WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

#LIVE LM.pl. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy w tym tygodniu

Dodano: 11.02.2019 10:03

W każdy poniedziałek będziemy Wam prezentować „rozkład jazdy” naszych programów, które ukażą się w tym tygodniu na Portalu LM.pl. Obserwujcie nasz portal!

Poniedziałek - „W sieci pytań”. Iwona Krzyżak odniesie się do poruszonego w LM Extra tematu, czyli planowanych zmian w Miejskim Zakładzie Komunikacji w Koninie. Początek programu godz. 20.00.

Wtorek - „Nasze sprawy”. W drugim odcinku Aleksandra Braciszewska-Benkahla i Robert Olejnik poruszą jedną z najgorętszych spraw ubiegłego roku, czyli problemy z drugą przeprawą przez Wartę. Sprawa estakady ciągle spędza sen z powiek tak mieszkańców, jak władz miasta. Czy czeka nas komunikacyjny paraliż? Start – godz. 20.00.

Środa – „Śniadanie na bulwarze”. Aleksandra Braciszewska-Benkahla i Mariusz Harmasz zapraszają do nowej odsłony programu. Tym razem porozmawiamy o zdjęciach w mediach społecznościowych, karnawałowej modzie i funkcjonowaniu w przestrzeni publicznej. Start – godz. 12:00.

Czwartek – „Zielonym do góry”. W tym tygodnie wrócimy do tematu smogu, który staje się coraz bardziej dokuczliwy. Czy jesteśmy w stanie wygrać walkę o świeże powietrze? O tym o godz. 20:00 ze swoimi gośćmi porozmawia Bartosz Skonieczny.

  • #LIVE LM.pl. Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy w tym tygodniu

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:live,   ramówka,   lm.pl,   na żywo,  
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO