WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie

Dodano: 17.02.2019 12:43
Źródło: LM.pl

Konińskie organizacje pozarządowe czekają na jeden procent. Miasto zachęca do wsparcia lokalnych fundacji i stowarzyszeń.

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. W związku z tym koniński magistrat zachęca do przekazania jednego procenta na jedną z 23 organizacji pozarządowych.

- Bardzo nam zależy na tym, żebyśmy zostawiali jeden procent w Koninie. Ta pula dla lokalnych organizacji jest ciągle niewysoka – mówi Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina.

Wykaz konińskich organizacji dostępna jest na stronie internetowej miasta. Ponadto 27 marca i 12 kwietnia w godzinach od 9.00 do 15.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych odbywać się będą dyżury pracowników Urzędu Skarbowego w Koninie. Pomogą oni w wypełnieniu zeznania podatkowego, a w COP czekać będzie też lista konińskich organizacji, na które można będzie przekazać jeden procent podatku.

  • Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie
  • Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wolę bezdomnemu dać, niż na LANS
Dodano: 17.02.2019 14:19    Przez: ~nigdy
Na nic w tym mieście nie mają nie rozumiem obiecują dużo przed wyborami i ci i kłamią nie robią nic na to nie ma na tamto odejdzcie z urzędowania to miasto zaorane jest do końca zarobki słabe brak konkurencji taki Bangladesz albo gorzej
Dodano: 17.02.2019 12:51    Przez: ~xmen
Jeszcze na głowe nie upadłem, żeby wspierać a później patrzeć i czytać o przekrętach i aferach.
Dodano: 17.02.2019 13:07    Przez: ~mieszkaniec
Pewnie chcą znowu POwołać następne stanowiska pracy tylko dla swoich
Dodano: 17.02.2019 14:37    Przez: ~ela
Zadowoleni i uśmiechnięci, tańczą sobie na Placu Wolności z lewicowymi kobietami, a miasto upada pod ich rządami.
Dodano: 17.02.2019 15:39    Przez: ~Most UE

KOMENTARZE

no napewno wam zostawie 1% czujcie sie
Dodano: 17.02.2019 17:13    Przez: ~dario
Ja chcę przeznaczyć ten 1% na odkrywkę "Ościsłowo" na właściciela Solorza, mogę ?
Dodano: 17.02.2019 17:24    Przez: ~Pn
No lubię oglądać TVN i czytać Gazetę Wyborczą, co mi tam
Dodano: 18.02.2019 00:27    Przez: ~Pn
KSIĄDZ NIE KARZE PŁACIĆ PARAFI 1 PROCENTA , BO TO ?, STAŁO ,,BY'' SIĘ PRZYMUSEM . ...
Dodano: 17.02.2019 17:34    Przez: ~L
Pycha i szmal i jeszcze ich dotować wstyd
Dodano: 17.02.2019 19:08    Przez: ~jolka
Zawsze mozesz dotowac Pisiewiczy. Zreszta juz to robisz...
Dodano: 18.02.2019 11:57    Przez: ~Pn
A kiedy będą tańczyć na ulicy Staszica, bo tam tez jest deptak...
Dodano: 17.02.2019 19:18    Przez: ~Staszek
hahahaha.
Dodano: 18.02.2019 08:01    Przez: ~kocham komentarze
Wielki wyczyn synkow z urzędu buhahaha zenada co tam sie wyprawia
Dodano: 17.02.2019 19:25    Przez: ~Lud cierpiący
Polecam lekture misiewicz@ pl
Dodano: 18.02.2019 11:56    Przez: ~Pn
Czy rady nadzorcze i spółki będą obsadzone takimi damymi dyletant ami? Nie chcemu podwyzek i bzdetow od rozwoju za naszą kase
Dodano: 17.02.2019 19:27    Przez: ~Społeczeństwo
Zajmij sie spolkam obsadzanymi miernotami zwanymi Pisiewiczami...
Dodano: 18.02.2019 11:55    Przez: ~Pn
🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕🏻🖕 o tyle mogę przekazać na ten cały syf, pozdrawiam nasze władze
Dodano: 17.02.2019 19:30    Przez: ~mieszkaniec i podatnik tego ...
I co jeszcze CHCETA?
Dodano: 17.02.2019 20:04    Przez: ~Ok
Mniej misiewiczy w spolkach panstwowych.
Dodano: 18.02.2019 09:04    Przez: ~Pn
PO to DNO , stołki i pieniądze dla swoich
Dodano: 17.02.2019 20:07    Przez: ~stoleczek
Misiewicz@ pl i... wszystko jasne. "Nie idziemy do polityki dla pieniedzy".
Dodano: 18.02.2019 09:05    Przez: ~Pn
2 z 3
<<123>>