WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kleczew również odda hołd prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi

Dodano: 15.01.2019 11:34
Źródło: LM.pl

O godz. 20.00 przed salą OSP w Budzisławiu Kościelnym odbędzie się milczący wiec upamiętniający prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz sprzeciwiający się nienawiści.

Od wczoraj w całej Polsce mają miejsce wiece i zgromadzenia wyrażające sprzeciw wobec agresji i nienawiści, a jednocześnie upamiętniające pamięć śmiertelnie ugodzonego nożem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W poniedziałek taki wiec miał miejsce w Koninie, a we wtorek odbędzie się w Budzisławiu Kościelnym.

O jego organizacji poinformował burmistrz Kleczewa Mariusz Musiałowski. - Zastanawiam się w jaki sposób zareagować na to, co się wczoraj wydarzyło w naszym kraju. Smutek miesza się ze złością, bezsilność z chęcią wykrzyczenia - "Co tu się wyprawia!? Dokąd my zmierzamy!?". Teraz jednak nie czas na krzyk lecz na zjednoczenie i modlitwę - pisze na swoim profilu FB włodarz gminy Kleczew.

Zgromadzenie odbędzie się we wtorek o godz. 20.00 przy sali OSP w Budzisławiu Kościelnym. To tam w niedzielę miał swoją siedzibę jeden z wielu tysięcy sztabów WOŚP. Jak informuje Mariusz Musiałowski, inicjatywa organizacji wiecu wyszła właśnie od ludzi zaangażowanych w pracę w budzisławskim sztabie.

 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dalej hejterzy, wczoraj jeszcze braliście udział w Marszach przeciwko mowie nienawiści, a już dziś w ramach tej samej mowy kamieniujecie innych od was! Hipokryci, jakie to obrzydliwe!
Dodano: 15.01.2019 12:55    Przez: ~Obserwator zdarzeń
Czyli w kleczewie nic? Budzislaw robi wszystko a kleczewski dom kultury ? Czyli trzeba to przenieść do budzislawia albo zmienić kierownictwo
Dodano: 15.01.2019 19:39    Przez: ~Dom weselny kleczew
Gdy byśmy mieli taki dostęp do broni palnej jak w stanach ,to do tej pory byśmy mieli pół Polski wystrzelane?
Dodano: 15.01.2019 14:07    Przez: ~Realista

KOMENTARZE

popieram, tylko zastanawiam sie ile zaraz bedzie negatywnych komentarzy, czyt. tzw. hetju
Dodano: 15.01.2019 12:23    Przez: ~abc
Nowy Burmistrz Kleczewa pochodzący z Budzisławia Kościelnego jest sympatykiem PO ? Jak można popierać człowieka, który był zagorzałym przeciwnikiem PiS-u ?
Dodano: 15.01.2019 12:35    Przez: ~Pytam
Nowy Burmistrz nie jest ani sympatykiem PO ani tym bardziej PIS.Nowy Burmistrz Kleczewa ,jest człowiekiem ponad podziałami i nie ma dla niego znaczenia,kto popiera jaką partię.On widzi człowieka, a nie jego poglądy.
Dodano: 15.01.2019 15:40    Przez: ~BK
Troszkę zajrzyj głębiej a wtedy dowiesz się, komu sypmatyzuje. Zapewniam Cię, że nie jest to ani PiS, ani SLD, ani nowoczesna, ani Kukiz
Dodano: 15.01.2019 19:09    Przez: ~Remek
Dalej hejterzy, wczoraj jeszcze braliście udział w Marszach przeciwko mowie nienawiści, a już dziś w ramach tej samej mowy kamieniujecie innych od was! Hipokryci, jakie to obrzydliwe!
Dodano: 15.01.2019 12:55    Przez: ~Obserwator zdarzeń
Gdy byśmy mieli taki dostęp do broni palnej jak w stanach ,to do tej pory byśmy mieli pół Polski wystrzelane?
Dodano: 15.01.2019 14:07    Przez: ~Realista
Masz rację, Polak Polakowi wilkiem a nawet hieną, tylko dlatego, że ten drugi ma inne poglądy polityczne czy religijne. Dlaczego totalna opozycja totalnie przeszkadza rządowi PiS-u wybranemu w demokratyczny sposób w sprawowaniu władzy ? Dlaczego opozycja na swoich sztandarach wypisuje hasła konstytucja i demokracja, kiedy sama tych wartości nie przestrzega, a ciągle jątrzy i podburza, a nawet donosi do Berlina i Brukseli ?
Dodano: 15.01.2019 17:04    Przez: ~Symp. PiS
Do obserwatora zdarzeń -Zanim kogoś oskarżysz sam się uderz w piersi.Ten Twój wpis to właśnie jest hejt.
Dodano: 15.01.2019 15:02    Przez: ~kret
Nastały czasy wiecy.
Dodano: 15.01.2019 16:02    Przez: ~Piętka
Czy ludzie prawicy wychodzą na ulice ?
Dodano: 15.01.2019 17:08    Przez: ~Nie !
Z taką chorobom to trudno coś powiedzieć ci chorzy powinni mieć jakiś nadzór
Dodano: 15.01.2019 18:08    Przez: ~jaś
Masoneria się wspiera i PO-piera obojętnie z jakiej opcji.
Dodano: 15.01.2019 18:19    Przez: ~edjan
Cały Budzisław Kościelny płacze po stracie tak zacnego Prezydenta Gdańska ?
Dodano: 15.01.2019 18:37    Przez: ~Czy tak ?
Cały, i nawet okoliczne miejscowości. A najbardziej to płaczą nad takimi żałosnymi komentarzami jak twój.
Dodano: 15.01.2019 20:51    Przez: ~nieborzyn
Czyli w kleczewie nic? Budzislaw robi wszystko a kleczewski dom kultury ? Czyli trzeba to przenieść do budzislawia albo zmienić kierownictwo
Dodano: 15.01.2019 19:39    Przez: ~Dom weselny kleczew
W kleczewie jest dom weselny a nie dom kultury