WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie

Dodano: 17.02.2019 12:43
Źródło: LM.pl

Konińskie organizacje pozarządowe czekają na jeden procent. Miasto zachęca do wsparcia lokalnych fundacji i stowarzyszeń.

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. W związku z tym koniński magistrat zachęca do przekazania jednego procenta na jedną z 23 organizacji pozarządowych.

- Bardzo nam zależy na tym, żebyśmy zostawiali jeden procent w Koninie. Ta pula dla lokalnych organizacji jest ciągle niewysoka – mówi Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina.

Wykaz konińskich organizacji dostępna jest na stronie internetowej miasta. Ponadto 27 marca i 12 kwietnia w godzinach od 9.00 do 15.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych odbywać się będą dyżury pracowników Urzędu Skarbowego w Koninie. Pomogą oni w wypełnieniu zeznania podatkowego, a w COP czekać będzie też lista konińskich organizacji, na które można będzie przekazać jeden procent podatku.

  • Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie
  • Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wolę bezdomnemu dać, niż na LANS
Dodano: 17.02.2019 14:19    Przez: ~nigdy
Na nic w tym mieście nie mają nie rozumiem obiecują dużo przed wyborami i ci i kłamią nie robią nic na to nie ma na tamto odejdzcie z urzędowania to miasto zaorane jest do końca zarobki słabe brak konkurencji taki Bangladesz albo gorzej
Dodano: 17.02.2019 12:51    Przez: ~xmen
Jeszcze na głowe nie upadłem, żeby wspierać a później patrzeć i czytać o przekrętach i aferach.
Dodano: 17.02.2019 13:07    Przez: ~mieszkaniec
Pewnie chcą znowu POwołać następne stanowiska pracy tylko dla swoich
Dodano: 17.02.2019 14:37    Przez: ~ela
Zadowoleni i uśmiechnięci, tańczą sobie na Placu Wolności z lewicowymi kobietami, a miasto upada pod ich rządami.
Dodano: 17.02.2019 15:39    Przez: ~Most UE

