WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Urząd Stanu Cywilnego w poniedziałki będzie otwarty dłużej

Dodano: 18.02.2019 14:15
Źródło: LM.pl

Od marca zmiany w Urzędzie Stanu Cywilnego w Koninie. Wydłużą się godziny pracy.

Teraz koniński USC jest czynny codziennie do godz. 15.30. Niedługo to się zmieni. Od marca w poniedziałku urząd będzie przyjmował petentów do godz. 17.00.

- Dzięki wprowadzonej zmianie mieszkańcy będą mogli, po pracy, zarejestrować dziecko, zamówić ślub, dokonać zarejestrowania zgonu, odebrać decyzję i inne niezbędne dokumenty, a także uzyskać informacje na temat rozpatrywanej sprawy – wyjaśnia Anna Nowicka, kierownik USC w Koninie.

Pierwszy poniedziałkowy dyżur już 4 marca.

  • Konin. Urząd Stanu Cywilnego w poniedziałki będzie otwarty dłużej

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To Pani NOWICKA jeszcze tam pracuje???!!!
Dodano: 18.02.2019 15:50    Przez: ~???!!!
Za to pis obnizyl ten wiek jednoczesnie skazujac Polajow na 30% emerytury. Pozniej w panice wymyslil dodatjowo PPK (OFE 2) be skroic ludzi a dorobic kumpli bankstera Pinokio. A ciemny suweren bije brawo bo krocej popracuke. A to, ze pozniej z glodu zdechnnie tego nie widzi....
Dodano: 18.02.2019 19:57    Przez: ~Pn

KOMENTARZE

To Pani NOWICKA jeszcze tam pracuje???!!!
Dodano: 18.02.2019 15:50    Przez: ~???!!!
A ile ma lat, D.Tusk chciał abyśmy pracowali do 67 -go roku życia, czyli do śmierci ?
Dodano: 18.02.2019 18:49    Przez: ~Brukselka
Za to pis obnizyl ten wiek jednoczesnie skazujac Polajow na 30% emerytury. Pozniej w panice wymyslil dodatjowo PPK (OFE 2) be skroic ludzi a dorobic kumpli bankstera Pinokio. A ciemny suweren bije brawo bo krocej popracuke. A to, ze pozniej z glodu zdechnnie tego nie widzi....
Dodano: 18.02.2019 19:57    Przez: ~Pn
Pracuje i to widać, nie udaje, że pracuje, a Ciebie pewnie krew zalewa i masz z tym problem. Syndrom słabej jednostki społecznej.
Dodano: 19.02.2019 20:53    Przez: ~Marcin z Westerplatte
ZAMYKAJĄ SZKOŁY , A W ,,NICH'' MOŻNA ULOKOWAĆ URZĘDNIKA ,,TAKIEGO URZĘDU''. ...
Dodano: 19.02.2019 02:14    Przez: ~L
w USC jest co najmniej 3 do 4 osób za dużo wywalić te dzieciaki resortowe (Ta wysoka kiedyś czarna ,dziecko milicjanta -bardzo nie miła do petentów -obrosła w piórka) Pani Nowicka niech już da sobie spokój i idzie na zasłużoną emeryturę należy dać szanse młodej osobie to jak z tym Nowickim porządny aktor wie kiedy zejść ze sceny a jak nie wie to powiem głośno i wyraźnie Pani już podziękujemy dosyć układów i układzików -nepotyzmu niech nie drażnią lwa .nie ma ludzi nie zastąpionych. Należy kulturę obsługi w Koninie w USC zmienić o 180 stopni to jest jeden najgorzej oceniany urząd według mieszkańców. Tak jest prawda o tym wydziale ,co e-administracją chyba w Koninie to jeszcze nie słyszeli czas na radykalne zmiany urząd dla obywatela a nie odwrotnie. gdzie w tym wydziale jest służebna rola urzędu. Pomysł wydłużenia jest dobry i dawno winien funkcjonować na zmianę każdego poniedziałku urzędnik dyżurujący nie ciągle ta sama osoba ...
Dodano: 19.02.2019 09:24    Przez: ~xxx
dosyć nietykalnych krów wywalić i już będzie porządek następna się będzie bala być arogancka.
Dodano: 19.02.2019 09:26    Przez: ~xxx
Ta Pani to akurat najbardziej kompetentna osoba, a Ty xxx jak spałeś spałaś na lekcjach z języka polskiego to nie pisz nic. Lepiej czasem zamilczeć niż pisać nieprawdę albo głupoty. Dobrego wieczoru.
Dodano: 19.02.2019 20:50    Przez: ~Waszak Mirrek
Mały człowieczku xxxx tobie to głupota mózg wyżarła z nienawiści, zazdrości i z niemocy. Jesteś żałosnym trolem i wiem co robisz i gdzie.
Dodano: 19.02.2019 21:34    Przez: ~wiedzący
prawda boli