WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

MOSiR Konin. Konkurs na zastępcę dyrektora został unieważniony

Dodano: 11.02.2019 15:05
Źródło: LM.pl

Pomimo zgłoszenia się trzech osób, konkurs na zastępcę MOSiR został unieważniony. - Obecnie omawiana jest nowa koncepcja zarządzania MOSiR-em - informuje rzecznik prezydenta Konina, Aneta Wanjas.

Konkurs na zastępcę dyrektora ogłoszony został w połowie stycznia. Stanowisko zwolnione zostało po tym, jak rzecznikiem prezydenta Konina została Aneta Wanjas. Dokumenty chętni składać mogli do 6 lutego. W piątek konkurs został jednak unieważniony przez dyrektora MOSiR Kamila Szadkowskiego.

Według nieoficjalnych informacji do konkursu zgłosiły się trzy osoby. Jedna z nich miała nawet spełnić kryteria i zostać zakwalifikowana do dalszego postępowania. Mimo tego konkurs został unieważniony.

MOSiR sprawy komentować nie chce i odsyła do miasta. Aneta Wanjas, rzecznik prezydenta Konina, informuje natomiast: - Dyrektor MOSiR Konin skorzystał z możliwości unieważnienia konkursu, co zastrzegł w ogłoszeniu. Obecnie omawiana jest nowa koncepcja zarządzania MOSiR-em.

 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przede wszystkim zmienic dyrektora MOSIR-u
Dodano: 11.02.2019 15:39    Przez: ~Mosir
Szadkowskiego zawsze był dziwny typ i nie ogarnięty chciał by coś stworzyć a pstro w głowie tak jak na tej przystani wieszanie chorągiewek wokół pomostu pomysł z pierwszej półki śmiech na sali oraz wokół banery z napisem MOSiR ...
Dodano: 11.02.2019 15:35    Przez: ~Slajd
Dlaczego Prezydent Korytkowski nadal wisi na wyborczych bilbordach ?
Dodano: 11.02.2019 16:23    Przez: ~Jan
zostawił do następnych wyborów :) . A tak poważnie to jest (chyba) taki przepis który mówi że bilbordy polityczne powinny być usunięte do 30-dni po wyborach.
Dodano: 11.02.2019 16:53    Przez: ~!2
Jak zwykle kolega przecież czeka na stołek
Dodano: 11.02.2019 15:14    Przez: ~Ififi

