WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Przejazd kolejowy na Okólnej zamknięty na czas remontu

Dodano: 17.01.2019 14:25

Z powodu trwającego obecnie remontu linii kolejowej w kierunku Warszawy, zostanie wkrótce zamknięty przejazd kolejowy na ulicy Okólnej w Koninie.

W związku z remontem przejazdu kolejowego, na skrzyżowaniu linii kolejowej nr 003 Warszawa – Kunowice z ul Okólną, od dnia 24.01.2019 do dnia 17.02.2019, przejazd zostanie zamknięty. Objazd w obu kierunkach zostanie poprowadzony ulicami: Przemysłową , 11 Listopada oraz Zakole.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:remont linii kolejowej,   przejazd na Okólnej,   Konin,   remont PKP

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

W końcu. Zamknijcie ten przejazd na zawsze. Tylko zróbcie przejscie dla pieszych.
Dodano: 17.01.2019 15:49    Przez: ~Okólniak
Na czas remontu remontowali remontowany przejazd ktory wymagal remontu bo nie byl remontowany.
Dodano: 18.01.2019 00:37    Przez: ~Remont Remontowsy
O tak popieram ! Auta na ten nowy wiadukt a tutaj zrobić przejście takie jakie jest na torach do kleczewa przy peronie na Zatrzou czy koło Tesco, Bramki,znaki, oświetlenie i można chodzić.
Dodano: 17.01.2019 15:54    Przez: ~Hela
Jaka jest wiarygodność i rzetelność tego portalu?
Dodano: 17.01.2019 22:29    Przez: ~de-MO-kracja
Cenzura usuwa większość nieprzychylnych dla ..... ..... komentarzy.
Dodano: 17.01.2019 22:27    Przez: ~de-MO-kracja

KOMENTARZE

W końcu. Zamknijcie ten przejazd na zawsze. Tylko zróbcie przejscie dla pieszych.
Dodano: 17.01.2019 15:49    Przez: ~Okólniak
Cenzura usuwa większość nieprzychylnych dla ..... ..... komentarzy.
Dodano: 17.01.2019 22:27    Przez: ~de-MO-kracja
Jaka jest wiarygodność i rzetelność tego portalu?
Dodano: 17.01.2019 22:29    Przez: ~de-MO-kracja
Panie Olejnik, czy cenzurując posty można swobodnie kreować obraz lokalnego społeczeństwa? Czy można to robić w celu i z zamiarem .............. . Pan uzupełni zakropkowane.
Dodano: 17.01.2019 22:33    Przez: ~de-MO-kracja
To jest tak przejazd jest zamykany a włodarz miasta biega z tabliczką konstytucja i zadowolony
Dodano: 18.01.2019 10:05    Przez: ~Lo
Żadna wiarygodność już od dawna
Dodano: 18.01.2019 10:22    Przez: ~Yogi
LM usuwa merytoryczne komentarze, komu oni służą ?
Dodano: 18.01.2019 18:31    Przez: ~Dziwne
O tak popieram ! Auta na ten nowy wiadukt a tutaj zrobić przejście takie jakie jest na torach do kleczewa przy peronie na Zatrzou czy koło Tesco, Bramki,znaki, oświetlenie i można chodzić.
Dodano: 17.01.2019 15:54    Przez: ~Hela
W poziomie szyn to bedzie co najwyzej dzikie przejście, nie ma zadnych planow ani na tunel, ani na kładkę.
Dodano: 18.01.2019 07:04    Przez: ~Lm
No to trzeba zrobić, taka wola mieszkańców. Chyba to my decydujemy co i jak chcemy ? w planach nie ma.. durna odpowiedź. Na plany wpływa opinia, potrzeby i uwarunkowania. Jakoś za komuny na wszystko były pieniądze, postawili wiadukty dla ludzi na kolejowej prowadzący do Sonaty, na Torowej na wysokości Biblioteki Pedagogicznej prowadzący nad stacją Nieslusz, koło Fugo,koło bazaru, a tera kasy nie ma na jedną głupią kładkę.. Nasze miasto jest pomijane i wymijane, robi się byle by było - nie przyszłościowo i z myślą o mieszkańcach.
Dodano: 18.01.2019 16:31    Przez: ~Wstyd
nie uwierzę jak nie usłyszę w TVP
Dodano: 17.01.2019 16:31    Przez: ~janina
Przejazd kolejowy zamknięty na czas remontu, tylko na czas remontu.
Dodano: 17.01.2019 18:10    Przez: ~Zrozumiano ?
Na czas remontu remontowali remontowany przejazd ktory wymagal remontu bo nie byl remontowany.
Dodano: 18.01.2019 00:37    Przez: ~Remont Remontowsy
ale zescie newsa spreparowali. CAŁE 4 linijki skopiowane z jakieggos miejskiego portalu.
Dodano: 18.01.2019 07:19    Przez: ~213
Znika 400 miejsc parkingowych na Wyzwolenia, V osiedle bedzie zakorkowane, a osiołki się cieszą, że będą mieli 4 pasmowa drogę pod blokiem.Dramat.Tylko czekać jak tir przejedzie dzieciaka w drodze do szkoły, albo na orlika,I straż miejska już się szykuje z bloczkami na mandaty bo gdzieś te auta muszą parkować czyli zostaje chodnik albo trawa.
Dodano: 18.01.2019 18:24    Przez: ~Maria68
Przejazd miał być zamknięty a nadal jest otwarty....