WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie

Dodano: 17.02.2019 12:43
Źródło: LM.pl

Konińskie organizacje pozarządowe czekają na jeden procent. Miasto zachęca do wsparcia lokalnych fundacji i stowarzyszeń.

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. W związku z tym koniński magistrat zachęca do przekazania jednego procenta na jedną z 23 organizacji pozarządowych.

- Bardzo nam zależy na tym, żebyśmy zostawiali jeden procent w Koninie. Ta pula dla lokalnych organizacji jest ciągle niewysoka – mówi Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina.

Wykaz konińskich organizacji dostępna jest na stronie internetowej miasta. Ponadto 27 marca i 12 kwietnia w godzinach od 9.00 do 15.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych odbywać się będą dyżury pracowników Urzędu Skarbowego w Koninie. Pomogą oni w wypełnieniu zeznania podatkowego, a w COP czekać będzie też lista konińskich organizacji, na które można będzie przekazać jeden procent podatku.

  • Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie
  • Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Wolę bezdomnemu dać, niż na LANS
Dodano: 17.02.2019 14:19    Przez: ~nigdy
Na nic w tym mieście nie mają nie rozumiem obiecują dużo przed wyborami i ci i kłamią nie robią nic na to nie ma na tamto odejdzcie z urzędowania to miasto zaorane jest do końca zarobki słabe brak konkurencji taki Bangladesz albo gorzej
Dodano: 17.02.2019 12:51    Przez: ~xmen
Jeszcze na głowe nie upadłem, żeby wspierać a później patrzeć i czytać o przekrętach i aferach.
Dodano: 17.02.2019 13:07    Przez: ~mieszkaniec
Pewnie chcą znowu POwołać następne stanowiska pracy tylko dla swoich
Dodano: 17.02.2019 14:37    Przez: ~ela
Zadowoleni i uśmiechnięci, tańczą sobie na Placu Wolności z lewicowymi kobietami, a miasto upada pod ich rządami.
Dodano: 17.02.2019 15:39    Przez: ~Most UE

KOMENTARZE

no napewno wam zostawie 1% czujcie sie
Dodano: 17.02.2019 17:13    Przez: ~dario
Ja chcę przeznaczyć ten 1% na odkrywkę "Ościsłowo" na właściciela Solorza, mogę ?
Dodano: 17.02.2019 17:24    Przez: ~Pn
No lubię oglądać TVN i czytać Gazetę Wyborczą, co mi tam
Dodano: 18.02.2019 00:27    Przez: ~Pn
KSIĄDZ NIE KARZE PŁACIĆ PARAFI 1 PROCENTA , BO TO ?, STAŁO ,,BY'' SIĘ PRZYMUSEM . ...
Dodano: 17.02.2019 17:34    Przez: ~L
Pycha i szmal i jeszcze ich dotować wstyd
Dodano: 17.02.2019 19:08    Przez: ~jolka
Zawsze mozesz dotowac Pisiewiczy. Zreszta juz to robisz...
Dodano: 18.02.2019 11:57    Przez: ~Pn
A kiedy będą tańczyć na ulicy Staszica, bo tam tez jest deptak...
Dodano: 17.02.2019 19:18    Przez: ~Staszek
hahahaha.
Dodano: 18.02.2019 08:01    Przez: ~kocham komentarze
Wielki wyczyn synkow z urzędu buhahaha zenada co tam sie wyprawia
Dodano: 17.02.2019 19:25    Przez: ~Lud cierpiący
Polecam lekture misiewicz@ pl
Dodano: 18.02.2019 11:56    Przez: ~Pn
Czy rady nadzorcze i spółki będą obsadzone takimi damymi dyletant ami? Nie chcemu podwyzek i bzdetow od rozwoju za naszą kase
Dodano: 17.02.2019 19:27    Przez: ~Społeczeństwo
Zajmij sie spolkam obsadzanymi miernotami zwanymi Pisiewiczami...
Dodano: 18.02.2019 11:55    Przez: ~Pn
🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕 o tyle mogę przekazać na ten cały syf, pozdrawiam nasze władze
Dodano: 17.02.2019 19:30    Przez: ~mieszkaniec i podatnik tego ...
I co jeszcze CHCETA?
Dodano: 17.02.2019 20:04    Przez: ~Ok
Mniej misiewiczy w spolkach panstwowych.
Dodano: 18.02.2019 09:04    Przez: ~Pn
PO to DNO , stołki i pieniądze dla swoich
Dodano: 17.02.2019 20:07    Przez: ~stoleczek
Misiewicz@ pl i... wszystko jasne. "Nie idziemy do polityki dla pieniedzy".
Dodano: 18.02.2019 09:05    Przez: ~Pn
2 z 3
<<123>>