WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka
KORONAWIRUS:

12 potwierdzonych przypadków w Koninie (4) i powiecie konińskim (8). 4 zgony

Idealny zestaw na walentynki? Wy, KDK i "Mała rzecz a cieszy"

Materiał promocyjny

Dodano: 5.02.2019 13:25

„Mała rzecz a cieszy” reż. Piotr Jędrzejas
Koniński Dom Kultury / 14.02.2019, godz. 19

Susan pragnie miłości, Frazer marzy o projektowaniu kostiumów filmowych, Marjorie to energiczna dama z lepszych sfer, a David właśnie rozpoczyna swój nowy rozdział w życiu, ale jeszcze o tym nie wie. Spektakl „Mała rzecz a cieszy” odbędzie się w Walentynki, 14 lutego w Konińskim Domu Kultury.

Trzy dni jednego roku, wyraziści, główni bohaterowie i cały korowód barwnych postaci drugoplanowych. Spektakl „Mała rzecz a cieszy” to pełna czaru, angielskiego humoru i wdzięku opowieść o poszukiwaniu szczęścia, które czasem jest bliżej niż nam się wydaje.

Poznajcie Susan, która dobiega pięćdziesiątki, lubi dobrą muzykę i czarno – białe filmy. Susan pracuje w angielskim sklepie charytatywnym, miejscu szczególnym, w którym każda oddana rzecz ma swoją historię i jest sprzedawana na cele dobroczynne. Sprzedawczyni pragnie miłości, mąż odszedł od niej, a nastoletnia córka się buntuje. Susan drugiej połówki szuka więc podczas ekspresowych randek.

Poznajcie Frazera. Współpracownika Susan, zawsze gotowego jej wysłuchać, choć on sam bywa skryty. Sklep urządza z miłością. Marzy o projektowaniu kostiumów filmowych.

Poznajcie Marjorie. Elegancką, energiczną damę z nieco lepszych sfer. Szefową Susan i Frazera, która potrafi dostarczyć im emocji nawet wypiekanymi przez siebie babeczkami.

I w końcu poznajcie Davida, mieszkającego niedaleko sklepu charytatywnego, właściwie po sąsiedzku. Pewnego dnia po raz pierwszy przekracza jego próg, nie spodziewając się, jak to pozornie mało znaczące wydarzenie wpłynie na przyszłość.

"Mała rzecz a cieszy" Liz Lochhead
Reżyseria: Piotr Jędrzejas

OBSADA:
Maja Barełkowska
Olga Sawicka
Iotr Cyrwus
Waldemar Obłoza

Bilety: 75zł | 100zł

Miejsca sprzedaży biletów:

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676

Link do wydarzenia: http://bit.ly/lmmalarzeczacieszykonin

  • Idealny zestaw na walentynki? Wy, KDK i "Mała rzecz a cieszy"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO