WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie

Dodano: 17.02.2019 12:43
Źródło: LM.pl

Konińskie organizacje pozarządowe czekają na jeden procent. Miasto zachęca do wsparcia lokalnych fundacji i stowarzyszeń.

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. W związku z tym koniński magistrat zachęca do przekazania jednego procenta na jedną z 23 organizacji pozarządowych.

- Bardzo nam zależy na tym, żebyśmy zostawiali jeden procent w Koninie. Ta pula dla lokalnych organizacji jest ciągle niewysoka – mówi Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina.

Wykaz konińskich organizacji dostępna jest na stronie internetowej miasta. Ponadto 27 marca i 12 kwietnia w godzinach od 9.00 do 15.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych odbywać się będą dyżury pracowników Urzędu Skarbowego w Koninie. Pomogą oni w wypełnieniu zeznania podatkowego, a w COP czekać będzie też lista konińskich organizacji, na które można będzie przekazać jeden procent podatku.

  • Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie
  • Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w Koninie

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Wolę bezdomnemu dać, niż na LANS
Dodano: 17.02.2019 14:19    Przez: ~nigdy
Na nic w tym mieście nie mają nie rozumiem obiecują dużo przed wyborami i ci i kłamią nie robią nic na to nie ma na tamto odejdzcie z urzędowania to miasto zaorane jest do końca zarobki słabe brak konkurencji taki Bangladesz albo gorzej
Dodano: 17.02.2019 12:51    Przez: ~xmen
Jeszcze na głowe nie upadłem, żeby wspierać a później patrzeć i czytać o przekrętach i aferach.
Dodano: 17.02.2019 13:07    Przez: ~mieszkaniec
Pewnie chcą znowu POwołać następne stanowiska pracy tylko dla swoich
Dodano: 17.02.2019 14:37    Przez: ~ela
Zadowoleni i uśmiechnięci, tańczą sobie na Placu Wolności z lewicowymi kobietami, a miasto upada pod ich rządami.
Dodano: 17.02.2019 15:39    Przez: ~Most UE