KOMENTARZE

Na nic w tym mieście nie mają nie rozumiem obiecują dużo przed wyborami i ci i kłamią nie robią nic na to nie ma na tamto odejdzcie z urzędowania to miasto zaorane jest do końca zarobki słabe brak konkurencji taki Bangladesz albo gorzej
Dodano: 17.02.2019 12:51    Przez: ~xmen
Zadowoleni i uśmiechnięci, tańczą sobie na Placu Wolności z lewicowymi kobietami, a miasto upada pod ich rządami.
Dodano: 17.02.2019 15:39    Przez: ~Most UE
@Most UE - lepiej tanczyc niz jak laczafi krasc w białdzien.
Dodano: 17.02.2019 16:03    Przez: ~Pn
Kto to jest "kaczafi" i co ci ukradł ?
Dodano: 17.02.2019 16:09    Przez: ~Pytam
Pn pisz, z ciebie mamy ubaw.
Dodano: 17.02.2019 17:58    Przez: ~Zocha
POstKOmuniści sztandar wprowadzić. My tu 1% a oni 30% za ogrzewanie ha ha ha. To miasto odżyje jak umrze ostatni czerwony który oddaje na nich głos.
Dodano: 17.02.2019 20:49    Przez: ~elo
do ~Pn ~Pb "Nadstaw ucha i słuchaj słów mędrców, nakłoń swe serce ku mojej nauce, 18 bo dobrze, gdy w sercu je chowasz, gdy stale je widać na twoich wargach. 19 Byś ufność swą w Panu pokładał, chcę wskazać ci dzisiaj twoją drogę. 20 Czy już nie pisałem tobie trzy* razy [słów pełnych] rad i wskazań, 21 by cię nauczyć prawości i prawdy, byś wiernie zdał sprawę temu, kto cię posłał?"
Dodano: 17.02.2019 22:59    Przez: ~słuchaj
Ekipa bez koncepcji, żadnej inwencji twórczej po nich nie widać co do rozwoju Konina,narazie wielkie zmiany widać w gabinecie prezydenta... powieszono obraz, wątpliwej urody..z napisem konstytucja.... a co z miastem? przejściowe trudności z proszkiem zastąpione zostały przejściowymi trudnościami z groszkiem jak to kiedyś kabareciarz Pietrzak opisywał....
Dodano: 18.02.2019 00:31    Przez: ~Obserwator nadwarciański
@Obserwator nadwarciański - Koncepcje i inwencje maja za to Pisiewicze, czyli hordy niedojd zyciowych, trwajacych przy Korycie Plus...
Dodano: 18.02.2019 08:15    Przez: ~Pn
Tak taniec i wodewil plus aktorstwo trumna plac parkiet wszystko dobre coby dansować.
Dodano: 18.02.2019 08:18    Przez: ~Mix
@elo - a od kiedy prezes URE jest w PO? To on ci podniosl te 30% jako urzednik panstwowy. Mowiac inaczej to dzieli urzednikowi PiS masz te pidwyzke 30%😂😂😂
Dodano: 18.02.2019 12:03    Przez: ~Pn
Jeszcze na głowe nie upadłem, żeby wspierać a później patrzeć i czytać o przekrętach i aferach.
Dodano: 17.02.2019 13:07    Przez: ~mieszkaniec
pieniądze na nagrody dla urzędników, bo na nic więcej w tym mieście nie ma
Dodano: 18.02.2019 16:42    Przez: ~mieszkaniec2
Trzeba być frajerem, aby zostawić swoje ciężko zarobione pieniądze. A urzędasy będą potem bawić się w KDKu.
Dodano: 17.02.2019 14:15    Przez: ~wiem
Racja
Dodano: 17.02.2019 20:01    Przez: ~Nnn
Wolę bezdomnemu dać, niż na LANS
Dodano: 17.02.2019 14:19    Przez: ~nigdy
Możesz dać, ale tych pieniędzy dać nie możesz.
Dodano: 17.02.2019 20:57    Przez: ~nigdy nie mów nigdy
Pewnie chcą znowu POwołać następne stanowiska pracy tylko dla swoich
Dodano: 17.02.2019 14:37    Przez: ~ela
tzw.Ela nie masz kwalifikacji? Nie wiem w takim razie jak Ci pomóc :(
Dodano: 17.02.2019 14:45    Przez: ~Kamil
KAMIL nie przymilaj się
Dodano: 17.02.2019 14:58    Przez: ~ela
Jak bym miał dać, to tylko na Młodzież Wszechpolską lub na Narodowców, bo nikt inny nie jest tego wart.
Dodano: 17.02.2019 15:21    Przez: ~Jasiu
No ba. Ja bym jeszcze pomyslal k kaczafim.
Dodano: 17.02.2019 16:13    Przez: ~Pn
Zgoda Jasiu popieram no i może zrobili by porządek z Panem
Dodano: 17.02.2019 16:29    Przez: ~Icucfu
Z Pnem miało być :}
Dodano: 17.02.2019 16:31    Przez: ~If8ffu
Jestem lokalna i mój 1% przekazuję już od lat na schronisko dla bezdomnych zwierząt. 😺
Dodano: 17.02.2019 15:29    Przez: ~🐈
Pn - każdy kulturalny psiarz sprząta kupki a 1% od początku przekazuję na schronisko i wszystkich do tego zachęcam. Do wszystkich malkontentów - czego spodziewacie się po tym 1%? ze wam basen wybudują?
Dodano: 18.02.2019 08:25    Przez: ~hela
@hela - od niepamietnych czasow przeznaczam 1% na osoby niepelnosprawne przyklute do wozka lub łóżka. I wvtym roku zrobie to samo. Inntm tez polecam. A co do sprzatajacych po psach to widze, ze robi to moze z 1%...
Dodano: 18.02.2019 12:08    Przez: ~Pn
Przeznaczyć 1% podatku na konińskie lewicowe organizacje, które uderzają w prawy rząd PiS-u ? Nigdy ! Konińscy POlitycy z PO i KOD-u niech sobie sami radzą, obiecywali że z Konina uczynią Zieloną wyspę, jak D. Tusk z Polski i co ?
Dodano: 17.02.2019 15:36    Przez: ~Symp. PiS
aaa tu DOLINA BIDY I SKARBONKA PUSTA W MIEŚCIE
Dodano: 17.02.2019 15:59    Przez: ~PO
Symp. PiS zawsze mozesz na czarnych pedziii je przeznaczyc. Cii prawi tak jak ty zapewne bardzoej na grosz zasluguja....
Dodano: 17.02.2019 16:10    Przez: ~Pb
Takiego wała jak Polska cała,a nie 1%.
Dodano: 17.02.2019 17:38    Przez: ~tfffuuu
Wybory wygrane inwestorów brak jak zawsze powodów do chwalenia się jskos nie ma ani rada miasta ani prezydent
Dodano: 17.02.2019 18:16    Przez: ~Marazm
Kiedy spotkanie Panie PREZYDENCIE z MIESZKAŃCAMI i podsumowanie dotychczasowych osiągnięć przez PANA dokonanych od momętu Pana urzędowania?
Dodano: 17.02.2019 18:57    Przez: ~Wyborca
Na następnym festynie lub marszu lub tańcach na Placu Wolności
Dodano: 17.02.2019 19:11    Przez: ~olo
Proponują:1%na przeprawę i gitara!!!!!
Dodano: 17.02.2019 16:24    Przez: ~Ferdek
Wykonawca naprawi uszkodzony splot drutów na własny koszt.
Dodano: 17.02.2019 16:40    Przez: ~Tak obiecał
Co za czasy nastały, wszędzie żebranina. A zapoczątkował to ten lewak w czerwonych portkach "Róbta co chceta".
Dodano: 17.02.2019 16:36    Przez: ~Skandal !!!
1 z 3
123>>