WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie

Dodano: 17.02.2019 12:43
Źródło: LM.pl

Konińskie organizacje pozarządowe czekają na jeden procent. Miasto zachęca do wsparcia lokalnych fundacji i stowarzyszeń.

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. W związku z tym koniński magistrat zachęca do przekazania jednego procenta na jedną z 23 organizacji pozarządowych.

- Bardzo nam zależy na tym, żebyśmy zostawiali jeden procent w Koninie. Ta pula dla lokalnych organizacji jest ciągle niewysoka – mówi Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina.

Wykaz konińskich organizacji dostępna jest na stronie internetowej miasta. Ponadto 27 marca i 12 kwietnia w godzinach od 9.00 do 15.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych odbywać się będą dyżury pracowników Urzędu Skarbowego w Koninie. Pomogą oni w wypełnieniu zeznania podatkowego, a w COP czekać będzie też lista konińskich organizacji, na które można będzie przekazać jeden procent podatku.

  • Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie
  • Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wolę bezdomnemu dać, niż na LANS
Dodano: 17.02.2019 14:19    Przez: ~nigdy
Na nic w tym mieście nie mają nie rozumiem obiecują dużo przed wyborami i ci i kłamią nie robią nic na to nie ma na tamto odejdzcie z urzędowania to miasto zaorane jest do końca zarobki słabe brak konkurencji taki Bangladesz albo gorzej
Dodano: 17.02.2019 12:51    Przez: ~xmen
Jeszcze na głowe nie upadłem, żeby wspierać a później patrzeć i czytać o przekrętach i aferach.
Dodano: 17.02.2019 13:07    Przez: ~mieszkaniec
Pewnie chcą znowu POwołać następne stanowiska pracy tylko dla swoich
Dodano: 17.02.2019 14:37    Przez: ~ela
Zadowoleni i uśmiechnięci, tańczą sobie na Placu Wolności z lewicowymi kobietami, a miasto upada pod ich rządami.
Dodano: 17.02.2019 15:39    Przez: ~Most UE

