WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

UM szuka kierownika wydziału gospodarki komunalnej w Koninie

Dodano: 16.01.2019 10:38

Urząd Miejski w Koninie ogłosił konkurs na kierownika Wydziału Gospodarki Komunalnej. Obecny kierownik Sławomir Matysiak odchodzi na emeryturę.

Do kierownika tego wydziału należy prowadzenia spraw: z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi, związanych z utrzymaniem zieleni miejskiej, dotyczących oczyszczania ulic, parkingów, placów, chodników i przystanków komunikacyjnych z wyjątkiem zimowego utrzymania, związanych ze zbiorowym zaopatrzeniem w wodę, ciepło, energię elektryczną, związanych z utrzymaniem schroniska dla bezdomnych zwierząt, realizacją programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi, związanych z realizacją transportu zbiorowego, dotyczących utrzymania i zarządzania systemem wypożyczalni rowerów miejskich, związanych z funkcjonowaniem cmentarza komunalnego na terenie miasta, z zakresu funkcjonowania targowisk na terenie miasta, związanych ze współpracą z jednostkami i spółkami miejskimi.

Nabór kandydatów na to stanowisko trwa do 29 stycznia 2019 r.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A co ma wspólnego Gdańsk z UM w Koninie ?
Dodano: 16.01.2019 12:06    Przez: ~Bo nie rozumiem
A gdzie tu jest mowa nienawiści?
Dodano: 16.01.2019 13:39    Przez: ~???
Ciekawe czy by odszedł na emeryturę jakby był poprzedni prezydent? Osobiście w to wątpię, do 90 by trzymał cieplutkie stanowisko
Dodano: 16.01.2019 18:12    Przez: ~Paty
Popieram komentarz powyżej
Dodano: 16.01.2019 12:08    Przez: ~Nie czaje
śmiech na sali i tyle w temacie
Dodano: 16.01.2019 13:47    Przez: ~xxx

KOMENTARZE

Niczego Was na tym portalu gdańska tragedia nie nauczyła. Wstyd.
Dodano: 16.01.2019 11:58    Przez: ~Wstyd
A co ma wspólnego Gdańsk z UM w Koninie ?
Dodano: 16.01.2019 12:06    Przez: ~Bo nie rozumiem
Popieram komentarz powyżej
Dodano: 16.01.2019 12:08    Przez: ~Nie czaje
Chodzi o mowę nienawiści...
Dodano: 16.01.2019 12:46    Przez: ~do trolli
A gdzie tu jest mowa nienawiści?
Dodano: 16.01.2019 13:39    Przez: ~???
Ten na samej górze to prowokator, szuka zaczepki.
Dodano: 16.01.2019 16:41    Przez: ~Jan
śmiech na sali i tyle w temacie
Dodano: 16.01.2019 13:47    Przez: ~xxx
Może mała sonda - kogo obstawiacie?
Dodano: 16.01.2019 14:22    Przez: ~Kimono
L_ R _K
Dodano: 16.01.2019 18:17    Przez: ~plus
Co L......r.....k.. To dla niego a moze do nowego wolnego stanowiska w oswiacie
Dodano: 19.01.2019 00:12    Przez: ~Xcc
To wszystko jest na stronie UM, po co powielać te same informacje? Nie ma o czym pisać LM???
Dodano: 16.01.2019 14:25    Przez: ~Sadoi
Ja ja ja ja ja ja!!!!!
Dodano: 16.01.2019 15:07    Przez: ~ja!
Lm usuwa komentarze! !!!!!Ulice przy garażach obok spoldzielni i sklepu Zosia nie sa sprzatane i stąd pewnie ta zmiana kierownika!!!
Dodano: 16.01.2019 16:34    Przez: ~GOSPODARZ
. Wypowiem się politycznie i merytorycznie w sprawach kadrowych w UM i spółkach miejskich po zakończonej żałobie narodowej
Dodano: 16.01.2019 17:12    Przez: ~Pisowiec
Ciekawe czy by odszedł na emeryturę jakby był poprzedni prezydent? Osobiście w to wątpię, do 90 by trzymał cieplutkie stanowisko
Dodano: 16.01.2019 18:12    Przez: ~Paty
Swieta prawda, bez wstydu ci prawie 70 bez zadnych inowacji
Dodano: 16.01.2019 18:47    Przez: ~Koninianin
ułan, ułan, ułan....
Dodano: 16.01.2019 18:41    Przez: ~kkk
Dobrze że odchodzi na emeryturę, lepiej późno niż wcale.
Dodano: 16.01.2019 21:13    Przez: ~opinia
Pan Lorek zna Konin i jest wyśmienitym kandydatem partii na to stanowisko.
Dodano: 16.01.2019 23:27    Przez: ~Maniek
Żart lub ironia Maniek