WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Szukają pracowników Wydziału Strategii i Marketingu Miasta

Dodano: 29.01.2019 13:38
Źródło: LM.pl

Cztery osoby ma liczyć powstający w konińskim urzędzie, nowy Wydział Strategii i Marketingu Miasta.

Wczoraj informowaliśmy m.in. o powstaniu nowego wydziału w Urzędzie Miejskim w Koninie. W zakresie jego działań będzie prowadzenie Pracowni Strategii i Marketingu Miasta, a także opracowanie materiałów promocyjnych i informacyjnych, a także opracowywanie koncepcji oraz realizacja akcji marketingowej i eventów w przestrzeni miasta. W gestii nowego wydziału ma być też przeprowadzanie szkoleń i warsztatów dla urzędników oraz pozyskiwanie źródeł finansowania dla realizacji zadań marketingowych.

Jak informuje Aneta Wanjas, rzecznik prasowy konińskiego magistratu, w Wydziale Strategii i Marketingu Miasta będą docelowo pracowały cztery osoby, w tym kierownik.

- Szukamy ludzi wśród pracowników, ale nie wykluczamy konkursu – mówi Aneta Wanjas.

Na przygotowanie kadry władze urzędu mają miesiąc. Wydział ma zacząć działać od 1 marca.

  • Konin. Szukają pracowników Wydziału Strategii i Marketingu Miasta

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

"Po znajomości" najlepszy pośrednik pracy
Dodano: 29.01.2019 15:51    Przez: ~Qwerty
kabarecik czas zacząć wszystkiego więcej haha
Dodano: 29.01.2019 16:50    Przez: ~janosik
Oj tylu pracowników w urzędzie miasta w Koninie ze napewno powinny się wśród pracowników znalesc te 4 osoby ? 4 pracowników w tym jeden kierownik o odpowiedniej gazy☺ Najbardziej ciekawy jest fragment z zadań mającego powsrac wydziału ze maja poszukiwać źródeł finansowania dla realizacji zadań marketingowych.
Dodano: 29.01.2019 19:16    Przez: ~Wykwalifikowani
czyli wszystko po staremu;) może swój marketing miasta urzędnicy rozpoczną spacerem po starówce i rozmowie z mieszkańcami,czy wolą ich unikać?
Dodano: 29.01.2019 18:31    Przez: ~autochton
Chętnie będę się uczył i duży szmal dostawał kiedy konkurs?
Dodano: 29.01.2019 17:45    Przez: ~???

KOMENTARZE

"Po znajomości" najlepszy pośrednik pracy
Dodano: 29.01.2019 15:51    Przez: ~Qwerty
kabarecik czas zacząć wszystkiego więcej haha
Dodano: 29.01.2019 16:50    Przez: ~janosik
Chętnie będę się uczył i duży szmal dostawał kiedy konkurs?
Dodano: 29.01.2019 17:45    Przez: ~???
czyli wszystko po staremu;) może swój marketing miasta urzędnicy rozpoczną spacerem po starówce i rozmowie z mieszkańcami,czy wolą ich unikać?
Dodano: 29.01.2019 18:31    Przez: ~autochton
Też czekam pod kibelkiem żeby jedzenie dali aaaa chyba prędzej zamarznę- sknyry
Dodano: 29.01.2019 20:20    Przez: ~Głodniak
Oj tylu pracowników w urzędzie miasta w Koninie ze napewno powinny się wśród pracowników znalesc te 4 osoby ? 4 pracowników w tym jeden kierownik o odpowiedniej gazy☺ Najbardziej ciekawy jest fragment z zadań mającego powsrac wydziału ze maja poszukiwać źródeł finansowania dla realizacji zadań marketingowych.
Dodano: 29.01.2019 19:16    Przez: ~Wykwalifikowani
A kto został kierownikiem? Może jakiś doradca Dżozefa, co? Z uporem maniaka będę się interesował dokonaniami tegp tworu w urzędzie.
Dodano: 29.01.2019 19:29    Przez: ~Rurek
eee tam, myślę, że były pracownik kantoru, który zna się na wszystkim będzie lepszy. Ewentualnie może być Tomek z Niesłusza
Dodano: 30.01.2019 07:55    Przez: ~Pupczmal
Wydawało mi się, że promocją miała się zająć świeżo mianowana przez poprzedniego prezydenta zastępca kierownika wydziału kultury. To co z tą panią teraz się stanie?
Dodano: 29.01.2019 20:20    Przez: ~biegłyrewident
MARCINKOWSKI POSZEDŁ DO CHIRURGA NACZYNIOWEGO -, A ,,NA DRUGI DZIEŃ : POCZUŁ Z ,POWROTEM'' PIECZENIE W NODZE , PECH ,CZY ? OPATRZNOŚĆ ,,BY''? ,SIĘ POŻEGNAĆ ,I ,,PRÓBOWAĆ : ODMIANĘ ,PRZEMIANĘ . -,,SZKODA, ZE NIE ,,MOŻNA RODZIC SIĘ KILKUKROTNIE , CHYBA ,,ŻE ŚMIERĆ ,TO NAJLEPSZE PRZEOBRAŻENIE .- TYLKO DLA ,,KOCHAJĄCYCH' , -A ,,WIEC'' NAJLEPSZA REKLAMĄ JEST ZŁOTE ,KOCHAJĄCE SERCE ,I ,,MIŁOSIERNE '' UCZYNKI . ...