WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koniński magistrat poszukuje urzędników do nowego wydziału

Dodano: 12.02.2019 10:25

Urząd Miejski w Koninie ogłosił konkurs na cztery stanowiska do powstającego nowego wydziału Strategii i Marketingu.

Kierownik wydziału oraz trzech inspektorów w zakresie reklamy i promocji, produkcji filmowej i projektowania graficznego poszukuję koniński magistrat. Do zadań wydziału należeć będzie kreatywny udział w tworzeniu i realizacji strategicznej wizji Miasta oraz w opracowaniu strategii i planu działań marketingowych Miasta. Opracowywanie koncepcji oraz realizacja materiałów marketingowych, w szczególności w zakresie produkcji filmowych. Planowanie i realizacja akcji marketingowych oraz angażowanie lokalnej społeczności do udziału w akcjach w tym koordynacja projektów

Wymagane dokumenty można składać do 25 lutego.

 

  • Koniński magistrat poszukuje urzędników do nowego wydziału

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przede wszystkim liczy się gospodarka. Dotychczas z kasy miasta wydano setki tysięcy złotych na kampanie promująca konińską strefę inwestycyjną w różnych miejscach kraju. Pytanie - jakie to dało efekty w przełożeniu na wydane pieniądze? Konkretne pytanie -ile miejsc pracy stworzono w Koninie dzięki tej kampanii. I jaki jest sens tworzenia kolejnych stanowisk promocji miasta, jeśli poprzednie kampanie nie dały rezultatu, co widać po pustej konińskiej strefie inwestycyjnej?
Dodano: 12.02.2019 11:01    Przez: ~Obserwator gospodarczy
kiedy przemówi prezydent jaka jest sytuacja Konina ????????
Dodano: 12.02.2019 11:44    Przez: ~czekam na przemówienie
Myślałem, że szukają fachowców, a to tylko urzędników.....
Dodano: 12.02.2019 11:01    Przez: ~Darek
Co to znowu za cyrk będzie?
Dodano: 12.02.2019 10:48    Przez: ~Klaun
Aaaa fabryk i pracy nadal nie ma jak tu ŹYC
Dodano: 12.02.2019 11:33    Przez: ~Wyborca

