WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wypadek na skrzyżowaniu. Autobus MZK uderzył w peugeota

Aktualizacja 8.02.2019 13:18
Źródło: LM.pl

W czwartkowy wieczór kierowcy musieli uważać na skrzyżowaniu Trasy Warszawskiej, ul. Przemysłowej i ul. Poznańskiej. Z powodu wypadku z udziałem trzech aut jezdnia była przez pewien czas zamknięta.

Do zdarzenia doszło w późnych godzinach wieczornych. Według informacji podkom. Marcina Jankowskiego, rzecznika konińskiej policji, 55-letni kierowca autobusu MZK Konin nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w tył peugeota, a ten natomiast uderzył jeszcze w stojącego przed nim volkswagena.

38-letni kierowca peugeota zabrany został do szpitala. Hospitalizacji nie wymagały natomiast trzy pasażerki osobowego auta. Odcinek pomiędzy skrzyżowaniem Trasy Warszawskiej, ul. Poznańskiej i ul. Przemysłowej oraz skrzyżowaniem ul. Poznańskiej i ul. Dworcowej był przez pewien czas zamknięty. Policja i straż pożarna kierowały ruch na jezdnię w przeciwnym kierunku.

Ponieważ zdarzenie zakwalifikowane zostało jako wypadek, o ukaraniu kierowcy autobusu MZK zdecyduje koniński sąd.



slajd 1 z 5
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zderzenie,   autobus MZK,   MZK Konin,   policja,   straż pożarna,   utrudnienia w ruchu

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Większość kierowców uważa ze autobus to taki wolnobieżny pojazd który jezdzi maxymalnie 25 km/h waży mniej niz auto osobowe ,potrafi się zatrzymać w miejscu w sekundę ,a kazdy pasażer ma pasy bezpieczeństwa i poduszkę powietrzną.
Dodano: 8.02.2019 07:39    Przez: ~6-sty wspaniały (z tych sz
"Najprawdopodobniej" zderzyły się ? Tak piszą redaktorzy na LM-ie, ale od usuwania komentarzy to są mistrzami.
Dodano: 8.02.2019 08:50    Przez: ~Taki jest LM
Szkoda, ze w tym miescie nie ma konkurenta dla tego portalu. Zamiast sie rozwijac to mam wrazenie, ze poziom idzie w dol.
Dodano: 8.02.2019 10:12    Przez: ~Gl
najprawdopodobniej=czyli mógł być to czołg amerykańskiej armii.Informacja z absurdem
Dodano: 8.02.2019 07:10    Przez: ~He He
BEZKARNI TO SIE CZUJĄ DEBILE Z PKSu !!! DWA RAZY W TYM TYGODNIU NA RONDZIE PRZY ZAKŁADOWEJ WYNUSILI NA MNIE PIERWSZEŃSTWO !!! POLICJA POWINNA SIE ZINTERPRETOWAĆ TYM CALYM KOMUNISTYCZNY TOWARZYSTWEM !!!
Dodano: 8.02.2019 09:09    Przez: ~Mieszkaniec

