WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koniński magistrat poszukuje urzędników do nowego wydziału

Dodano: 12.02.2019 10:25

Urząd Miejski w Koninie ogłosił konkurs na cztery stanowiska do powstającego nowego wydziału Strategii i Marketingu.

Kierownik wydziału oraz trzech inspektorów w zakresie reklamy i promocji, produkcji filmowej i projektowania graficznego poszukuję koniński magistrat. Do zadań wydziału należeć będzie kreatywny udział w tworzeniu i realizacji strategicznej wizji Miasta oraz w opracowaniu strategii i planu działań marketingowych Miasta. Opracowywanie koncepcji oraz realizacja materiałów marketingowych, w szczególności w zakresie produkcji filmowych. Planowanie i realizacja akcji marketingowych oraz angażowanie lokalnej społeczności do udziału w akcjach w tym koordynacja projektów

Wymagane dokumenty można składać do 25 lutego.

 

  • Koniński magistrat poszukuje urzędników do nowego wydziału

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Przede wszystkim liczy się gospodarka. Dotychczas z kasy miasta wydano setki tysięcy złotych na kampanie promująca konińską strefę inwestycyjną w różnych miejscach kraju. Pytanie - jakie to dało efekty w przełożeniu na wydane pieniądze? Konkretne pytanie -ile miejsc pracy stworzono w Koninie dzięki tej kampanii. I jaki jest sens tworzenia kolejnych stanowisk promocji miasta, jeśli poprzednie kampanie nie dały rezultatu, co widać po pustej konińskiej strefie inwestycyjnej?
Dodano: 12.02.2019 11:01    Przez: ~Obserwator gospodarczy
kiedy przemówi prezydent jaka jest sytuacja Konina ????????
Dodano: 12.02.2019 11:44    Przez: ~czekam na przemówienie
Myślałem, że szukają fachowców, a to tylko urzędników.....
Dodano: 12.02.2019 11:01    Przez: ~Darek
Co to znowu za cyrk będzie?
Dodano: 12.02.2019 10:48    Przez: ~Klaun
Aaaa fabryk i pracy nadal nie ma jak tu ŹYC
Dodano: 12.02.2019 11:33    Przez: ~Wyborca

