WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konkurs na kierownika wydziału gospodarki komunalnej w toku

Dodano: 4.02.2019 14:57

Osoby, które jeszcze chcą wystartować w konkursie na stanowisko kierownika Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Koninie mają czas na składanie dokumentów do 11 lutego br.

Prezydent zdecydował o wydłużeniu terminu przyjmowania aplikacji. Rozszerzeniu uległ też zapis dotyczący wykształcenia kandydatów - należy legitymować się wykształceniem wyższym bez określonej specjalizacji. - Taka decyzja otwiera drogę do udziału w konkursie osobom, które mają wiedzę i doświadczenie z zakresu gospodarki komunalnej - informuje Aneta Wanjas, rzeczniczka magistratu. - Wcześniejszy zapis dotyczący specjalizacji zawężał krąg osób i mógł wykluczyć potencjalnych wartościowych kandydatów mających kwalifikacje do pełnienia funkcji kierownika wydziału. Decyzja prezydenta daje szansę udziału w konkursie większej liczbie osób.

Do tej pory do urzędu wpłynęło 13 aplikacji. Zainteresowani mają czas na składanie dokumentów do 11 lutego br. Szczegóły - Biuletyn Informacji Publicznej.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kierownik,   wydział gospodarki komunalnej,   urząd Konin,   konkurs,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Mam nieodparte wrażenie, że konkurs wygra brat prezydenta Paweł, zatrudniony Miejskim Zakładzie Gospodarki Odpadami komunalnymi w Koninie.
Dodano: 4.02.2019 19:51    Przez: ~Nepos
A jakie kwalifikacje należało posiadać, gdy obsadzania stanowisko dyrektora WORD????
Dodano: 4.02.2019 19:58    Przez: ~Mm
Nie kwalifikacje, tylko rekomendacje. Czyli nasz, czy nie nasz.
Dodano: 4.02.2019 20:05    Przez: ~naszość
W MZGOK w. Koninie też miał się odbyć konkurs na stanowisko kierownicze. I co abarakadabra i. ....., kierownikiem został pracownik biurowy w tej firmieCiekawe co ????????
Dodano: 4.02.2019 22:51    Przez: ~Assssss
składanie aplikacji to stracony czas. Uważam ze dotychczasowy kierownik terenów zielonych pan Dariusz Urbański to jest czlowiek godny kompetentny objąć to stanowisko ma doświadczenie wie jak funkcjonje miasto zawsze był poza procsem decyzyjnym w istotnych sprawach dotyczących gospodarki komunalnej (zawsze byl w cieniu-człowiek z poza układu)wie jak ma funkcjonować mini ZOO,dba o parki 4 szt należy stworzyć mu odpowiedni warunki on wie jak to ma funkcjonować lepiej ,prawidłowo co trzeba zrobić zmienić od zaraz, jaki sprżęt nalezy zakupic jak zorganizwać pracę by były efekt . Wywóz śmieci ooddzielić i przekazać do spalarni -rozlczać od kilograma ,KONIECZNIE TAM WYMIENIĆ KADRĘ KIEROWNICZĄ ŁĄCZNIE Z BRATEM PANA PREZYDENTA KORYTKOWSKIEGO .Zasoby mieszkanowe przekazać w zarządzanie MTBS -TU KONIECZNIE WYMIENIĆ KIEROWNICTWO .Nie robić konkursu wystarczą zmiany struktury RADNY NOWAK DO WYWALENIA ZTERENOW ZIELONYCH ON NIE MA POJĘCI DSTAŁ SIE Z UKŁ ...
Dodano: 4.02.2019 19:19    Przez: ~xxx

