WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wypadek na skrzyżowaniu. Autobus MZK uderzył w peugeota

Aktualizacja 8.02.2019 13:18
Źródło: LM.pl

W czwartkowy wieczór kierowcy musieli uważać na skrzyżowaniu Trasy Warszawskiej, ul. Przemysłowej i ul. Poznańskiej. Z powodu wypadku z udziałem trzech aut jezdnia była przez pewien czas zamknięta.

Do zdarzenia doszło w późnych godzinach wieczornych. Według informacji podkom. Marcina Jankowskiego, rzecznika konińskiej policji, 55-letni kierowca autobusu MZK Konin nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w tył peugeota, a ten natomiast uderzył jeszcze w stojącego przed nim volkswagena.

38-letni kierowca peugeota zabrany został do szpitala. Hospitalizacji nie wymagały natomiast trzy pasażerki osobowego auta. Odcinek pomiędzy skrzyżowaniem Trasy Warszawskiej, ul. Poznańskiej i ul. Przemysłowej oraz skrzyżowaniem ul. Poznańskiej i ul. Dworcowej był przez pewien czas zamknięty. Policja i straż pożarna kierowały ruch na jezdnię w przeciwnym kierunku.

Ponieważ zdarzenie zakwalifikowane zostało jako wypadek, o ukaraniu kierowcy autobusu MZK zdecyduje koniński sąd.



slajd 1 z 5
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zderzenie,   autobus MZK,   MZK Konin,   policja,   straż pożarna,   utrudnienia w ruchu

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Większość kierowców uważa ze autobus to taki wolnobieżny pojazd który jezdzi maxymalnie 25 km/h waży mniej niz auto osobowe ,potrafi się zatrzymać w miejscu w sekundę ,a kazdy pasażer ma pasy bezpieczeństwa i poduszkę powietrzną.
Dodano: 8.02.2019 07:39    Przez: ~6-sty wspaniały (z tych sz
"Najprawdopodobniej" zderzyły się ? Tak piszą redaktorzy na LM-ie, ale od usuwania komentarzy to są mistrzami.
Dodano: 8.02.2019 08:50    Przez: ~Taki jest LM
Szkoda, ze w tym miescie nie ma konkurenta dla tego portalu. Zamiast sie rozwijac to mam wrazenie, ze poziom idzie w dol.
Dodano: 8.02.2019 10:12    Przez: ~Gl
najprawdopodobniej=czyli mógł być to czołg amerykańskiej armii.Informacja z absurdem
Dodano: 8.02.2019 07:10    Przez: ~He He
BEZKARNI TO SIE CZUJĄ DEBILE Z PKSu !!! DWA RAZY W TYM TYGODNIU NA RONDZIE PRZY ZAKŁADOWEJ WYNUSILI NA MNIE PIERWSZEŃSTWO !!! POLICJA POWINNA SIE ZINTERPRETOWAĆ TYM CALYM KOMUNISTYCZNY TOWARZYSTWEM !!!
Dodano: 8.02.2019 09:09    Przez: ~Mieszkaniec