KOMENTARZE

Cieszy mnie że macie PO w czterech literach
Dodano: 17.02.2019 21:07    Przez: ~ja też
Posprawdzac spółki. Zakupione sluzbowe auta sprawdzić i do kogo poszly te poprzednie auta....ciekawy temat .rozpocząć rozliczanie publicznych pieniedzy
Dodano: 17.02.2019 23:04    Przez: ~konin czeka regres
Jestem za. Pisirwiczy w spolkach panstwowych warto byloby sprawdzic i rozliczyć.
Dodano: 17.02.2019 23:50    Przez: ~Pn
mam też na myśli panią itmann z ORLEN-u
Dodano: 18.02.2019 00:32    Przez: ~Pn
tak PN masz rację- jestem za PIS i trzeba to wyjaśnić jak i też inne sprawy
Dodano: 18.02.2019 06:34    Przez: ~pis
@pis - gto zacznij od srebrnej. Potem od Beresia... to tylko czubek gory lodowrj tj. stajni Augiasza, w ktorej sporo g....@ do wyrzucenia...
Dodano: 18.02.2019 09:08    Przez: ~Pn
PN proponuję zająć się swoim podwórkiem zacząć od przeprawy
Dodano: 18.02.2019 09:31    Przez: ~pis
@pis - dlaczego mi zalecasz zajecie sie wlasnym (drobnicą) a nie konkretnymi przekretami? Pojedyncze osmiorniczki wam przeszkadzaly a tony osmiorniczek przezartych przez piss juz nie? Tamci ponoc kradli a jak nazwac to, co ci wyprawaja?? Troszeczke obiektywizmu...
Dodano: 18.02.2019 11:51    Przez: ~Pn
PO tym jak zobaczyłem zdjęcia z tymi tancami na rynku straciłem cały szacunek nadzieję i powazanie do tych ludzi. Nie przystoi ludziom na tak poważnych stanowiskach robić z siebie pośmiewiska. oczywiście nie mówię o aktorze bo on się nie liczy. zamiast na poważnie brać się za reanimacja tego miasta zaczęli od chocholich tancow. Konin umarł.
Dodano: 18.02.2019 08:09    Przez: ~koninijczyk
A pracy i godnej płacy w KONINIE nie ma, JAK ŻYĆ w tym KONINIE?????? PRZED WYBORAMI TYLE PAN PREZYDENT OBIECYWAŁ??? GŁOS ODDAŁEM NA PANA I CO ???????
Dodano: 18.02.2019 08:14    Przez: ~załamany Wyborca
@załamany Wyborca - nie klam bo to grzech. Kto oddal glos na tego prezydenta ten na bank nie jest rozczarowany...
Dodano: 18.02.2019 08:19    Przez: ~Pn
@fakt - masz racje. Tacyvjak ty nigdy go nie dogonia bo od odjechal wam😁
Dodano: 18.02.2019 09:09    Przez: ~Pn
PN nie masz prawa mnie oceniać
Dodano: 18.02.2019 09:32    Przez: ~załamany wyborca
@załamany wyborca - i vice versa.
Dodano: 18.02.2019 10:53    Przez: ~Pn
@glosuje na PO - gdy brakuje argumentow l uzywa sue takich glodnych jak twoj tekstow...
Dodano: 18.02.2019 10:54    Przez: ~Pn
głodne teksty aaa sam się karmisz nimi PN
Dodano: 18.02.2019 11:49    Przez: ~załamany PN-em
Pani Olu przydaloby sie i tutaj zrobic porządek i pozegnac z wieloma chorymi wypowiedziami fabatykow DOJNEJ zmiany.
Dodano: 18.02.2019 08:17    Przez: ~Pn
TAK PN-iku już usuwam
Dodano: 18.02.2019 08:26    Przez: ~OLUNIA
Pn to pupilek LM-u ?
Dodano: 18.02.2019 16:59    Przez: ~Tak ?
@Tak ? - a ty pissuarku sam sobie nadal odpowiadasz pod roznymi nickami? 😂😂😂
Dodano: 18.02.2019 19:53    Przez: ~Pn
Tymczasem "Spraw ubyło, a nagrody w Trybunale Konstytucyjnym urosły. W 2018 r. pracownicy dostali 1,6 mln zł".
Dodano: 18.02.2019 09:21    Przez: ~Pn
@DOLINA BIDY - to jest, gdybys nie zauwazyl, jakiegos dziennikarza. Zaledwie jeden z tysiecy. BTW ciekawe ile bedzie trwalo po nich sorzatanie tej stajni Augiasza.... Szkoda mi tylko Polski.
Dodano: 18.02.2019 11:53    Przez: ~Pn
PN posprzątaj w stajni 'AKTORA" zacznij od swojego podwórka
Dodano: 18.02.2019 12:03    Przez: ~operetka
FIKU MIKU MAMY CIĘ W DUDZIE PN-iku
Dodano: 18.02.2019 17:15    Przez: ~Cebula
Duda sie moze obrazic. 😂😂😂
Dodano: 18.02.2019 19:52    Przez: ~Pn
on się nie obraża tak jak ty PN-iku
Dodano: 19.02.2019 09:25    Przez: ~cebula
Po to żebyście je przeżarli ?
Dodano: 18.02.2019 21:59    Przez: ~Podpis
https://www.youtube.com/watch?v=IT
Dodano: 19.02.2019 09:07    Przez: ~M..j
1% na zburzenie przeprawy i postawienie mostu pontonowego. Wytrzyma dluzej niz ten syf czerwono-rozowych co jest teraz.
Dodano: 19.02.2019 14:11    Przez: ~asd
Wyglądają jak komisja do " Ostaniej paróweczki hrabiego Barry Kenta " nominacja do Konińskiego Oskara przyznana , fanfary i werble proszę .
Dodano: 19.02.2019 20:21    Przez: ~Tomasz
3 z 3
<<123