KOMENTARZE

Co to znowu za cyrk będzie?
Dodano: 12.02.2019 10:48    Przez: ~Klaun
Nic nowego to tylko ciąg dalszy.
Dodano: 12.02.2019 10:55    Przez: ~pewniak
Czy trzeba być członkiem POstKOmuny?
Dodano: 12.02.2019 13:10    Przez: ~zapytanie
Za takie pieniądze jakie proponuje UM to niech sobie jeleni szukają. Zostaję na kasie w Biedronce.
Dodano: 12.02.2019 21:22    Przez: ~Ania
Czy wystarczą zaoczne studia magisterskie na wydziale geografii??
Dodano: 12.02.2019 10:59    Przez: ~Mm
Daj spokój, co to za studia ? Tylko dzienne i to na Politechnice !
Dodano: 12.02.2019 11:23    Przez: ~Ja student
Jeszcze nigdy w historii Polski nie wyhodowano tylu ignorantów,tumanów o ograniczonej wiedzy i nieudaczników po tzw.studiach dziennych,a zwłaszcza politechnicznych,niż w ostatnim 25 leciu.
Dodano: 12.02.2019 11:40    Przez: ~statystyka
@statystyka - jak widze, jacy ludzie konca polit pz to az wlosy sie jeza na glowie...
Dodano: 12.02.2019 12:51    Przez: ~Pn
Ułan nie cuduj! łobuzie. napewno w kolejnym konkursie cos trafisz
Dodano: 12.02.2019 13:07    Przez: ~ułąn
Święta prawda,włos się jeży.Dzisiaj poziom wiedzy i znajomości zawodu po politechnikach,a zwłaszcza dziennych jest niewiele wyższy niż po szkołach zawodowych sprzed 30,40 czy 50 lat.Spytajcie przedsiębiorców,którzy mówią,że wola zatrudnić technika starej szkoły niż obecnego inżyniera nawet z tytułami.
Dodano: 12.02.2019 13:47    Przez: ~samarzeczywistość
~Mm, pochwal się swoimi osiągnięciami życiowymi?! Ukończenie zaocznie geografii to nie jedyne osiągnięcie edukacyjne Pana Prezydenta. Poza tym, kierunkową edukację i wiedzę kończy się często później, kiedy zaczynasz świadomiej postrzegać rzeczywistość. Poza tym nie każdy ma możliwość wysłać dzieci na dzienne studia i często trzeba na nie zarobić. To pomaga cenić każdy wybór i zaangażowanie. Może to zrozumiesz. A jak nie, to Twój problem. Zacznij szanować ludzi, a nie obrażać, wyzłośliwiać się poprzez umniejszanie. Naprawdę czujesz się lepiej dokładając innym?!
Dodano: 12.02.2019 16:44    Przez: ~mieszkaniec
ale jakoś nie przeszkadzało Tobie i wielu innym szydzić z wykształcenia choćby Chojnackiego, choć ten nie kończył zaocznie geografii??? Poza tym nie było jakoś konkursu i egzaminów z 15 ustaw gdy wojewoda obsadzał stanowisko dyrektora WORD???
Dodano: 12.02.2019 17:28    Przez: ~Mm
Myślałem, że szukają fachowców, a to tylko urzędników.....
Dodano: 12.02.2019 11:01    Przez: ~Darek
Przede wszystkim liczy się gospodarka. Dotychczas z kasy miasta wydano setki tysięcy złotych na kampanie promująca konińską strefę inwestycyjną w różnych miejscach kraju. Pytanie - jakie to dało efekty w przełożeniu na wydane pieniądze? Konkretne pytanie -ile miejsc pracy stworzono w Koninie dzięki tej kampanii. I jaki jest sens tworzenia kolejnych stanowisk promocji miasta, jeśli poprzednie kampanie nie dały rezultatu, co widać po pustej konińskiej strefie inwestycyjnej?
Dodano: 12.02.2019 11:01    Przez: ~Obserwator gospodarczy
A czego się spodziewałeś pod rządami Po pełnej strefy hehehe mamy już troszkę po wyborach i jakoś efektów brak kolejne 4 lata marazmu nas czekają
Dodano: 12.02.2019 11:58    Przez: ~Prawda
@Obserwator gospodarczy - wiesz ile pisiaki wydaly ba lampanie przeciwko sądom? A wiesz jaki byly z teho korzysci? Nie? Tak myslalem.....
Dodano: 12.02.2019 12:53    Przez: ~Pn
@Prawda - za katechete bysmy mieli juz plany budowy kolejnego pomnika kartofla. Albo jakas dotacje dla Rydzola z Toronto...
Dodano: 12.02.2019 12:54    Przez: ~Pn
@Pn,aleś ty jest wredny.Uważaj,bo jak się tak zacietrzewisz,to może żyłka ci jakaś pęknąć...No i naucz się pisać ,a może już jesteś wstawiony i niedowidzisz?
Dodano: 12.02.2019 18:20    Przez: ~barbi
Mierny ale wierny, PO co szukać daleko ?
Dodano: 12.02.2019 11:22    Przez: ~Magistrat
Utworzono nowy wydział aby obsadzić swoimi PO znajomości ?
Dodano: 12.02.2019 11:26    Przez: ~Magistrat
Stado urzędasów sie rozrasta! tworzy sie nowe wydziały i wydzialiki zeby powiększać i umacniać swoja sile i status największego pracodawcy w miescie!
Dodano: 12.02.2019 13:09    Przez: ~kazik staszewski
Aaaa fabryk i pracy nadal nie ma jak tu ŹYC
Dodano: 12.02.2019 11:33    Przez: ~Wyborca
Nie narzekaj. Początek roku i już 5 nowych miejsc pracy. Brawo WY!
Dodano: 12.02.2019 11:39    Przez: ~true
Dla swoich aaa wyborcy z rodzinami?
Dodano: 12.02.2019 11:59    Przez: ~Rodzinka
Normalnie zyc. Ti nie jest trudne.
Dodano: 12.02.2019 12:55    Przez: ~Pn
kto nie ma pracy???? Ty??? moze w przypadku kiedy po zawodowce chcialbys mec posade dyrektora..
Dodano: 13.02.2019 16:49    Przez: ~wieczny bezrobotny
Naprawdę konkretnych zadań nie da się zlecić prywatnym wykonawcom, tylko trzeba tworzyć dodatkowe etaty?! Oto szacunek biurokratów do publicznych pieniędzy z podatków obywateli. I co taki fachowiec od marketingu czy robienia filmów będzie codziennie po 8 godz. robił?! Szyderstwo.
Dodano: 12.02.2019 11:44    Przez: ~szary
Wbrew pozorom to ma sens. Wiadomo, sami produkować np. filmów nie będą, lecz zlecając ich wykonanie będą w stanie określić wymogi i ocenić gotowy produkt. Nie tylko wykonawca powinien być fachowcem, ale i zleceniodawca musi wiedzieć czego chce i mieć odpowiednią wiedzę.
Dodano: 12.02.2019 12:19    Przez: ~areq
kiedy przemówi prezydent jaka jest sytuacja Konina ????????
Dodano: 12.02.2019 11:44    Przez: ~czekam na przemówienie
Jest dobrze, zadłużenie miast rośnie z dnia na dzień.
Dodano: 12.02.2019 11:53    Przez: ~Kto to spłaci ?
Sytuacja jest jedną zaorać
Dodano: 12.02.2019 12:00    Przez: ~Brony
No jakoś rozmowy nie jest , nawet na bazarku nie widać go aaa ja głodny jestem , tak przed wyborami mnie za darmo karmili aaa teraz to już zapomnieli eehh
Dodano: 12.02.2019 12:03    Przez: ~Włośnica
Ciebie zadne slowa nie przejonaja pisiolku wiec nie widze sensu by prezydent tracil na takich jak ty swoj czas.
Dodano: 12.02.2019 12:57    Przez: ~Pn
@Pn,a ty jesteś rzecznikiem prezydenta?
Dodano: 12.02.2019 18:25    Przez: ~JA
cenzura UM działa. żeby zadłużenie miasta tak znikalo jak posty na tym portaliku hehe.
Dodano: 12.02.2019 13:41    Przez: ~tuba propagandową lm
1 z 3
123>>