WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wypadek na skrzyżowaniu. Autobus MZK uderzył w peugeota

Aktualizacja 8.02.2019 13:18
Źródło: LM.pl

W czwartkowy wieczór kierowcy musieli uważać na skrzyżowaniu Trasy Warszawskiej, ul. Przemysłowej i ul. Poznańskiej. Z powodu wypadku z udziałem trzech aut jezdnia była przez pewien czas zamknięta.

Do zdarzenia doszło w późnych godzinach wieczornych. Według informacji podkom. Marcina Jankowskiego, rzecznika konińskiej policji, 55-letni kierowca autobusu MZK Konin nie dostosował prędkości do warunków drogowych i uderzył w tył peugeota, a ten natomiast uderzył jeszcze w stojącego przed nim volkswagena.

38-letni kierowca peugeota zabrany został do szpitala. Hospitalizacji nie wymagały natomiast trzy pasażerki osobowego auta. Odcinek pomiędzy skrzyżowaniem Trasy Warszawskiej, ul. Poznańskiej i ul. Przemysłowej oraz skrzyżowaniem ul. Poznańskiej i ul. Dworcowej był przez pewien czas zamknięty. Policja i straż pożarna kierowały ruch na jezdnię w przeciwnym kierunku.

Ponieważ zdarzenie zakwalifikowane zostało jako wypadek, o ukaraniu kierowcy autobusu MZK zdecyduje koniński sąd.



slajd 1 z 5
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zderzenie,   autobus MZK,   MZK Konin,   policja,   straż pożarna,   utrudnienia w ruchu

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Większość kierowców uważa ze autobus to taki wolnobieżny pojazd który jezdzi maxymalnie 25 km/h waży mniej niz auto osobowe ,potrafi się zatrzymać w miejscu w sekundę ,a kazdy pasażer ma pasy bezpieczeństwa i poduszkę powietrzną.
Dodano: 8.02.2019 07:39    Przez: ~6-sty wspaniały (z tych sz
"Najprawdopodobniej" zderzyły się ? Tak piszą redaktorzy na LM-ie, ale od usuwania komentarzy to są mistrzami.
Dodano: 8.02.2019 08:50    Przez: ~Taki jest LM
Szkoda, ze w tym miescie nie ma konkurenta dla tego portalu. Zamiast sie rozwijac to mam wrazenie, ze poziom idzie w dol.
Dodano: 8.02.2019 10:12    Przez: ~Gl
najprawdopodobniej=czyli mógł być to czołg amerykańskiej armii.Informacja z absurdem
Dodano: 8.02.2019 07:10    Przez: ~He He
BEZKARNI TO SIE CZUJĄ DEBILE Z PKSu !!! DWA RAZY W TYM TYGODNIU NA RONDZIE PRZY ZAKŁADOWEJ WYNUSILI NA MNIE PIERWSZEŃSTWO !!! POLICJA POWINNA SIE ZINTERPRETOWAĆ TYM CALYM KOMUNISTYCZNY TOWARZYSTWEM !!!
Dodano: 8.02.2019 09:09    Przez: ~Mieszkaniec

