WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Szukają pracowników Wydziału Strategii i Marketingu Miasta

Dodano: 29.01.2019 13:38
Źródło: LM.pl

Cztery osoby ma liczyć powstający w konińskim urzędzie, nowy Wydział Strategii i Marketingu Miasta.

Wczoraj informowaliśmy m.in. o powstaniu nowego wydziału w Urzędzie Miejskim w Koninie. W zakresie jego działań będzie prowadzenie Pracowni Strategii i Marketingu Miasta, a także opracowanie materiałów promocyjnych i informacyjnych, a także opracowywanie koncepcji oraz realizacja akcji marketingowej i eventów w przestrzeni miasta. W gestii nowego wydziału ma być też przeprowadzanie szkoleń i warsztatów dla urzędników oraz pozyskiwanie źródeł finansowania dla realizacji zadań marketingowych.

Jak informuje Aneta Wanjas, rzecznik prasowy konińskiego magistratu, w Wydziale Strategii i Marketingu Miasta będą docelowo pracowały cztery osoby, w tym kierownik.

- Szukamy ludzi wśród pracowników, ale nie wykluczamy konkursu – mówi Aneta Wanjas.

Na przygotowanie kadry władze urzędu mają miesiąc. Wydział ma zacząć działać od 1 marca.

  • Konin. Szukają pracowników Wydziału Strategii i Marketingu Miasta

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

"Po znajomości" najlepszy pośrednik pracy
Dodano: 29.01.2019 15:51    Przez: ~Qwerty
kabarecik czas zacząć wszystkiego więcej haha
Dodano: 29.01.2019 16:50    Przez: ~janosik
Oj tylu pracowników w urzędzie miasta w Koninie ze napewno powinny się wśród pracowników znalesc te 4 osoby ? 4 pracowników w tym jeden kierownik o odpowiedniej gazy☺ Najbardziej ciekawy jest fragment z zadań mającego powsrac wydziału ze maja poszukiwać źródeł finansowania dla realizacji zadań marketingowych.
Dodano: 29.01.2019 19:16    Przez: ~Wykwalifikowani
czyli wszystko po staremu;) może swój marketing miasta urzędnicy rozpoczną spacerem po starówce i rozmowie z mieszkańcami,czy wolą ich unikać?
Dodano: 29.01.2019 18:31    Przez: ~autochton
Chętnie będę się uczył i duży szmal dostawał kiedy konkurs?
Dodano: 29.01.2019 17:45    Przez: ~???

KOMENTARZE

"Po znajomości" najlepszy pośrednik pracy
Dodano: 29.01.2019 15:51    Przez: ~Qwerty
kabarecik czas zacząć wszystkiego więcej haha
Dodano: 29.01.2019 16:50    Przez: ~janosik
Chętnie będę się uczył i duży szmal dostawał kiedy konkurs?
Dodano: 29.01.2019 17:45    Przez: ~???
czyli wszystko po staremu;) może swój marketing miasta urzędnicy rozpoczną spacerem po starówce i rozmowie z mieszkańcami,czy wolą ich unikać?
Dodano: 29.01.2019 18:31    Przez: ~autochton
Też czekam pod kibelkiem żeby jedzenie dali aaaa chyba prędzej zamarznę- sknyry
Dodano: 29.01.2019 20:20    Przez: ~Głodniak
Oj tylu pracowników w urzędzie miasta w Koninie ze napewno powinny się wśród pracowników znalesc te 4 osoby ? 4 pracowników w tym jeden kierownik o odpowiedniej gazy☺ Najbardziej ciekawy jest fragment z zadań mającego powsrac wydziału ze maja poszukiwać źródeł finansowania dla realizacji zadań marketingowych.
Dodano: 29.01.2019 19:16    Przez: ~Wykwalifikowani
A kto został kierownikiem? Może jakiś doradca Dżozefa, co? Z uporem maniaka będę się interesował dokonaniami tegp tworu w urzędzie.
Dodano: 29.01.2019 19:29    Przez: ~Rurek
eee tam, myślę, że były pracownik kantoru, który zna się na wszystkim będzie lepszy. Ewentualnie może być Tomek z Niesłusza
Dodano: 30.01.2019 07:55    Przez: ~Pupczmal
Wydawało mi się, że promocją miała się zająć świeżo mianowana przez poprzedniego prezydenta zastępca kierownika wydziału kultury. To co z tą panią teraz się stanie?
Dodano: 29.01.2019 20:20    Przez: ~biegłyrewident
MARCINKOWSKI POSZEDŁ DO CHIRURGA NACZYNIOWEGO -, A ,,NA DRUGI DZIEŃ : POCZUŁ Z ,POWROTEM'' PIECZENIE W NODZE , PECH ,CZY ? OPATRZNOŚĆ ,,BY''? ,SIĘ POŻEGNAĆ ,I ,,PRÓBOWAĆ : ODMIANĘ ,PRZEMIANĘ . -,,SZKODA, ZE NIE ,,MOŻNA RODZIC SIĘ KILKUKROTNIE , CHYBA ,,ŻE ŚMIERĆ ,TO NAJLEPSZE PRZEOBRAŻENIE .- TYLKO DLA ,,KOCHAJĄCYCH' , -A ,,WIEC'' NAJLEPSZA REKLAMĄ JEST ZŁOTE ,KOCHAJĄCE SERCE ,I ,,MIŁOSIERNE '' UCZYNKI . ...