WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konińska fundacja zachęca do udziału w cukierniczym wyzwaniu

Dodano: 13.02.2019 19:59
Źródło: LM.pl

Każdy może upiec tort Podaj Dalej. Konińska fundacja zachęca do udziału w #Bakeacakechallange.

Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka „Podaj Dalej” obchodzi w tym roku swoje 15-lecie. W związku z tym zapraszają do wspólnego pieczenia tortów.

- Chodzi o to, żeby w domu, w pracy, w szkole upiec tort Podaj Dalej, podzielić się nim z dobrymi ludźmi, rozmawiać o dobrych rzeczach, wpłacić dowolną darowiznę i w ten sposób wspólnie pomóc budować Osadę Janaszkowo – miejsce, gdzie osoby z niepełnosprawnością nauczą się z nią żyć i będą szczęśliwe – podkreśla Zuzanna Janaszek-Maciaszek, prezes fundacji.

Każdy kto chciałby wziąć udział w akcji powinien najpierw napisać do „Podaj Dalej”, a ta wyśle specjalną skarbonkę i przepis na tort według Teresy Pogody – plastyczki, malarki, autorki bloga „Słodkie Kreacje”, która od kilkunastu lat mieszka w Norwegii. Później wystarczy przelać darowiznę na konto fundacji i pochwalić się swoim ciastem w sieci, oznaczając je #FundacjaPodajDalej #TortPodajDalej #OsadaJanaszkowo #DobroPowraca #Bakeacakechallenge.

fot. Fundacja "Podaj Dalej"

slajd 1 z 16
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W tym kraju i wtym mieście gdzie tylko same fundację jadlodajnia jadlodzielni sepienie w sklepach. Co z tym krajem. A co na to państwo. Czy to wszystko przez Tuska?????
Dodano: 14.02.2019 10:21    Przez: ~Xxx
8 lat ich nieudolnych rządów doprowadziło polskie społeczeństwo do biedy, za to kasta uprzywilejowanych bogaciła się nade wszystko, przykładem niech będzie złodziejska reprywatyzacja kamienic w Warszawie, a to tylko jedna z afer za rządów PO-PSL.
Dodano: 14.02.2019 12:12    Przez: ~Symp. PiS
Dzisiaj rząd PiS-u wyciąga ręce do ludzi skromniej żyjących i im pomaga, a walczy z mafiami.
Dodano: 14.02.2019 12:15    Przez: ~Symp. PiS
masz racje to wszystko przez Tuska
Dodano: 14.02.2019 10:56    Przez: ~km
Nie ma prawie dnia, by nie dzwonił do mnie ktoś o pieniądze, na ciężko chore dziecko czekające na operacje. To co się dzieje to istny rozbój w biały dzień, istny obłęd. Nawet za komuny nie było tyle żebraniny co teraz. Zostaliśmy już zniewoleni umysłowo, politycznie, finansowo i gospodarczo.
Dodano: 14.02.2019 18:21    Przez: ~Luniu
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO