WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Policja, kilkoro uczestników, ale zabrakło organizatorów marszu

Dodano: 27.01.2019 16:02

Nie odbył się zapowiadany na dzisiaj przemarsz ulicami Konina w ramach akcji „Murem za Owsiakiem”. Choć we wskazane miejsce stawiło się kilkoro uczestników i kilka wozów policji, zabrakło organizatorów.

- Szkoda, bo wybraliśmy się całą rodziną na 14.00 z czerwonymi balonikami – mówią osoby, które odpowiedziały na wydarzenie na fejsbuku. - Jak zmierzaliśmy w stronę parkingu, skąd miał wyruszyć marsz, tuż przed 14.00, otrzymaliśmy powiadomieni na komórkę, że wydarzenie zostało odwołane.

Takiej informacji, nawet przed 14.00, nie otrzymali jednak policjanci, którzy bardzo solidnie przygotowali się na zgłoszone wcześniej wydarzenie przez indywidualne osoby, które chciały w ten sposób wesprzeć Jurka Owsiaka. W planach organizatorów (nie był to sztab WOŚP, ani centrum handlowe) był przemarsz ulicami Konina sprzed centrum handlowego na Zatorzu, gdzie odbył się finał WOŚP, do szpitala. Impreza została zgłoszona najpierw w Urzędzie Miejskim na 20 stycznia i następnie odwołana, ale na 27 stycznia br. został zarejestrowany przemarsz z parkingu przy "Galerii nad Jeziorem" ul. Paderewskiego 8, następnie ul: Paderewskiego, Przemysłową, Kardynała S. Wyszyńskiego na plac przed Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym przy ul. Wyszyńskiego. Przy wydarzeniu na fejsbuku organizatorzy zachęcali do wzięcia czerwonych elementów.

We wskazanym miejscu, pojawiło się dzisiaj przed godz. 14.00 kilka policyjnych wozów, które miały pilotować marsz, między innymi wzdłuż drogi krajowej oraz pracownicy Urzędu Miejskiego w Koninie. Przybyło także kilkoro uczestników z czerwonymi akcesoriami, ale zabrakło organizatorów, którzy mieli otworzyć i zamknąć zgłoszone wcześniej zgromadzenie. Nie można się było także z nimi skontaktować. Tym samym trzeba było odwołać wydarzenie. 

  • Policja, kilkoro uczestników, ale zabrakło organizatorów marszu
  • Policja, kilkoro uczestników, ale zabrakło organizatorów marszu
  • Policja, kilkoro uczestników, ale zabrakło organizatorów marszu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:murem za Owsiakiem,   WOŚP Konin,   marsz ulicami Konina,   nieudany marsz,  

POPULARNE KOMENTARZE

To się organizatorzy popisali...
Dodano: 27.01.2019 16:21    Przez: ~Ha ha
5 osob ahahahhahahahaahahahahahahahahaha
Dodano: 27.01.2019 16:28    Przez: ~muuuuurem
Lipa jak z owsiakową abdykacją
Dodano: 27.01.2019 16:21    Przez: ~O
Szkoda słów. Lekceważenie ludzi
Dodano: 27.01.2019 16:25    Przez: ~Sadf
wiadomo kto był organizatorem,wszyscy co znają organizatorkę sie tego spodziewali ,przykre ale prawdziwe :(
Dodano: 27.01.2019 16:28    Przez: ~niestety

