WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Kolejny konkurs na kierownika, tym razem Wydziału Oświaty

Dodano: 18.01.2019 15:54

Urząd Miejski w Koninie ogłasza kolejny nabór na stanowisko kierownicze. Tym razem chodzi o Wydział Oświaty. Urszula Miłosz- Michalkiewicz przechodzi na emeryturę.

Do kierownika należy realizacja zadań związanych z zakładaniem, prowadzeniem i utrzymywaniem przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz innych placówek na terenie miasta. Przyjmowanie projektów planów finansowych jednostek oświatowych i ich weryfikacja. Prowadzenie spraw związanych z tworzeniem warunków finansowych i materialnych niezbędnych do realizacji podstawowych zadań placówek oświatowych. Prowadzenie spraw związanych z zatwierdzaniem arkuszy organizacyjnych szkół i przedszkoli oraz aneksów wprowadzanych w ciągu roku szkolnego do tych arkuszy. Rozliczanie dotacji dla szkół i placówek niepublicznych. Prowadzenie spraw związanych z organizowaniem konkursów na stanowiska dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. Prowadzenie spraw osobowych dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. Koordynowanie organizacji pracy placówek oświatowo - wychowawczych podporządkowanych Miastu (Miejska Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna, Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, Szkolne Schronisko Młodzieżowe, Bursa Szkolna). Przygotowywanie planów inwestycji oświatowych, remontów i modernizacji przedszkoli, szkół i placówek oświatowych.

Wymagane dokumenty należy składać do dnia 1 lutego 2019 r. Osoby, które spełnią wymagania formalne określone w ogłoszeniu oraz zakwalifikują się do dalszego postępowania zostaną pisemnie poinformowane.

 

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Do wymiany jest większość dyrektorów szkół i placówek podległych miastu.Zamiast konkursów były ustawki .
Dodano: 18.01.2019 17:51    Przez: ~Kocham to miasto
Trzeba wymienić całą kadrę po Nowickim, Lorku i nic im więcej nie dawać , nigdy więcej żadnych funkcji publicznych dla tych ludzi
Dodano: 18.01.2019 17:01    Przez: ~urzad pracy
Wejdź na zeznania majątkowe w BIP Konin to się dowiesz kto pobiera emeryturę i jeszcze pracuje.
Dodano: 18.01.2019 16:24    Przez: ~Transparent Zorjentowany
Zmiany dla dobra mieszkańców Konina muszą być w spółkach miejskich od Rad Nadzorczych po prezesów i pseudokierowników. Uwage powninno się zwrócić na MZGOK sp. z o.o. Jak tych spraw personalnych i układzików tam panujących nie ukruci Pan Prezydent to załatwiá to ogólnopolskie media. Ruch należy do Pana Prezydencie.
Dodano: 18.01.2019 18:16    Przez: ~Asssś
Kiedy będzie wymiana P.S. Jareckiego?
Dodano: 18.01.2019 18:11    Przez: ~sss

