WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Żychlin. Młodzież pod okiem fachowca szkoliła się z obsługi gościa

Dodano: 11.02.2019 08:02
Źródło: LM.pl

Warsztaty z obsługi gościa pod okiem Grzegorza Górnika z Akademii Kelnerskiej. Wzięli w nich udział uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie.

Młodzież z klas technikum żywienia i usług gastronomicznych z inicjatywy nauczycielki przedmiotów zawodowych – Elżbiety Sell, wzięła udział w ciekawych warsztatach. Przyszli kelnerzy szkolili się m.in. ze sposobów nalewania wina do kieliszków gości, noszenia talerzy oraz technik przekładania potraw na talerz gościa. Uczniowie pod okiem fachowca ćwiczyli też serwowanie potraw z wykorzystaniem wózka kelnerskiego, przygotowywania i podawania deseru z bananów flambirowanych, czy tzw. „płonący półmisek” oraz filetowania ananasa w obecności gościa.

Jak informuje Katarzyna Hryciuk, rzecznik prasowy ZSEU w Żychlinie, zajęcia zakończyły się uzyskaniem certyfikatu i już zapowiedziano, że odbędą się po raz kolejny.

fot. ZSEU Żychlin

  • Żychlin. Młodzież pod okiem fachowca szkoliła się z obsługi gościa
  • Żychlin. Młodzież pod okiem fachowca szkoliła się z obsługi gościa
  • Żychlin. Młodzież pod okiem fachowca szkoliła się z obsługi gościa
  • Żychlin. Młodzież pod okiem fachowca szkoliła się z obsługi gościa
  • Żychlin. Młodzież pod okiem fachowca szkoliła się z obsługi gościa

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

z obsługi gościa. kto to pisze? skąd Wy bierzecie tych pseudo dziennikarzy. Czasami jak czytam te gnioty z lm to takie zażenowanie mnie ogarnia że musze to rozchodzic
Dodano: 11.02.2019 08:21    Przez: ~plplpl
Dziennikarze LM-u to pierwsza liga - w usuwaniu komentarzy !
Dodano: 11.02.2019 11:33    Przez: ~LM jak TVN
,,MAM NADZIEJĘ ŻE ZA TRZYDZIEŚCI LAT , NIE TYLKO ,,BĘDĄ ROBOTY , POMOCNICY , ALE I TWORZENIE ŻYWNOŚCI ,,MOLEKULARNE'', ZA SIEDEMDZIESIĄT SILNIKI GRAWITACYJNE'', BO ZIEMIA SIĘ KOŃCZY , A KELNER TO ,,TEŻ'' OSOBNIK MOGĄCY : ARESZTOWAĆ ,BRONIĆ , ZLIKWIDOWAĆ . ...
Dodano: 13.02.2019 19:37    Przez: ~L
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO