WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kleczew również odda hołd prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi

Dodano: 15.01.2019 11:34
Źródło: LM.pl

O godz. 20.00 przed salą OSP w Budzisławiu Kościelnym odbędzie się milczący wiec upamiętniający prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza oraz sprzeciwiający się nienawiści.

Od wczoraj w całej Polsce mają miejsce wiece i zgromadzenia wyrażające sprzeciw wobec agresji i nienawiści, a jednocześnie upamiętniające pamięć śmiertelnie ugodzonego nożem prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. W poniedziałek taki wiec miał miejsce w Koninie, a we wtorek odbędzie się w Budzisławiu Kościelnym.

O jego organizacji poinformował burmistrz Kleczewa Mariusz Musiałowski. - Zastanawiam się w jaki sposób zareagować na to, co się wczoraj wydarzyło w naszym kraju. Smutek miesza się ze złością, bezsilność z chęcią wykrzyczenia - "Co tu się wyprawia!? Dokąd my zmierzamy!?". Teraz jednak nie czas na krzyk lecz na zjednoczenie i modlitwę - pisze na swoim profilu FB włodarz gminy Kleczew.

Zgromadzenie odbędzie się we wtorek o godz. 20.00 przy sali OSP w Budzisławiu Kościelnym. To tam w niedzielę miał swoją siedzibę jeden z wielu tysięcy sztabów WOŚP. Jak informuje Mariusz Musiałowski, inicjatywa organizacji wiecu wyszła właśnie od ludzi zaangażowanych w pracę w budzisławskim sztabie.

 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dalej hejterzy, wczoraj jeszcze braliście udział w Marszach przeciwko mowie nienawiści, a już dziś w ramach tej samej mowy kamieniujecie innych od was! Hipokryci, jakie to obrzydliwe!
Dodano: 15.01.2019 12:55    Przez: ~Obserwator zdarzeń
Czyli w kleczewie nic? Budzislaw robi wszystko a kleczewski dom kultury ? Czyli trzeba to przenieść do budzislawia albo zmienić kierownictwo
Dodano: 15.01.2019 19:39    Przez: ~Dom weselny kleczew
Gdy byśmy mieli taki dostęp do broni palnej jak w stanach ,to do tej pory byśmy mieli pół Polski wystrzelane?
Dodano: 15.01.2019 14:07    Przez: ~Realista

KOMENTARZE

popieram, tylko zastanawiam sie ile zaraz bedzie negatywnych komentarzy, czyt. tzw. hetju
Dodano: 15.01.2019 12:23    Przez: ~abc
Nowy Burmistrz Kleczewa pochodzący z Budzisławia Kościelnego jest sympatykiem PO ? Jak można popierać człowieka, który był zagorzałym przeciwnikiem PiS-u ?
Dodano: 15.01.2019 12:35    Przez: ~Pytam
Nowy Burmistrz nie jest ani sympatykiem PO ani tym bardziej PIS.Nowy Burmistrz Kleczewa ,jest człowiekiem ponad podziałami i nie ma dla niego znaczenia,kto popiera jaką partię.On widzi człowieka, a nie jego poglądy.
Dodano: 15.01.2019 15:40    Przez: ~BK
Troszkę zajrzyj głębiej a wtedy dowiesz się, komu sypmatyzuje. Zapewniam Cię, że nie jest to ani PiS, ani SLD, ani nowoczesna, ani Kukiz
Dodano: 15.01.2019 19:09    Przez: ~Remek
Dalej hejterzy, wczoraj jeszcze braliście udział w Marszach przeciwko mowie nienawiści, a już dziś w ramach tej samej mowy kamieniujecie innych od was! Hipokryci, jakie to obrzydliwe!
Dodano: 15.01.2019 12:55    Przez: ~Obserwator zdarzeń
Gdy byśmy mieli taki dostęp do broni palnej jak w stanach ,to do tej pory byśmy mieli pół Polski wystrzelane?
Dodano: 15.01.2019 14:07    Przez: ~Realista
Masz rację, Polak Polakowi wilkiem a nawet hieną, tylko dlatego, że ten drugi ma inne poglądy polityczne czy religijne. Dlaczego totalna opozycja totalnie przeszkadza rządowi PiS-u wybranemu w demokratyczny sposób w sprawowaniu władzy ? Dlaczego opozycja na swoich sztandarach wypisuje hasła konstytucja i demokracja, kiedy sama tych wartości nie przestrzega, a ciągle jątrzy i podburza, a nawet donosi do Berlina i Brukseli ?
Dodano: 15.01.2019 17:04    Przez: ~Symp. PiS
Do obserwatora zdarzeń -Zanim kogoś oskarżysz sam się uderz w piersi.Ten Twój wpis to właśnie jest hejt.
Dodano: 15.01.2019 15:02    Przez: ~kret
Nastały czasy wiecy.
Dodano: 15.01.2019 16:02    Przez: ~Piętka
Czy ludzie prawicy wychodzą na ulice ?
Dodano: 15.01.2019 17:08    Przez: ~Nie !
Z taką chorobom to trudno coś powiedzieć ci chorzy powinni mieć jakiś nadzór
Dodano: 15.01.2019 18:08    Przez: ~jaś
Masoneria się wspiera i PO-piera obojętnie z jakiej opcji.
Dodano: 15.01.2019 18:19    Przez: ~edjan
Cały Budzisław Kościelny płacze po stracie tak zacnego Prezydenta Gdańska ?
Dodano: 15.01.2019 18:37    Przez: ~Czy tak ?
Cały, i nawet okoliczne miejscowości. A najbardziej to płaczą nad takimi żałosnymi komentarzami jak twój.
Dodano: 15.01.2019 20:51    Przez: ~nieborzyn
Czyli w kleczewie nic? Budzislaw robi wszystko a kleczewski dom kultury ? Czyli trzeba to przenieść do budzislawia albo zmienić kierownictwo
Dodano: 15.01.2019 19:39    Przez: ~Dom weselny kleczew
W kleczewie jest dom weselny a nie dom kultury