KOMENTARZE

To chyba dobrze 😁
Dodano: 04.02.2019 15:14    Przez: ~Pn
Co,boicie się o swoje .upy. przyspawane do stołków. Wiosna idzie i może być wesoło.
Dodano: 04.02.2019 19:10    Przez: ~dyskryminacja
Panie Olejnik, ile zarabia u Pana oficer polityczny od usuwania komentarzy. Zrobię to samo za pół ceny i jeszcze dodam od siebie takie, że będziesz Pan zadowolony. Łapkami mogę według życzenia w górę, czy na dół, też w pakiecie (gratis).
Dodano: 04.02.2019 19:32    Przez: ~oficer polityczny
Niech stracę. Dołożę jeszcze blokowanie adresów IP i do tego, zobowiązuję się wrobić każdego wskazanego komentatora w "mowę nienawiści".
Dodano: 04.02.2019 19:43    Przez: ~oficer polityczny
Media miejskie są w kieszeni POlityków. Ciekawe czemu nigdy nie upublicznili członków rodziny polityków miejskich zatrudnionych w spółkach miejskich ?
Dodano: 04.02.2019 21:38    Przez: ~Układ
@Układ - hehehe.... dobre. Ty z tymi mediami to chyba o tvpis?
Dodano: 05.02.2019 06:54    Przez: ~Pn
lm to prywatna stronka. widać w tematyce o czym pisze. to tuba propagandowa um. A kasowanie komentarzy to początek końca tego pseudo portaliku. kwestia czasu
Dodano: 05.02.2019 10:33    Przez: ~dno
Marek i czarna mamba działa. A prezydent wie co jest grane.
Dodano: 04.02.2019 15:41    Przez: ~Iko
Niedługo im podziękuje za współpracę.
Dodano: 04.02.2019 15:42    Przez: ~Jozek
A gdzie ogłoszenie z Kleczewa? Podobno tam też takiego potrzebują?
Dodano: 04.02.2019 15:48    Przez: ~kleczewiok
Na słupie przed urzędem wisi.
Dodano: 04.02.2019 16:25    Przez: ~Każmierz
Nie ogłaszają, bo już wiadomo kto wygra.
Dodano: 04.02.2019 18:58    Przez: ~sad
ułan szuka fuchy. POmózta ułanowi!
Dodano: 04.02.2019 18:32    Przez: ~lelek
Jak fucha to tylko na mosiewocze pl.
Dodano: 04.02.2019 20:34    Przez: ~Pn
Teraz i Ułan może wystartować. Chyba że już "wystartował"....
Dodano: 04.02.2019 18:44    Przez: ~kkk
Koleś wikendowy się pożalił i jest furtka otwarta. Tak się wybiera fachowvoof po linii partyjnej
Dodano: 04.02.2019 19:01    Przez: ~Żenada
Zobaczymy czy będzie jak z poprzednimi stanowiskami??
Dodano: 04.02.2019 19:04    Przez: ~Koleś z PO
Misiewicze pl i wdzystko jadne. Tam nie ma kolesiostwa 😂😂😂
Dodano: 04.02.2019 20:33    Przez: ~Pn
Czy w każdym konkursie zmienią się wymagania...???
Dodano: 04.02.2019 19:19    Przez: ~Kto może być...???
składanie aplikacji to stracony czas. Uważam ze dotychczasowy kierownik terenów zielonych pan Dariusz Urbański to jest czlowiek godny kompetentny objąć to stanowisko ma doświadczenie wie jak funkcjonje miasto zawsze był poza procsem decyzyjnym w istotnych sprawach dotyczących gospodarki komunalnej (zawsze byl w cieniu-człowiek z poza układu)wie jak ma funkcjonować mini ZOO,dba o parki 4 szt należy stworzyć mu odpowiedni warunki on wie jak to ma funkcjonować lepiej ,prawidłowo co trzeba zrobić zmienić od zaraz, jaki sprżęt nalezy zakupic jak zorganizwać pracę by były efekt . Wywóz śmieci ooddzielić i przekazać do spalarni -rozlczać od kilograma ,KONIECZNIE TAM WYMIENIĆ KADRĘ KIEROWNICZĄ ŁĄCZNIE Z BRATEM PANA PREZYDENTA KORYTKOWSKIEGO .Zasoby mieszkanowe przekazać w zarządzanie MTBS -TU KONIECZNIE WYMIENIĆ KIEROWNICTWO .Nie robić konkursu wystarczą zmiany struktury RADNY NOWAK DO WYWALENIA ZTERENOW ZIELONYCH ON NIE MA POJĘCI DSTAŁ SIE Z UKŁ ...
