WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Sporo chętnych na kierownicze stanowisko w magistracie

Dodano: 12.02.2019 14:20
Źródło: LM.pl

Aż 27 chętnych złożyło dokumenty na stanowisko kierownika wydziału gospodarki komunalnej Urzędu Miejskiego w Koninie.

W ubiegłym tygodniu prezydent zdecydował o wydłużeniu terminu przyjmowania aplikacji, a rozszerzeniu uległ zapis dotyczący wykształcenia kandydatów. Miało to, jak tłumaczy Aneta Wanjas, rzecznik konińskiego magistratu, zwiększyć konkurencyjność.

Wtedy na konkurs wpłynęło 13 aplikacji. W dodatkowym czasie przybyło ich drugie tyle.

- Mamy 27 aplikacji – mówi Aneta Wanjas. - Teraz będą one oceniane pod względem formalnym – dodaje.

Wiadomo już, że do kolejnego etapu zakwalifikowano 21 osób. Kandydaci w dalszym etapie postępowania będą musieli wykazać się znajomością ustaw. Po zdanym teście, odbędą się rozmowy, które zaplanowano na 18 lutego.

  • Konin. Sporo chętnych na kierownicze stanowisko w magistracie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Znajomoścìą ustaw ??????? Bez przesady!!!!!Ktoś kto idzie do nowej pracy to chyba po to żeby poznać ustawy dot danej pracy czy urzędu,a nie przed podjęciem pracy ma znać tamtejsze ustawy !!!!!Jest to po prostu wymyślony cyrk,a z góry wiadomo jaką osoba będzie przyjęta.Tak było 10 lat temu w moim zakładzie,egzamin,rozmowy kwalifikacyjne itd a osoba od tygodnia już pracowała tzn zapoznawała się właśnie z pracą !!!!I tak to wygląda.
Dodano: 12.02.2019 14:52    Przez: ~Ja
Czy komisja przeprowadzająca konkursy też musiała wykazać się znajomością wszystkich ustaw?
Dodano: 12.02.2019 15:30    Przez: ~???
W mieście w którym największym pracodawcom jest miasto nie może dziać się dobrze. To pokazuje tylko i wyłącznie jak głęboko komunizm jest zakorzeniony i jakie z wiązku z tym panują zasady.
Dodano: 12.02.2019 14:48    Przez: ~mieszkaniec
Po co te szopki. Niech kandydaci nie żyją nadzieją . Już komisja wie przed rozmową kto przejdzie.
Dodano: 12.02.2019 17:45    Przez: ~Doświadczona
"Aplikacje"? Z angielskiego apply-zastosować, czyli w wolnym tłumaczeniu aplikacja to zastosowanie. Poprawnie , po polsku powinno być :"składać podanie, wniosek a nie aplikować (zastosować) o pracę. Uczcie się języków to nie będziecie papugować czegoś czego nie rozumiecie.
Dodano: 12.02.2019 14:58    Przez: ~ptasie móżdżki

KOMENTARZE

To jakaś szopka. I tak wiadomo, że wygra ustawiona osoba. Test jest tak ułożony, że tylko kika osób wtajmniczonych zda. W pracy pracuje się z ustawami a nie wkuwa je się na pamięć.
Dodano: 12.02.2019 20:48    Przez: ~Ols
A kto jest tą ustawiona osobą bo nie wiem oświecisz nas?
Dodano: 12.02.2019 23:10    Przez: ~chciałabym wiedzieć
Chciałabym wiedzieć - ja Cię oświecę:) po mojej miejscowości od paru miesięcy krąży plotka, że to stanowisko obiecano jednemu z radnych powiatowych, ale niestety nie mogę tu podać personaliów tej osoby ze względu na rodo. Już za kilka dni dowiemy się czy to była tylko plotka czy wręcz przeciwnie...
Dodano: 15.02.2019 12:29    Przez: ~Xxx
~xxx - jak twoje przeczucia?
Dodano: 18.02.2019 17:08    Przez: ~Mirka
Do chciała bym wiedziec.Ze wzgledu na rodo nie można ujawniac nazwiska ale wtajemniczeni już wiedza kto wygrał.Wiec sama sobie odpowiedz.....
Dodano: 18.02.2019 20:25    Przez: ~Xyz
Bazarowy skarpeciarz przepyta o znajomość ustaw bo to najważniejsze i jedyne w jego zasięgu. Wiec ogolnie glab w temacie finansow zarzadzania gospodarki administracji zasiadzie na stolku i bedzie gorzej niz bylo.
Dodano: 13.02.2019 08:28    Przez: ~Taka prawda ?
znajomość ustaw potrzebna po to żeby kandydaci wiedzieli, że konkurs jest tylko po to żeby było zgodnie z ustawą ;)
Dodano: 13.02.2019 09:06    Przez: ~Jan
jeszcze się ludzie nie nauczyli, że te konkursy to i tak ustawki... i biedni składają podania :(