KOMENTARZE

To się organizatorzy popisali...
Dodano: 27.01.2019 16:21    Przez: ~Ha ha
Szkoda słów. Lekceważenie ludzi
Dodano: 27.01.2019 16:25    Przez: ~Sadf
wiadomo kto był organizatorem,wszyscy co znają organizatorkę sie tego spodziewali ,przykre ale prawdziwe :(
Dodano: 27.01.2019 16:28    Przez: ~niestety
No właśnie widać, niech lepiej da spokój
Dodano: 27.01.2019 16:49    Przez: ~Głupota baby
LM zostawia tylko te komentarze, które jadą po WOŚP i po Owsiaku!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 27.01.2019 16:55    Przez: ~LM nie ładnie :(
Niech ta pani za nic się nie bierze bo wszystko idzie nie w tą stronę co powinno. Nawet WOŚP przez tą panią moze ucierpieć.
Dodano: 27.01.2019 16:59    Przez: ~Brzeźno
Przerażajace ze sa jeszcze tak ciemni ludzie zmanipulowani przea beja w czerwonych portkach
Dodano: 27.01.2019 17:40    Przez: ~Adrian
A TVN nie manipuluje ludżmi ?
Dodano: 27.01.2019 17:48    Przez: ~Ada
Skutek takiego braku odpowiedzialności organizatorki będzie taki, że na kolejne ważne wydarzenia uliczne mieszkańcy Konina nie będą przychodzili. Wielka szkoda i wstyd!
Dodano: 27.01.2019 17:58    Przez: ~wstyd mi za organizatorkę
W takim razie obciążyć nierzetelnego organizatora kosztami. Dlaczego za każde dziadostwo w tym mieście mają płacić podatnicy?
Dodano: 27.01.2019 18:29    Przez: ~Obserwator życia
Zapomniała bo za Biedroniem poleciała.
Dodano: 28.01.2019 00:47    Przez: ~Gajos
A czego te pajace się spodziewali? Tego,że na jakiś idiotyczny,niepoważny marsz zwalą się tłumy?
Dodano: 28.01.2019 08:39    Przez: ~???
Podobno miała maszerować Zosia ale na stacji paliwowej miała taki ruch że nie mogła dojechać swoim nowiutkim BMW
Dodano: 28.01.2019 12:18    Przez: ~Jarek
Pani Zosia to ze zboczonymi ..ujami nie maszeruje
Dodano: 28.01.2019 14:20    Przez: ~tylkotyle
Tak jak i Ty
Dodano: 28.01.2019 17:32    Przez: ~Mateusz
No nie. Jaki marsz jeszcze wymyślicie? nie wiem śmiać się czy płakac.
Dodano: 27.01.2019 16:21    Przez: ~kk
Co za różnica jaki marsz? Ważne żeby wyjsc z domu i połazić- dla zdrowia!!!
Dodano: 27.01.2019 16:49    Przez: ~Zenek
Marsz obłąkańców, Owsiak to ich idol.
Dodano: 27.01.2019 17:18    Przez: ~Ale jaja
Owsiak resortowe dziecko komunistycznych rodziców. WOŚP powstała jako pralnia pieniędzy. Fundacja bierze na działalność ok40% jak inne np. 10% a nawet 5 %. Lewa kasa wpływa na konta fundacji a później fundacja płaci za organizację i inne wydatki tym samym ludziom co wpłacają i kasa wyprana. WOŚP tak ale złodzieje i oszuści NIE
Dodano: 27.01.2019 18:49    Przez: ~elo
Lipa jak z owsiakową abdykacją
Dodano: 27.01.2019 16:21    Przez: ~O
Owsiak zagrał swoją rolę jak dobry aktor.
Dodano: 27.01.2019 17:00    Przez: ~Kabaret
Lekceważenie ludzi, którzy poważnie podchodzili do WOŚP
Dodano: 27.01.2019 16:24    Przez: ~J
J. Owsiak i cały ten WOŚP to ściema -
Dodano: 27.01.2019 17:21    Przez: ~dokładna
murem ale za jakim niewypalilo a szkoda
Dodano: 27.01.2019 16:24    Przez: ~123
Hahahahahahhahahahahaa
Dodano: 27.01.2019 16:24    Przez: ~Owies
Żenada
Dodano: 27.01.2019 16:25    Przez: ~Oooo
Ale kabaret.
Dodano: 27.01.2019 17:01    Przez: ~Śmiechu warte
5 osob ahahahhahahahaahahahahahahahahaha
Dodano: 27.01.2019 16:28    Przez: ~muuuuurem
Jakie 5 osób, jest tylko jedna dziewczyna z dzieckiem i z czerwonymi balonikami.
Dodano: 27.01.2019 17:03    Przez: ~Okularnice
Aaa KOryto co na to?
Dodano: 27.01.2019 20:09    Przez: ~Ue
LM... Proszę podać nazwisko organizatora/rki!!!!!!!!
Dodano: 27.01.2019 16:29    Przez: ~??!!
Spoko jakby to byla ZI dawno by napisali bo sie jej boja
Dodano: 28.01.2019 07:04    Przez: ~Karmel
postawic owsiakowi pomnik za zycia nalezy mu sie bedziesz chory to zrozumiesz to wszystko jak cie owsiak ozdrowi jakie marsze jest jedem marsz polski t wystarczy i aby go wszyscy szanowali
Dodano: 27.01.2019 16:29    Przez: ~pacjent szpitala
No owsiak to na pewno cie kiedys uzdrowi.. jego rece lecza... chwala mu za ta cala orkiestre tylko niezapominajmy, ze gdyby nie mial z tego profitow to by juz dawno orkiestry nie bylo. A nie udawajcie ze robi to charytatywnie i calkiem odplatnie bo to jest zgubne myslenie. Fajnie ze cos takiego zorganizowal i to co zarabia na tym to jego sprawa.
Dodano: 27.01.2019 16:43    Przez: ~Ani prawo ani lewo
nie było tych co murem za Owsiakiem