KOMENTARZE

Cieszy mnie że macie PO w czterech literach
Dodano: 17.02.2019 21:07    Przez: ~ja też
Posprawdzac spółki. Zakupione sluzbowe auta sprawdzić i do kogo poszly te poprzednie auta....ciekawy temat .rozpocząć rozliczanie publicznych pieniedzy
Dodano: 17.02.2019 23:04    Przez: ~konin czeka regres
Jestem za. Pisirwiczy w spolkach panstwowych warto byloby sprawdzic i rozliczyć.
Dodano: 17.02.2019 23:50    Przez: ~Pn
mam też na myśli panią itmann z ORLEN-u
Dodano: 18.02.2019 00:32    Przez: ~Pn
tak PN masz rację- jestem za PIS i trzeba to wyjaśnić jak i też inne sprawy
Dodano: 18.02.2019 06:34    Przez: ~pis
@pis - gto zacznij od srebrnej. Potem od Beresia... to tylko czubek gory lodowrj tj. stajni Augiasza, w ktorej sporo g....@ do wyrzucenia...
Dodano: 18.02.2019 09:08    Przez: ~Pn
PN proponuję zająć się swoim podwórkiem zacząć od przeprawy
Dodano: 18.02.2019 09:31    Przez: ~pis
@pis - dlaczego mi zalecasz zajecie sie wlasnym (drobnicą) a nie konkretnymi przekretami? Pojedyncze osmiorniczki wam przeszkadzaly a tony osmiorniczek przezartych przez piss juz nie? Tamci ponoc kradli a jak nazwac to, co ci wyprawaja?? Troszeczke obiektywizmu...
Dodano: 18.02.2019 11:51    Przez: ~Pn
PO tym jak zobaczyłem zdjęcia z tymi tancami na rynku straciłem cały szacunek nadzieję i powazanie do tych ludzi. Nie przystoi ludziom na tak poważnych stanowiskach robić z siebie pośmiewiska. oczywiście nie mówię o aktorze bo on się nie liczy. zamiast na poważnie brać się za reanimacja tego miasta zaczęli od chocholich tancow. Konin umarł.
Dodano: 18.02.2019 08:09    Przez: ~koninijczyk
A pracy i godnej płacy w KONINIE nie ma, JAK ŻYĆ w tym KONINIE?????? PRZED WYBORAMI TYLE PAN PREZYDENT OBIECYWAŁ??? GŁOS ODDAŁEM NA PANA I CO ???????
Dodano: 18.02.2019 08:14    Przez: ~załamany Wyborca
@załamany Wyborca - nie klam bo to grzech. Kto oddal glos na tego prezydenta ten na bank nie jest rozczarowany...
Dodano: 18.02.2019 08:19    Przez: ~Pn
@fakt - masz racje. Tacyvjak ty nigdy go nie dogonia bo od odjechal wam😁
Dodano: 18.02.2019 09:09    Przez: ~Pn
PN nie masz prawa mnie oceniać
Dodano: 18.02.2019 09:32    Przez: ~załamany wyborca
@załamany wyborca - i vice versa.
Dodano: 18.02.2019 10:53    Przez: ~Pn
@glosuje na PO - gdy brakuje argumentow l uzywa sue takich glodnych jak twoj tekstow...
Dodano: 18.02.2019 10:54    Przez: ~Pn
głodne teksty aaa sam się karmisz nimi PN
Dodano: 18.02.2019 11:49    Przez: ~załamany PN-em
Pani Olu przydaloby sie i tutaj zrobic porządek i pozegnac z wieloma chorymi wypowiedziami fabatykow DOJNEJ zmiany.
Dodano: 18.02.2019 08:17    Przez: ~Pn
TAK PN-iku już usuwam
Dodano: 18.02.2019 08:26    Przez: ~OLUNIA
Pn to pupilek LM-u ?
Dodano: 18.02.2019 16:59    Przez: ~Tak ?
@Tak ? - a ty pissuarku sam sobie nadal odpowiadasz pod roznymi nickami? 😂😂😂
Dodano: 18.02.2019 19:53    Przez: ~Pn
Tymczasem "Spraw ubyło, a nagrody w Trybunale Konstytucyjnym urosły. W 2018 r. pracownicy dostali 1,6 mln zł".
Dodano: 18.02.2019 09:21    Przez: ~Pn
@DOLINA BIDY - to jest, gdybys nie zauwazyl, jakiegos dziennikarza. Zaledwie jeden z tysiecy. BTW ciekawe ile bedzie trwalo po nich sorzatanie tej stajni Augiasza.... Szkoda mi tylko Polski.
Dodano: 18.02.2019 11:53    Przez: ~Pn
PN posprzątaj w stajni 'AKTORA" zacznij od swojego podwórka
Dodano: 18.02.2019 12:03    Przez: ~operetka
FIKU MIKU MAMY CIĘ W DUDZIE PN-iku
Dodano: 18.02.2019 17:15    Przez: ~Cebula
Duda sie moze obrazic. 😂😂😂
Dodano: 18.02.2019 19:52    Przez: ~Pn
on się nie obraża tak jak ty PN-iku
Dodano: 19.02.2019 09:25    Przez: ~cebula
Po to żebyście je przeżarli ?
Dodano: 18.02.2019 21:59    Przez: ~Podpis
https://www.youtube.com/watch?v=IT
Dodano: 19.02.2019 09:07    Przez: ~M..j
1% na zburzenie przeprawy i postawienie mostu pontonowego. Wytrzyma dluzej niz ten syf czerwono-rozowych co jest teraz.
Dodano: 19.02.2019 14:11    Przez: ~asd
Wyglądają jak komisja do " Ostaniej paróweczki hrabiego Barry Kenta " nominacja do Konińskiego Oskara przyznana , fanfary i werble proszę .
Dodano: 19.02.2019 20:21    Przez: ~Tomasz
3 z 3
<<123