KOMENTARZE

Co to znowu za cyrk będzie?
Dodano: 12.02.2019 10:48    Przez: ~Klaun
Nic nowego to tylko ciąg dalszy.
Dodano: 12.02.2019 10:55    Przez: ~pewniak
Czy trzeba być członkiem POstKOmuny?
Dodano: 12.02.2019 13:10    Przez: ~zapytanie
Za takie pieniądze jakie proponuje UM to niech sobie jeleni szukają. Zostaję na kasie w Biedronce.
Dodano: 12.02.2019 21:22    Przez: ~Ania
Czy wystarczą zaoczne studia magisterskie na wydziale geografii??
Dodano: 12.02.2019 10:59    Przez: ~Mm
Daj spokój, co to za studia ? Tylko dzienne i to na Politechnice !
Dodano: 12.02.2019 11:23    Przez: ~Ja student
Jeszcze nigdy w historii Polski nie wyhodowano tylu ignorantów,tumanów o ograniczonej wiedzy i nieudaczników po tzw.studiach dziennych,a zwłaszcza politechnicznych,niż w ostatnim 25 leciu.
Dodano: 12.02.2019 11:40    Przez: ~statystyka
@statystyka - jak widze, jacy ludzie konca polit pz to az wlosy sie jeza na glowie...
Dodano: 12.02.2019 12:51    Przez: ~Pn
Ułan nie cuduj! łobuzie. napewno w kolejnym konkursie cos trafisz
Dodano: 12.02.2019 13:07    Przez: ~ułąn
Święta prawda,włos się jeży.Dzisiaj poziom wiedzy i znajomości zawodu po politechnikach,a zwłaszcza dziennych jest niewiele wyższy niż po szkołach zawodowych sprzed 30,40 czy 50 lat.Spytajcie przedsiębiorców,którzy mówią,że wola zatrudnić technika starej szkoły niż obecnego inżyniera nawet z tytułami.
Dodano: 12.02.2019 13:47    Przez: ~samarzeczywistość
~Mm, pochwal się swoimi osiągnięciami życiowymi?! Ukończenie zaocznie geografii to nie jedyne osiągnięcie edukacyjne Pana Prezydenta. Poza tym, kierunkową edukację i wiedzę kończy się często później, kiedy zaczynasz świadomiej postrzegać rzeczywistość. Poza tym nie każdy ma możliwość wysłać dzieci na dzienne studia i często trzeba na nie zarobić. To pomaga cenić każdy wybór i zaangażowanie. Może to zrozumiesz. A jak nie, to Twój problem. Zacznij szanować ludzi, a nie obrażać, wyzłośliwiać się poprzez umniejszanie. Naprawdę czujesz się lepiej dokładając innym?!
Dodano: 12.02.2019 16:44    Przez: ~mieszkaniec
ale jakoś nie przeszkadzało Tobie i wielu innym szydzić z wykształcenia choćby Chojnackiego, choć ten nie kończył zaocznie geografii??? Poza tym nie było jakoś konkursu i egzaminów z 15 ustaw gdy wojewoda obsadzał stanowisko dyrektora WORD???
Dodano: 12.02.2019 17:28    Przez: ~Mm
Myślałem, że szukają fachowców, a to tylko urzędników.....
Dodano: 12.02.2019 11:01    Przez: ~Darek
Przede wszystkim liczy się gospodarka. Dotychczas z kasy miasta wydano setki tysięcy złotych na kampanie promująca konińską strefę inwestycyjną w różnych miejscach kraju. Pytanie - jakie to dało efekty w przełożeniu na wydane pieniądze? Konkretne pytanie -ile miejsc pracy stworzono w Koninie dzięki tej kampanii. I jaki jest sens tworzenia kolejnych stanowisk promocji miasta, jeśli poprzednie kampanie nie dały rezultatu, co widać po pustej konińskiej strefie inwestycyjnej?
Dodano: 12.02.2019 11:01    Przez: ~Obserwator gospodarczy
A czego się spodziewałeś pod rządami Po pełnej strefy hehehe mamy już troszkę po wyborach i jakoś efektów brak kolejne 4 lata marazmu nas czekają
Dodano: 12.02.2019 11:58    Przez: ~Prawda
@Obserwator gospodarczy - wiesz ile pisiaki wydaly ba lampanie przeciwko sądom? A wiesz jaki byly z teho korzysci? Nie? Tak myslalem.....
Dodano: 12.02.2019 12:53    Przez: ~Pn
@Prawda - za katechete bysmy mieli juz plany budowy kolejnego pomnika kartofla. Albo jakas dotacje dla Rydzola z Toronto...
Dodano: 12.02.2019 12:54    Przez: ~Pn
@Pn,aleś ty jest wredny.Uważaj,bo jak się tak zacietrzewisz,to może żyłka ci jakaś pęknąć...No i naucz się pisać ,a może już jesteś wstawiony i niedowidzisz?
Dodano: 12.02.2019 18:20    Przez: ~barbi
Mierny ale wierny, PO co szukać daleko ?
Dodano: 12.02.2019 11:22    Przez: ~Magistrat
Utworzono nowy wydział aby obsadzić swoimi PO znajomości ?
Dodano: 12.02.2019 11:26    Przez: ~Magistrat
Stado urzędasów sie rozrasta! tworzy sie nowe wydziały i wydzialiki zeby powiększać i umacniać swoja sile i status największego pracodawcy w miescie!
Dodano: 12.02.2019 13:09    Przez: ~kazik staszewski
Aaaa fabryk i pracy nadal nie ma jak tu ŹYC
Dodano: 12.02.2019 11:33    Przez: ~Wyborca
Nie narzekaj. Początek roku i już 5 nowych miejsc pracy. Brawo WY!
Dodano: 12.02.2019 11:39    Przez: ~true
Dla swoich aaa wyborcy z rodzinami?
Dodano: 12.02.2019 11:59    Przez: ~Rodzinka
Normalnie zyc. Ti nie jest trudne.
Dodano: 12.02.2019 12:55    Przez: ~Pn
kto nie ma pracy???? Ty??? moze w przypadku kiedy po zawodowce chcialbys mec posade dyrektora..
Dodano: 13.02.2019 16:49    Przez: ~wieczny bezrobotny
Naprawdę konkretnych zadań nie da się zlecić prywatnym wykonawcom, tylko trzeba tworzyć dodatkowe etaty?! Oto szacunek biurokratów do publicznych pieniędzy z podatków obywateli. I co taki fachowiec od marketingu czy robienia filmów będzie codziennie po 8 godz. robił?! Szyderstwo.
Dodano: 12.02.2019 11:44    Przez: ~szary
Wbrew pozorom to ma sens. Wiadomo, sami produkować np. filmów nie będą, lecz zlecając ich wykonanie będą w stanie określić wymogi i ocenić gotowy produkt. Nie tylko wykonawca powinien być fachowcem, ale i zleceniodawca musi wiedzieć czego chce i mieć odpowiednią wiedzę.
Dodano: 12.02.2019 12:19    Przez: ~areq
kiedy przemówi prezydent jaka jest sytuacja Konina ????????
Dodano: 12.02.2019 11:44    Przez: ~czekam na przemówienie
Jest dobrze, zadłużenie miast rośnie z dnia na dzień.
Dodano: 12.02.2019 11:53    Przez: ~Kto to spłaci ?
Sytuacja jest jedną zaorać
Dodano: 12.02.2019 12:00    Przez: ~Brony
No jakoś rozmowy nie jest , nawet na bazarku nie widać go aaa ja głodny jestem , tak przed wyborami mnie za darmo karmili aaa teraz to już zapomnieli eehh
Dodano: 12.02.2019 12:03    Przez: ~Włośnica
Ciebie zadne slowa nie przejonaja pisiolku wiec nie widze sensu by prezydent tracil na takich jak ty swoj czas.
Dodano: 12.02.2019 12:57    Przez: ~Pn
@Pn,a ty jesteś rzecznikiem prezydenta?
Dodano: 12.02.2019 18:25    Przez: ~JA
cenzura UM działa. żeby zadłużenie miasta tak znikalo jak posty na tym portaliku hehe.
Dodano: 12.02.2019 13:41    Przez: ~tuba propagandową lm
1 z 3
123>>