KOMENTARZE

Ach ten Czarnobyl , niedługo klon Petru Korytkowski zlikwiduje autobusy to nie będzie wypadków.
Dodano: 07.02.2019 23:46    Przez: ~remik
Ja tam nie widzę tramwaju
Dodano: 08.02.2019 09:38    Przez: ~Pn
Nie ma to jak dac pisowskim hejretka temat zastepczy. A ich wodz walki kreci na miliardy...
Dodano: 08.02.2019 11:03    Przez: ~Pn
A ty Pn co masz wspólnego z "wałkiem", jedynie to, że cię stara okłada wałkiem ?
Dodano: 08.02.2019 12:19    Przez: ~I dobrze
Pn obżarł się fasolki PO bretońsku,ale zamiast fiuta tak jak u TW Leopolda,mózg mu stanął.
Dodano: 08.02.2019 13:20    Przez: ~ufff
Lubię wasza bezsilnosc pismatolki :-)
Dodano: 08.02.2019 19:35    Przez: ~Pn
A może Panów Kierowców z MZK i PKS-u czas wysłać na szkolenia jazdy autobusem po naszym mieście.Prezesi zacznijcie rozliczać waszych kierowców z rozmów przez telefon kom. przecież Macie monitoring w LUX autobusach
Dodano: 08.02.2019 20:06    Przez: ~Rafał
autobus wjechał sobie na późnym "pomarańczowym"
Dodano: 08.02.2019 22:03    Przez: ~gggg
@gggg - jeżeli to prawda to powinni go wyp... na zbity pysk. Chociaż faktycznie oni tak jeżdżą. Jednego do dzisiaj mam nagranego na kamerce jak centralnie przejechal z ludzmi skrzyżowanie na czerwonym...
Dodano: 09.02.2019 13:53    Przez: ~Pn
-Pn : autobusy przejeżdżają na czerwonym by nadgonić to co stracił i być na przystanku na czas dla pasażera (fakt, że nie może to się odbywać kosztem bezpieczeństwa), a czy nagrałeś i trzymasz takie nagranie jak na bezczelnego pchają się osobówki, busy i tiry ?? bo takie incydenty są niestety częstsze...
Dodano: 14.02.2019 09:39    Przez: ~KS
najprawdopodobniej=czyli mógł być to czołg amerykańskiej armii.Informacja z absurdem
Dodano: 08.02.2019 07:10    Przez: ~He He
"Najprawdopodobniej" zderzyły się ? Tak piszą redaktorzy na LM-ie, ale od usuwania komentarzy to są mistrzami.
Dodano: 08.02.2019 08:50    Przez: ~Taki jest LM
Szkoda, ze w tym miescie nie ma konkurenta dla tego portalu. Zamiast sie rozwijac to mam wrazenie, ze poziom idzie w dol.
Dodano: 08.02.2019 10:12    Przez: ~Gl
Bo to polityka bardziej niż dziennikarstwo...
Dodano: 08.02.2019 11:01    Przez: ~Prof T. Alent
miasto śpi, pusta droga tu zonk, takie rzeczy tylko w kuniowie
Dodano: 08.02.2019 07:24    Przez: ~x
Większość kierowców uważa ze autobus to taki wolnobieżny pojazd który jezdzi maxymalnie 25 km/h waży mniej niz auto osobowe ,potrafi się zatrzymać w miejscu w sekundę ,a kazdy pasażer ma pasy bezpieczeństwa i poduszkę powietrzną.
Dodano: 08.02.2019 07:39    Przez: ~6-sty wspaniały (z tych sz
A co to ma do tego, że autobus uderzył w peugeota? Jak nie może się zatrzymać w miejscu to niech jedzie wolniej.
Dodano: 08.02.2019 16:47    Przez: ~chciałeś błysnąć
Niech MZK jeżdzą zgodnie z przepisami to nie bedzie takich problemów. Na razie to widzac MZK włacza mi sie czerwona lampka bo jezdza jak debille. Jakjuz pisalem... jednego do dzisiaj mam nagranego na kamerce jak centralnie przejechal z ludzmi skrzyżowanie na czerwonym. Czy to jest odpowiedzialny kierowca??
Dodano: 09.02.2019 13:56    Przez: ~Pn
