WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koniński magistrat poszukuje urzędników do nowego wydziału

Dodano: 12.02.2019 10:25

Urząd Miejski w Koninie ogłosił konkurs na cztery stanowiska do powstającego nowego wydziału Strategii i Marketingu.

Kierownik wydziału oraz trzech inspektorów w zakresie reklamy i promocji, produkcji filmowej i projektowania graficznego poszukuję koniński magistrat. Do zadań wydziału należeć będzie kreatywny udział w tworzeniu i realizacji strategicznej wizji Miasta oraz w opracowaniu strategii i planu działań marketingowych Miasta. Opracowywanie koncepcji oraz realizacja materiałów marketingowych, w szczególności w zakresie produkcji filmowych. Planowanie i realizacja akcji marketingowych oraz angażowanie lokalnej społeczności do udziału w akcjach w tym koordynacja projektów

Wymagane dokumenty można składać do 25 lutego.

 

  • Koniński magistrat poszukuje urzędników do nowego wydziału

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Przede wszystkim liczy się gospodarka. Dotychczas z kasy miasta wydano setki tysięcy złotych na kampanie promująca konińską strefę inwestycyjną w różnych miejscach kraju. Pytanie - jakie to dało efekty w przełożeniu na wydane pieniądze? Konkretne pytanie -ile miejsc pracy stworzono w Koninie dzięki tej kampanii. I jaki jest sens tworzenia kolejnych stanowisk promocji miasta, jeśli poprzednie kampanie nie dały rezultatu, co widać po pustej konińskiej strefie inwestycyjnej?
Dodano: 12.02.2019 11:01    Przez: ~Obserwator gospodarczy
kiedy przemówi prezydent jaka jest sytuacja Konina ????????
Dodano: 12.02.2019 11:44    Przez: ~czekam na przemówienie
Myślałem, że szukają fachowców, a to tylko urzędników.....
Dodano: 12.02.2019 11:01    Przez: ~Darek
Co to znowu za cyrk będzie?
Dodano: 12.02.2019 10:48    Przez: ~Klaun
Aaaa fabryk i pracy nadal nie ma jak tu ŹYC
Dodano: 12.02.2019 11:33    Przez: ~Wyborca

KOMENTARZE

Miasto w ruinie a synek bedzie se filmy kręcił... kogosta wybrali ???
Dodano: 12.02.2019 13:55    Przez: ~Grunwold
Kogoś fajniejszego od Ciebie ;)
Dodano: 12.02.2019 16:48    Przez: ~;)
I tak sama rodzina i po znajomości będą
Dodano: 12.02.2019 14:23    Przez: ~Jojo
Różowo -Czerwona KOALICJA w Koninie tak dożo naobiecywała podczas kampanii Wyborczej ,że ma teraz problem z obsadzaniem swoich w Urzędzie w Spółkach ,bo starych kadr strach ruszać ,nie wiadomo co przekażą wyborcom ,a może to być nie wygodne dla rządzących
Dodano: 12.02.2019 14:50    Przez: ~obserwator
Trupy z szaf wychodzą i juz cuchnie
Dodano: 12.02.2019 16:11    Przez: ~Szkieletor
Fuch dla swoich i rodziny wystarczy. Przecież oni są z wykształcenia DYREKTORAMI
Dodano: 12.02.2019 17:05    Przez: ~Assśs
Rodzina na swoim to i nowe misca pracy jeden od reklamy już pracuje w pwik.
Dodano: 12.02.2019 17:06    Przez: ~Stah
A co się dzieje w spółkach miejskich. Przy obecnym układzie są nie do ruszenia.
Dodano: 12.02.2019 17:08    Przez: ~Assśs
P.Pachciarz przebiera nogami,drepce,drepce i nic jeszcze nie wiadomo Jozefa nie ma a nowi kandydaci nie śpią.
Dodano: 12.02.2019 21:24    Przez: ~dyfer
BRUKSELSKIEGO KONTRWYWIADU na czas elektryfikacji najszczesliwszy olsztyn zakłada komórek szpiegow obok wegiel brunatny Inowrocławiu gdyż to nie od waszych operatorów energetycznycy nie można się wyplatatac €€£€LUBELSKI CURWER € @
Dodano: 12.02.2019 21:57    Przez: ~gkiczor@gmaìl
Co tutaj promawać ??? Tutaj jest ch..... I d...... I kamieni kupa
Dodano: 13.02.2019 08:51    Przez: ~Romek
We wsi bedzie marketyng heheheMamy imteligenty u nas hehehehe
Dodano: 13.02.2019 08:59    Przez: ~PN
to jest nowa jakość? ta sam linia te sam sposoby co kiedyś gdzie tu rozwoju miasta .na razie nie widać. Trzeba teraz rozliczyć kampanie wyborczą miał prezydent czas do 4 lutego no i zobowiązania zaciągnięte na kredyt teraz trzeba w jakiś sposób spłacić dać obiecane stanowiska.to jeszcze nie koniec roszad . Nie liczy się wyksztalcenie ,nie liczą się kompetencje ,nie liczy się doświadczenie liczą się układy i układziki zobowiązania długi wdzięczności .Wszystko Ok tylko proszę nie za moje podatki na razie lepszych rozwiązań nie widać. Zaraz 100 dni Panie Prezydencie Mieszkańcy czekają na orędzie , konkrety projekty rozwiązania, czas obietnic dawno już się skończył. Gdzie dolina Energi -(głupoty), gdzie te dwa języki, gdzie darmowa komunikacja, gdzie ci inwestorzy, gdzie nowe miejsca pracy pytam gdzie ,gdzie ,gdzie?
Dodano: 13.02.2019 12:20    Przez: ~xxx
Święta prawda....pewnie bedzie jak zwykle....nicość