KOMENTARZE

Ile ma lat ta kobieta ze dopiero przechodzi na emeryture
Dodano: 18.01.2019 16:16    Przez: ~Kola
Wejdź na zeznania majątkowe w BIP Konin to się dowiesz kto pobiera emeryturę i jeszcze pracuje.
Dodano: 18.01.2019 16:24    Przez: ~Transparent Zorjentowany
Może tyle co były prezydent
Dodano: 18.01.2019 19:53    Przez: ~Ia
Tego z Sp6 też trzeba pogonic.
Dodano: 19.01.2019 01:34    Przez: ~Uczeń
A Kiedy poznamy nazwisko zastępcy kierownika od tablicy w Cukrowni????
Dodano: 19.01.2019 15:30    Przez: ~Też zmiany by się przydały
@Transparent Zorjentowany - a po coci ta wiedza? Skoro może odejsc na emeryture to odchodzi.
Dodano: 20.01.2019 10:18    Przez: ~Pn
a tak w ogóle to wszystkiego dobrego drodzy dyrektorzy i dyrektorki bo dzisiaj dzień babci i dziadka :)
Dodano: 21.01.2019 10:05    Przez: ~miras
Kiedy mieszkańcy wymienią tego klona Petru Korytkowskiego?
Dodano: 21.01.2019 19:01    Przez: ~dswq
Trzeba wymienić całą kadrę po Nowickim, Lorku i nic im więcej nie dawać , nigdy więcej żadnych funkcji publicznych dla tych ludzi
Dodano: 18.01.2019 17:01    Przez: ~urzad pracy
W bajki wierzysz ?
Dodano: 18.01.2019 17:14    Przez: ~ona
Jak mamy wymienić kadry Lorka z PO na Korytkowskiego z PO? Nie sugeruj że ta kosmetyka to wymiana kadr. Koalicja SLD z PO niegormalnie trwa. Co najwyżej biurokracja wzrośnie o kolejne stołki dla PO i to o takie stołki o jakich w LM nie pisza.
Dodano: 18.01.2019 17:22    Przez: ~Lo
To kto zostanie bez przesady przecież dyrektorzy szkół i nauczyciele muszą odebrać nowe zamówione auta nie będą starym kilkuletnim jeździć. Konin to chore miasto trzeba je leczyć tylko operacyjnie.
Dodano: 18.01.2019 19:59    Przez: ~Un
Sekretarza i czarna mambe.
Dodano: 19.01.2019 01:35    Przez: ~Podatnik
Dane o konkursach są na stronie urzędu. LM robi kopiuj, wklej. Już nie macie o czym pisać czy jak?
Dodano: 18.01.2019 17:36    Przez: ~sdf
Do wymiany jest większość dyrektorów szkół i placówek podległych miastu.Zamiast konkursów były ustawki .
Dodano: 18.01.2019 17:51    Przez: ~Kocham to miasto
Co racja to racja
Dodano: 18.01.2019 17:57    Przez: ~Ja. Ja. Ja
Najlepszym przykładem ustawki na ostatniej prostej był konkurs na dyrektora SP 3... Nawet już w planie zajęć tej pani nie umieszczano bo wiadomo było że idzie na dyrektora.... Szkoła sportowa.... Masakra....
Dodano: 18.01.2019 23:09    Przez: ~Marzena
Do Marzeny - brak elementarnej wiedzy na temat pracy szkoły. I co ciekawe skąd taka wiedza w lipcu jak plan jest od września.
Dodano: 19.01.2019 15:00    Przez: ~Lubię to miast
SOSW Konin jak długo jeszcze ?????Petrsburg
Dodano: 19.01.2019 16:52    Przez: ~Leningrad
Ułan, Ułan, Ułan.....tylko On! Nasz Pierwszy Ułan!!!
Dodano: 18.01.2019 17:55    Przez: ~kkk
Za cienki i za długi !
Dodano: 19.01.2019 15:19    Przez: ~kasztanka
Kto nim zostanie mysle ze Lorek juz wygral
Dodano: 18.01.2019 18:01    Przez: ~chuck
Chuck the best 😂👍👍👍
Dodano: 20.01.2019 15:18    Przez: ~Jl
Kolejny?? a to był już jakiś konkurs bo póki co,czytałem tylko, że kolejna osoba od prezydenta zajmuje dane stanowisko
Dodano: 18.01.2019 18:03    Przez: ~:)
Kiedy będzie wymiana P.S. Jareckiego?
Dodano: 18.01.2019 18:11    Przez: ~sss
i PWiK
Dodano: 19.01.2019 01:37    Przez: ~Pracownik
i PGKiM
Dodano: 20.01.2019 11:29    Przez: ~no
a kiedy kierownika kontroli?
Dodano: 20.01.2019 17:48    Przez: ~znzna
Zmiany dla dobra mieszkańców Konina muszą być w spółkach miejskich od Rad Nadzorczych po prezesów i pseudokierowników. Uwage powninno się zwrócić na MZGOK sp. z o.o. Jak tych spraw personalnych i układzików tam panujących nie ukruci Pan Prezydent to załatwiá to ogólnopolskie media. Ruch należy do Pana Prezydencie.
Dodano: 18.01.2019 18:16    Przez: ~Asssś
Człowieku karty w Koninie to rozdaje poseł Nowak, a nie Pan Prezydent. I w Urzędzie jak i w spółkach...
Dodano: 18.01.2019 19:50    Przez: ~Edge
Nikt nie dostanie nominacji bez klepnięcia Pana Nowaka.
Dodano: 18.01.2019 20:10    Przez: ~Edge
PANIE PREZYDENCIE RUCH NALEŻY DO PANA. JAKO PANA WYBORCA CZEKAM NA ZMIANY W MZGOK I INNYCH SPÓŁKACH MIEJSKICH PRO PUBLICO BONO
Dodano: 18.01.2019 20:22    Przez: ~Asssss
Ela na emeryturę.
Dodano: 19.01.2019 01:38    Przez: ~SLDddddd
Po co konkurs, prawdopodobnie kierownikiem będzie U. Maciaszek. Wygra ten sam sposób jak Michalkiewicz.
Dodano: 18.01.2019 20:21    Przez: ~GOGI
Słabo dedukujesz Ci powiem.
Dodano: 19.01.2019 01:18    Przez: ~Rado
O Boże ! tylko nie ta !
Dodano: 19.01.2019 15:20    Przez: ~mierna
Mój post dziwnie znikł... Ale jeszcze raz powtarzam że jak pani od muzyki i festynów w mieście zostanie kierownikiem oświaty to ja już w garbate aniołki uwierzę. Oswiata potrzebuje radykalnych zmian i profesjonalisty a nie miłej koleżanki... Oby nie ta pani