to nie było zderzenie, to tylko ćwiczenia jak się zawali przeprawa dlaczego niema na całej przeprawie ani jednego wyjścia bezpieczeństwa ?
Dodano: 08.02.2019 07:47    Przez: ~xxx
Kierowcy MZK czują się bezkarni na drodze
Dodano: 08.02.2019 07:56    Przez: ~Ja
W końcu to pojazdy uprzywilejowane, z dużą ilością ludzi na pokładzie, a ty jeden w swojej osobówce nie udawaj chojraka, bo cię wywiozą nogami do przodu i w worku foliowym.
Dodano: 08.02.2019 08:56    Przez: ~SCANIA
BEZKARNI TO SIE CZUJĄ DEBILE Z PKSu !!! DWA RAZY W TYM TYGODNIU NA RONDZIE PRZY ZAKŁADOWEJ WYNUSILI NA MNIE PIERWSZEŃSTWO !!! POLICJA POWINNA SIE ZINTERPRETOWAĆ TYM CALYM KOMUNISTYCZNY TOWARZYSTWEM !!!
Dodano: 08.02.2019 09:09    Przez: ~Mieszkaniec
@SCANIA - "W końcu to pojazdy uprzywilejowane" jakie???? A mają jakieś koguty na dachu?
Dodano: 08.02.2019 11:05    Przez: ~Pn
Oni nie mają, a ty masz koguty w kurniku, a kury macasz ?
Dodano: 08.02.2019 12:25    Przez: ~Pn ma koguta na głowie
Scania od kiedy autobus jest pojazdem uprzywilejowanym??
Dodano: 08.02.2019 13:12    Przez: ~ja
@ja - może @SCANIA jest kierowca autobusu i mysli, ze jest uprzaywilejowany...
Dodano: 08.02.2019 19:36    Przez: ~Pn
Bezkarnie to znaczy co? ze kradna biją wyzywają,o to chodzi? Bo jesli chodzi o jazdę samochodem to nie ma kierowcy czy uzytkownika drogi (nawet pieszego) który nie łamie przepisów.Jesli Ty uwazasz ze jestes kierowcą lub uzytkownikiem idealnym to zrób sobie rachunek sumienia ile razy zrobiłes wykroczenie bądz byłes ,,bezkarny" a potem komentuj.Jeśli kierowca wyjechał Ci z zatoczki autobusowej tz.ze nie dostosowałes do przepisów drogowych dot.autobusów komunikacji miejskiej.Powiem Ci tak jechałes pewnie ,a raczej prowadziłeś swoje auto w pełnej obsadzie i kazda z tych osób zaczyna Ci marudzić ...jeden daleko jeszcze drugi siusiu mi się chcę trzeci niedobrze mi a czwarty wmawia ci ze jezdzic nie potrafisz ,a na złosc wszystko dzieje sie w miescie podczas gdy na drodze tworza sie korki a ty co wtedy na to? totalnie wkurzony sprzdajesz wszystkim zje.....ki lub stajesz i przeprowadzasz edukacyjna rozmowę czego kierowca Mzk zrobic nie moze a jechac musi .Czasami p ...
Dodano: 09.02.2019 09:56    Przez: ~kierowca mzk tez człowiek
to nie kolizja to ćwiczenia na wypadek zawalenia się przeprawy .Dlaczego na długości całej przeprawy nie na wyjść awaryjnych bezpieczeństwa
Dodano: 08.02.2019 08:17    Przez: ~xxx
To w Koninie autobusy jeszcze są?
Dodano: 08.02.2019 08:33    Przez: ~John
W koninie to wszystko jest. To piękne miasto. Tylko ludzie paskudni.
Dodano: 08.02.2019 08:51    Przez: ~I tyle
Pewnie linia 53.kierowca wariant albo się też spoznia albo nie ma go wcale.
Dodano: 08.02.2019 09:19    Przez: ~W...
Panie Bartoszu Skonieczny. Jest tyle pięknych zawodów. Murarz, tynkarz, akrobata. Nie musi Pan być dziennikarzem. Do LMu - czy nie ma u Was redaktora z prawdziwego zdarzenia który czyta teksty przed wysłaniem na stronę ? Ręce opadają. Pozdrawiam
Dodano: 08.02.2019 09:37    Przez: ~Franek
23:00 to człowiek powinien spac.
Dodano: 08.02.2019 11:06    Przez: ~Pn
Pn nie wymądrzaj się bo i tak jesteś pośmiewiskiem całego forum