Dodano: 04.02.2019 19:19    Przez: ~xxx
Bardzo śmieszne! Ogarnij się człowieku. Rodzina ludzi, którzy czasowo pełnią funkcje musi gdzieś pracować. Czy według Was powinni nagle szukać roboty poza granicami Konina? Już nie mogą pracować, rozwijać się i awansować? Według Was wszystko poparte jest jedynie koneksjami? A może pracują od lat, mają doświadczenie? Człowieku, jak Ty tak wszystko wiesz, dlaczego nie jesteś prezydentem?
Dodano: 04.02.2019 21:48    Przez: ~zniesmaczony
Paweł to spoko gościu
Dodano: 04.02.2019 22:35    Przez: ~spalar
skoro na terenach zielonych jest taki dobry to po co go stamtąd zabierać a zasoby mieszkaniowe nie leżą w kompetencjach wydziału gospodarki komunalnej
Dodano: 05.02.2019 07:47    Przez: ~hela
przecież tacy jak ty "zniesmaczony" wybrałeś tylko słuszne Prezydenta więc masz jak chciałeś a teraz ci jest z tym nie dobrze. Obiecano ci wiele przed wyborami to teraz staraj się to wyegzekwować, otrzymać . wielu tobie podobnych z poglądów wybierało partie a nie człowieka, nie rozumie dlaczego dziś masz obawy.bo co masz w końcu uczciwie pracować? do świadomości proszę przyjąć ze wybory które zostały wykonane nie dotyczą wszystkich i trzeba tego mieć świadomość.Dla mnie ktoś kto pochyla się nad słabszym - mniejszością ma ogromny szacunek. Przepraszam że odwołuje się do osób personalnie jest to z mojej strony nie profesjonalne ,ale z drugiej strony sprawy należy nazywać po imieniu .Życzę wszystkim dużo pracy rozwijania się i awansu. To gdzie jesteśmy i co robimy zależy w 99% od nas samych.
Dodano: 05.02.2019 08:15    Przez: ~xxx
Według poprawnej polszczyzny mówi się "podanie", "wniosek" a nie aplikacja. Aplikacja to od apply-zastosować.
Dodano: 05.02.2019 08:58    Przez: ~papugi angielskiego
@xxx - "Dla mnie ktoś kto pochyla się nad słabszym - mniejszością ma ogromny szacunek." ==> masz na myśli PiS i niepełnosprawnych, którym PiS nawet dostęp do WC ograniczył aby wynieśli się z sejmu???
Dodano: 05.02.2019 10:04    Przez: ~Pn
O matko, konkurs? Przecież teraz jest modne " Stołek dla Misiewicza ", czyżby wracała normalność ?
Dodano: 04.02.2019 19:45    Przez: ~Q
Nie martw się. Ty się nabrałeś to i inni łykną, że to konkurs.
Dodano: 04.02.2019 19:56    Przez: ~geszeft
Tak jak POko przerżnie znów wybory to będzie już całkiem normalnie
Dodano: 04.02.2019 20:45    Przez: ~jolka
@jolka - czyli cd łamiania prawa, pogłębianie rowu polsko-polskiego, złodziejstwo w biały pogodny dzień, więcej hord zwanych Pisiewiczami, zadłużanie państwa, pchanie w łapy Putina etc?? Dziękuję, postoję :-)
Dodano: 05.02.2019 10:06    Przez: ~Pn
do "PN" ty wiesz o co chodzi tylko głupa walisz, specjalnie piszesz by odwrócić uwagę od merytorycznych wpisów ja tez to rozumie to takie twoje zadanie
Dodano: 05.02.2019 12:01    Przez: ~xxx
Mam nieodparte wrażenie, że konkurs wygra brat prezydenta Paweł, zatrudniony Miejskim Zakładzie Gospodarki Odpadami komunalnymi w Koninie.
Dodano: 04.02.2019 19:51    Przez: ~Nepos
Paweł to spoko gość
Dodano: 04.02.2019 22:31    Przez: ~spalar
@Nepos - na pewno nie wygra Pisiewicz więc każdy inny będzie OK.
Dodano: 05.02.2019 10:06    Przez: ~Pn
1 z 2
12>>