KOMENTARZE

Jak zwykle kolega przecież czeka na stołek
Dodano: 11.02.2019 15:14    Przez: ~Ififi
złośliwy jesteś.Ciężko masz w życiu.
Dodano: 11.02.2019 15:19    Przez: ~Koniniak
Koniniak a ty to co kolega?
Dodano: 11.02.2019 15:23    Przez: ~Lfifi
@Ififi - mowisz o jakims Pisiewiczu, ktory marzy o Korycie Plus??
Dodano: 11.02.2019 15:57    Przez: ~Pn
Poza tematem. Dlaczego cenzurujecie posty i blokujecie forumowiczów na LM-ie. Każą Wam, czy tak od siebie? Macie odwagę odpowiedzieć? Czy jak to w życiu zwykle bywa, ktoś płaci i ktoś wymaga?
Dodano: 11.02.2019 18:38    Przez: ~ocenzurowany
@Brawo LM - niech sie nie dziwia, ze sa blokowani kiedy jadem i nienawiscia az sie gotuja. Tu akurat popieram LM.
Dodano: 11.02.2019 19:02    Przez: ~Pn
Miłosierny ~Pn. Senator Piesiewicz tu za wiki. "w 2005 został wybrany na senatora VI kadencji w okręgu warszawskim z ramienia Platformy Obywatelskiej. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz piąty uzyskał mandat senatorski...W grudniu 2009 zawiesił swoje członkostwo w klubie parlamentarnym PO w związku z zamierzeniami prokuratora co do przedstawienia mu zarzutów m.in. posiadania środków odurzających.." To ten , co w fartuszku wciągał polopirynę nosem ku uciesze pań uprawiających wiadomy zawód. Ładnie, to tak się naśmiewać ze "swojego"?
Dodano: 11.02.2019 19:38    Przez: ~Miłosierny ~Pn-ie
Dla mnie to tematyka zastępcza. Przede wszystkim liczy się gospodarka. Mija właśnie 3 miesiąc urzędowania Pana Prezydenta, który dotychczas nie zabrał głosu na tematy gospodarcze. Moje pytania są następujące – gdzie są obiecane inwestycje i miejsca pracy? Kiedy społeczeństwo konińskie zapozna się z projektem Dolina energii i kiedy ten projekt zostanie zrealizowany? Wydano grube miliony na strefę inwestycyjną po której w tej chwili hula wiatr. Kiedy powstaną tam jakieś inwestycje? W ostatnich latach Urząd miasta wydał setki tysięcy na reklamą gospodarczą miasta Konin w wielu miejscach w kraju. Jakie to dało efekty w przełożeniu na wydane pieniądze? Pytań mam wiele, tylko jak do tej pory nie ma chętnych, by zając w tym temacie swoje stanowisko.
Dodano: 12.02.2019 08:32    Przez: ~Obserwator gospodarczy
Czy ~Pn jest etatowym pracownikiem LM-u? Jeżeli tak, to teraz rozumiem dlaczego wielu forumowiczów zostało pozbawionych prawa głosu. Trzymajcie tak dalej. Brawo LM!!!
Dodano: 12.02.2019 15:04    Przez: ~Brawo LM
Pan Nowak też wisi na Zatorzu.Panwice pewnie zapomnial...a za to to sa chyba jakies kary
Dodano: 13.02.2019 21:00    Przez: ~Nnn
MOSiR-em trzeba zarządzać tak aby zgodnie z retoryką Beton-u w Centrum Miasta broń panie Może nie powstał basen kryty. Rodziło by to pokusy skojarzenia go z zasobami termogeologicznymi. A to z kolei pociąga za sobą spekulacje o remoncie kapitalnym takich czy innych obiektów. W kuluarach zbliżonych do Miss Rady Miasta poszeptuje się również jakoby w zamysłach Beton-u wobec spektakularnego planu demontażu prowizorki Kleczewskiej powstał szerszy plan zagospodarowania pobliskich Hałd Zatorzańskich.
Dodano: 11.02.2019 15:35    Przez: ~pro_voca_tor
Szadkowskiego zawsze był dziwny typ i nie ogarnięty chciał by coś stworzyć a pstro w głowie tak jak na tej przystani wieszanie chorągiewek wokół pomostu pomysł z pierwszej półki śmiech na sali oraz wokół banery z napisem MOSiR ...
Dodano: 11.02.2019 15:35    Przez: ~Slajd
a obserwowałeś kiedyś co się działo na przystani cały sezon???? no to się nie odzywaj ! zajrzyj na profil MOSiR na fb
Dodano: 12.02.2019 13:23    Przez: ~miki
Przede wszystkim zmienic dyrektora MOSIR-u
Dodano: 11.02.2019 15:39    Przez: ~Mosir
Dzieki Kamilowi w MOSIR wyszło z głębokiego marazmu i stało się prężnie działającymi obiektami w paru miejscach w Koninie. to nie on uniewaznił konkurs lecz tak mu polecono... ci wszyscy, którzy tak piszecie nigdy nawet z nim nie rozmawialiście - to bardzo dobry i kompetentny czlowiek.
Dodano: 12.02.2019 11:44    Przez: ~_ja_
Ułan, Ułan, Ułan......
Dodano: 11.02.2019 15:49    Przez: ~kkk
O nie,O nie,O nie....
Dodano: 12.02.2019 09:28    Przez: ~sługus Józefa
Weśta Jozepha
Dodano: 11.02.2019 16:11    Przez: ~Sld
Za młody jest na kierownika.
Dodano: 11.02.2019 16:59    Przez: ~hc
Dlaczego Prezydent Korytkowski nadal wisi na wyborczych bilbordach ?
Dodano: 11.02.2019 16:23    Przez: ~Jan
Z pewnością dlatego, że nie został zaklejony mowym bilbordem. To takie trudne do zrozumienia?
Dodano: 11.02.2019 16:52    Przez: ~logik
zostawił do następnych wyborów :) . A tak poważnie to jest (chyba) taki przepis który mówi że bilbordy polityczne powinny być usunięte do 30-dni po wyborach.
Dodano: 11.02.2019 16:53    Przez: ~!2
to samo się tyczy Itmanki przy ul. Popiełuszki
Dodano: 11.02.2019 19:00    Przez: ~ssd
@jsn - a Itmam np w Slesinie? I to w centrum i na calej scianie???
Dodano: 11.02.2019 19:03    Przez: ~Pn
Dlatego że lubi być obwiesiem ,ahahahaahhaaaaaa.
Dodano: 12.02.2019 16:38    Przez: ~Agent MAX
Dlaczego Poseł z PO Tomasz Nowak wisi cały czas na bilbordzie u zbiegu ulic Poznańskiej i Dworcowej ?
Dodano: 11.02.2019 16:25    Przez: ~Jan
A dlaczego nie? Czytałeś treść bilborda?
Dodano: 11.02.2019 16:50    Przez: ~ciekawski
Też możesz sobie kupić miejsce i zawisnąć ;)
Dodano: 11.02.2019 17:38    Przez: ~:)
@jan - a Itmam np w Slesinie? I to w centrum i na calej scianie???
Dodano: 11.02.2019 19:04    Przez: ~Pn
bo to nie jest bilbord wyborczy
Dodano: 12.02.2019 12:11    Przez: ~paweł
Bo jest pasażerem na gapę. ahahaaahhaaaaaaaa
Dodano: 12.02.2019 16:41    Przez: ~Agent MAX
Ja tu jestem od koncepcji :-)
Dodano: 11.02.2019 16:58    Przez: ~bolo
"Szukajcie a znajdziecie..." Najlepiej w Ślesinie, jest woda, ryby są, śmierdzi palonymi śmieciami, ale kultura też jest-mamy Dom Kultury :)
Dodano: 11.02.2019 16:58    Przez: ~LOL
To akurat wina suwerena niekumatego, ktory sam sie truje palac plastik.
Dodano: 11.02.2019 19:05    Przez: ~Pn
A i nad wodą kułko gospodyń pali śmieci żeby wędzić ryby i śmierdzi wędząką aż w domu kultury się zajadali.Ahahahahahaaaa