KOMENTARZE

W piątek ok. 15:00 na tradycyjnie wypadkowym skrzyżowaniu ul. Kolskiej z Wałem Tarejwy miała miejsce kolizja autobusu MZK linii nr 60 jadącego do Żychlina z samochodem osobowym.Po zderzeniu utworzył się duży korek na ulicach dojazdowych.
Dodano: 08.02.2019 18:10    Przez: ~Korespondent terenowy
za zmiane organizacji na tym skrzyzowaniu powinien isc siedziec ten kto to podpisal!!!! tam sie nie da normalnie przejechac odkad pozmieniali zasady.
Dodano: 08.02.2019 18:39    Przez: ~de
Strach się bać... Tyle o wielu kierowcach MZK.
Dodano: 08.02.2019 19:37    Przez: ~ucdifs
Gawłowski z PO zwolnił Kujdę z PiS (TW Ryszard) za przyznanie dotacji dla Rydzyka. "Stąd te późniejsze zarzuty wobec mnie" oraz "Dotknąłem dwóch bardzo ważnych ludzi dla Kaczyńskiego (Rydzyk i Kujda - TW Ryszard)". I.... wszystko jasne....
Dodano: 08.02.2019 20:08    Przez: ~Pn
DO Pn: skąd w TOBIE tyle agresji i nienawiści w stosunku do przeciwników Twoich poglądów politycznych.Jesteś niezwykle aktywny w podjudzaniu,szkalowaniu i atakowaniu.Jako jedyny wypowiadasz się nie na temat ,ale zawsze tylko po to,żeby dokopać.Jesteś biednym,niedowartościowanym człowieczkiem i starasz się coś znaczyć oraz zaistnieć chociaż tutaj.W sumie nawet trochę mi Ciebie żal.....Przykre,że tak nudno spędzasz czas i nikt nie chce Cię w swoim gronie.Może jednak spróbuj w jakiejś partii....
Dodano: 08.02.2019 20:45    Przez: ~~Bp
Agresję wyssałem z mlekiem matki, a co ?
Dodano: 09.02.2019 12:43    Przez: ~Pn.
PO mnie rajcuje.
Dodano: 09.02.2019 12:44    Przez: ~Pn.
@Bp - a gdzie ty widzisz tutaj agresję???
Dodano: 09.02.2019 14:03    Przez: ~Pn
@~Bp - widzisz, ja tutaj sie relaksuję. :-))))
Dodano: 09.02.2019 14:03    Przez: ~Pn
Dzisiaj mialem okazję kolo dworca ppjezdzic. To, co robią mzk to czyste szalenstwo. A policji nie widac. Dobrze, ze nie jezdze mzk bo ktorys lierowca moglby dostać z liscia za te wyczyny.
Dodano: 08.02.2019 20:33    Przez: ~Pn
Debili nie wozimy
Dodano: 08.02.2019 20:37    Przez: ~Joy
Chyba raczej debil wozi... Zreszta to srodek lokomocji dla uczni, emerytow i... patoli pincset 😂😂😂
Dodano: 08.02.2019 21:13    Przez: ~Pn
Pn jeździsz jeździsz MZK ,przyznaj się
Dodano: 08.02.2019 21:26    Przez: ~jolka
No i znowu to podjudzanie. Podejrzewam,że ~ Pn jest bezdzietny i dlatego nie może przeżyć tych 500 😜😝
Dodano: 08.02.2019 23:51    Przez: ~~Bp
Podejrzewam, że ~Pn jest bezdzietny, a tak by mu się przydadało to 500 .....😜😝
Dodano: 08.02.2019 23:55    Przez: ~~Bp
Pn jest bezpłodny.
Dodano: 09.02.2019 12:46    Przez: ~Eunuch
Pn nigdy nie jadał szczawiu, miradelek i fasolki po bretońsku, stąd ta jego bezpłodność.
Dodano: 09.02.2019 17:35    Przez: ~ewa
Pn nigdy nie jadał mirabelek, szczawiu i fasolki po bretońsku, stąd ta jego bezpłodność.
Dodano: 09.02.2019 17:40    Przez: ~ewa
Za takie czyny przewidziane są kary
Dodano: 14.02.2019 10:14    Przez: ~KS
Niedługo Konin się wyludni i komunikacja nie będzie potrzebna,będziecie walić z Nowego na Stary z buta albo jeździć swoimi dieselmi
Dodano: 08.02.2019 21:55    Przez: ~Pirania
Nie dieslami ale... e-autami jak marzy się Pinokiowi Matołuszkowi.
Dodano: 09.02.2019 14:05    Przez: ~Pn
te cymbaly z mzk mysla ze sa swieci na drodze i woza worki ziemniakow to juz nie 1 taka akcja ze wina puchy szkoda slow
Dodano: 09.02.2019 17:39    Przez: ~abc
Prawda jest taka ze kierowcy autobusu sa nie odpowiedzialni wioza ludzi a nie worki kartofli ...moim zdaniem powinna byc wszczeta kontrola przewozu osób..... codziennie i widze co sie dzieje starsze osoby dobrze nie usiądą a już ruszają ostatnio kierowca ruszył a drzwi otwarte....
Dodano: 09.02.2019 20:42    Przez: ~dsaas
Nie da się ruszyć autobusem z przystanku z otwartymi drzwiami ze względu na zainstalowane urządzenie bezpieczeństwa.
Dodano: 14.02.2019 10:17    Przez: ~KS
STAROŚĆ NIE RADOŚĆ , PRZYSTANKI ,,Z EKRANAMI ŚWIETLNYMI''? ,I MONITORY ZAKŁAD ,,POSIADA '', TO I KAMERY MONITORINGU ON -LINE TEŻ? . ILE ? KOSZTUJE DZIEŃ OCHRONY FIRMY ? : 100 TYŚ ?, DZIEŃ UBEZPIECZENIA ZA AUTOBUSY I FIRMĘ ? PRZEWOZOWĄ , BO TO KASA PREMIERA TEŻ , OBŁĘD .DLACZEGO ? NIE MA ? BEZ DZIUR DOJAZDU AUTOBUSÓW NA CMENTARZ KOMUNALNY ? . ...
Dodano: 11.02.2019 17:39    Przez: ~L
Zdecyduj się, jeżeli kierowca nie przejedzie na "późnym żółtym" to masz "hamowanie takie, że ludzie latają po autobusie", kierowca ma ułamek sekundy na decyzję, zbyt ostre hamowanie może być przykre w skutkach dla pasażerów, nawet gdy autobus jedzie tylko 40km/h, za kierownicą nie jest tak różowo jak na miejscu pasażera.
Dodano: 14.02.2019 01:09    Przez: ~Piotr