza zatańczyli wszyscy. Zostało to przyjęte z entuzjazmem przez społecznośc szkolną. Dzięki temu na parkiecie było 70 par, a nie jak rok wcześniej 12.  - mówi Krzysztof Pachciarz, dyrektor ZS CKU w Koninie

Przygotowania do poloneza trwały ponad miesiąc. Za choreografię odpowiedzialne były Daria Biernat i Eliza Świderska.

slajd 1 z 54
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:studniówka 2019,   zs im.,   ZS cku w koninie,   polonez,   biały dwór,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Ładne dziewczyny !
Dodano: 12.01.2019 22:08    Przez: ~widz
Piękny taniec. Przystojni młodzieńcy i eleganckie damy! ( p.s hejt był i będzie!)Życzę powodzenia na maturze.
Dodano: 13.01.2019 10:30    Przez: ~Gość

KOMENTARZE

Ładne dziewczyny !
Dodano: 12.01.2019 22:08    Przez: ~widz
Makijaż na twarzach dziewczyn to coś strasznego.... Jak można się tak obrzydzić? :/ rozumiem podkreślić rzęsy lekko policzki, ale zeby aż tyle?... Toż to okropieństwo... Nie wspomnę że dodaje im to jakieś 10 lat do przodu. Pozdrawiam
Dodano: 12.01.2019 22:09    Przez: ~Ania
Niechętnie wspominam te czasy kiedy chodziłem do liceum. Moja klasa nie była zgrana, same fałszywe gęb.y. Na szczęście już wszystkie szkoły pokończyłem i nie muszę oglądać tych twarzy, na które ciężko się patrzyło. Nie mogłem doczekać się kiedy w końcu te szkoły ukończę i pójdę do pracy. Nawet na swoją studniówkę nie poszedłem bo nie dałoby rady z niektórymi się bawić. Był to rok 2009. Teraz tylko praca i dom i takie życie mi odpowiada, a najspokojniejszy czas w życiu moim zdaniem to czas kiedy człowiek jest na emeryturze, no i jeszcze jak nie choruje i po lekarzach nie lata.
Dodano: 12.01.2019 22:20    Przez: ~BL
Super nagranie lm jestem pod wrażeniem 😂
Dodano: 12.01.2019 22:42    Przez: ~Zachwycony
co w tym super ? - to, że stoi i nagrywa z telefonem na kijku ?
Dodano: 13.01.2019 14:29    Przez: ~xyz
Piękna inicjatywa i świetny pomysł z tym polonezem!!!Gratujacje dla PAŃ!
Dodano: 12.01.2019 23:36    Przez: ~Brawo
Acha..post scriptum.. dużo ładnych i wysokich dziewczyn...szczegolnie w długiej bialej sukni z długimi włosami ...ach ,że już zdalem maturę tak bym tam po polenezował...
Dodano: 13.01.2019 02:20    Przez: ~jaśko
dobrze, że zostałeś w domu kasztanie
Dodano: 14.01.2019 18:13    Przez: ~orlinos
Tu skinienie głową dalej go brak, pary na boki rozchodzą się jak chcą, co chwilę ktoś się myli... Pierwszy polonez w Koninie... TRAGEDIA... Niech Górnicza ratuje sytuację...
Dodano: 13.01.2019 09:28    Przez: ~Xxx
Piękny taniec. Przystojni młodzieńcy i eleganckie damy! ( p.s hejt był i będzie!)Życzę powodzenia na maturze.
Dodano: 13.01.2019 10:30    Przez: ~Gość
Najgorszy Taniec jaki może byc okropienstwo
Dodano: 13.01.2019 10:42    Przez: ~Vvvvvvb
ciekawe ile z tych osob zostanie w koninie.....10 procent???
Dodano: 13.01.2019 11:38    Przez: ~xyz
Mogą wyjechać, w innych miastach też są kawiarnie i markety. Pracy jest pełno. Mam dużo znajomych w wieku 19-20 lat i oni gadają że jak wyjadą na studia do innych miast to już tu nie wrócą. Nawet lepiej ze nie wrócą bo praca będzie dla tych którzy tu zostaną. Niech mieszkają w tych wielkich miastach i wynajmują całe życie mieszkanie albo niech biorą kredyty 300 tys. na małe dwupokojowe klitki, my w Koninie możemy za około 200 tys. mieć spore mieszkanko. Niektórzy choć mogli pracować w Koninie w zawodzie woleli zostać np. w Poznaniu, Gdańsku. Bo to jest takie chyba modne mieszkać w metropolii, wstyd wrócić po studiach do domu i mieszkać przez jakiś czas ze swoimi starymi.
Dodano: 13.01.2019 15:37    Przez: ~ŚmichNaSali
1 z 2
12>>