KOMENTARZE

W piątek ok. 15:00 na tradycyjnie wypadkowym skrzyżowaniu ul. Kolskiej z Wałem Tarejwy miała miejsce kolizja autobusu MZK linii nr 60 jadącego do Żychlina z samochodem osobowym.Po zderzeniu utworzył się duży korek na ulicach dojazdowych.
Dodano: 08.02.2019 18:10    Przez: ~Korespondent terenowy
za zmiane organizacji na tym skrzyzowaniu powinien isc siedziec ten kto to podpisal!!!! tam sie nie da normalnie przejechac odkad pozmieniali zasady.
Dodano: 08.02.2019 18:39    Przez: ~de
Strach się bać... Tyle o wielu kierowcach MZK.
Dodano: 08.02.2019 19:37    Przez: ~ucdifs
Gawłowski z PO zwolnił Kujdę z PiS (TW Ryszard) za przyznanie dotacji dla Rydzyka. "Stąd te późniejsze zarzuty wobec mnie" oraz "Dotknąłem dwóch bardzo ważnych ludzi dla Kaczyńskiego (Rydzyk i Kujda - TW Ryszard)". I.... wszystko jasne....
Dodano: 08.02.2019 20:08    Przez: ~Pn
DO Pn: skąd w TOBIE tyle agresji i nienawiści w stosunku do przeciwników Twoich poglądów politycznych.Jesteś niezwykle aktywny w podjudzaniu,szkalowaniu i atakowaniu.Jako jedyny wypowiadasz się nie na temat ,ale zawsze tylko po to,żeby dokopać.Jesteś biednym,niedowartościowanym człowieczkiem i starasz się coś znaczyć oraz zaistnieć chociaż tutaj.W sumie nawet trochę mi Ciebie żal.....Przykre,że tak nudno spędzasz czas i nikt nie chce Cię w swoim gronie.Może jednak spróbuj w jakiejś partii....
Dodano: 08.02.2019 20:45    Przez: ~~Bp
Agresję wyssałem z mlekiem matki, a co ?
Dodano: 09.02.2019 12:43    Przez: ~Pn.
PO mnie rajcuje.
Dodano: 09.02.2019 12:44    Przez: ~Pn.
@Bp - a gdzie ty widzisz tutaj agresję???
Dodano: 09.02.2019 14:03    Przez: ~Pn
@~Bp - widzisz, ja tutaj sie relaksuję. :-))))
Dodano: 09.02.2019 14:03    Przez: ~Pn
Dzisiaj mialem okazję kolo dworca ppjezdzic. To, co robią mzk to czyste szalenstwo. A policji nie widac. Dobrze, ze nie jezdze mzk bo ktorys lierowca moglby dostać z liscia za te wyczyny.
Dodano: 08.02.2019 20:33    Przez: ~Pn
Debili nie wozimy
Dodano: 08.02.2019 20:37    Przez: ~Joy
Chyba raczej debil wozi... Zreszta to srodek lokomocji dla uczni, emerytow i... patoli pincset 😂😂😂
Dodano: 08.02.2019 21:13    Przez: ~Pn
Pn jeździsz jeździsz MZK ,przyznaj się
Dodano: 08.02.2019 21:26    Przez: ~jolka
No i znowu to podjudzanie. Podejrzewam,że ~ Pn jest bezdzietny i dlatego nie może przeżyć tych 500 😜😝
Dodano: 08.02.2019 23:51    Przez: ~~Bp
Podejrzewam, że ~Pn jest bezdzietny, a tak by mu się przydadało to 500 .....😜😝
Dodano: 08.02.2019 23:55    Przez: ~~Bp
Pn jest bezpłodny.
Dodano: 09.02.2019 12:46    Przez: ~Eunuch
Pn nigdy nie jadał szczawiu, miradelek i fasolki po bretońsku, stąd ta jego bezpłodność.
Dodano: 09.02.2019 17:35    Przez: ~ewa
Pn nigdy nie jadał mirabelek, szczawiu i fasolki po bretońsku, stąd ta jego bezpłodność.
Dodano: 09.02.2019 17:40    Przez: ~ewa
Za takie czyny przewidziane są kary
Dodano: 14.02.2019 10:14    Przez: ~KS
Niedługo Konin się wyludni i komunikacja nie będzie potrzebna,będziecie walić z Nowego na Stary z buta albo jeździć swoimi dieselmi
Dodano: 08.02.2019 21:55    Przez: ~Pirania
Nie dieslami ale... e-autami jak marzy się Pinokiowi Matołuszkowi.
Dodano: 09.02.2019 14:05    Przez: ~Pn
te cymbaly z mzk mysla ze sa swieci na drodze i woza worki ziemniakow to juz nie 1 taka akcja ze wina puchy szkoda slow
Dodano: 09.02.2019 17:39    Przez: ~abc
Prawda jest taka ze kierowcy autobusu sa nie odpowiedzialni wioza ludzi a nie worki kartofli ...moim zdaniem powinna byc wszczeta kontrola przewozu osób..... codziennie i widze co sie dzieje starsze osoby dobrze nie usiądą a już ruszają ostatnio kierowca ruszył a drzwi otwarte....
Dodano: 09.02.2019 20:42    Przez: ~dsaas
Nie da się ruszyć autobusem z przystanku z otwartymi drzwiami ze względu na zainstalowane urządzenie bezpieczeństwa.
Dodano: 14.02.2019 10:17    Przez: ~KS
STAROŚĆ NIE RADOŚĆ , PRZYSTANKI ,,Z EKRANAMI ŚWIETLNYMI''? ,I MONITORY ZAKŁAD ,,POSIADA '', TO I KAMERY MONITORINGU ON -LINE TEŻ? . ILE ? KOSZTUJE DZIEŃ OCHRONY FIRMY ? : 100 TYŚ ?, DZIEŃ UBEZPIECZENIA ZA AUTOBUSY I FIRMĘ ? PRZEWOZOWĄ , BO TO KASA PREMIERA TEŻ , OBŁĘD .DLACZEGO ? NIE MA ? BEZ DZIUR DOJAZDU AUTOBUSÓW NA CMENTARZ KOMUNALNY ? . ...
Dodano: 11.02.2019 17:39    Przez: ~L
Zdecyduj się, jeżeli kierowca nie przejedzie na "późnym żółtym" to masz "hamowanie takie, że ludzie latają po autobusie", kierowca ma ułamek sekundy na decyzję, zbyt ostre hamowanie może być przykre w skutkach dla pasażerów, nawet gdy autobus jedzie tylko 40km/h, za kierownicą nie jest tak różowo jak na miejscu pasażera.
Dodano: 14.02.2019 01:09    Przez: ~Piotr