WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Konkurs rozstrzygnięty. Kierownik wydziału oświaty wybrany

Dodano: 18.02.2019 18:38
Źródło: LM.pl

Jest nowy kierownik wydziału oświaty w konińskim magistracie. Miasto rozstrzygnęło właśnie konkurs na to stanowisko.

Chętnych do objęcia stanowiska kierownika wydziału oświaty nie brakowało. Spośród ośmiu kandydatów, sześciu zakwalifikowano do drugiego etapu. Dzisiaj miasto ogłosiło wyniki konkursu.

- Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia kandydatów oraz w oparciu o wyniki z testu i rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której kandydaci prezentowali swoją wiedzę i umiejętności zawodowe – informuje Marek Zawidzki, sekretarz UM w Koninie.

Najlepszymi kwalifikacjami zdaniem magistratu wykazała się Małgorzata Hopen. Na stanowisku kierownika wydziału oświaty zastąpi ona Urszulę Miłosz-Michalkiewicz, która przechodzi na emeryturę. Małgorzata Hopen w czasie kiedy starostą była Małgorzata Waszak, została naczelnikiem wydziału edukacji i spraw społecznych w Starostwie Powiatowym w Koninie. 

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Uważam, że wybrali najbardziej kompetentną osobę to sprawowania funkcji Kierownika Wydziału Oświaty. Jest rozsądna, odpowiedzialna i ma bardzo dużą wiedzę. Można tylko pogratulować. Sądzę wręcz, że cała oświata może teraz odetchnąć z ulgą, bo o poprzedniczce szkoda w ogóle pisać.
Dodano: 20.02.2019 09:16    Przez: ~..i kropka
Uważam ,że to bardzo właściwa osoba na to stanowisko ze sporym doświadczeniem zawodowym , dość stanowcza i decyzyjna.Gratuluję.
Dodano: 19.02.2019 00:15    Przez: ~Andrzej
Pani Małgorzato, najszczerzej gratuluję. Z szacunkiem i sympatią wspominam lata współpracy z Panią. Kompetentna, kulturalna, pedantyczna i odpowiedzialna w każdej sytuacji, a tych trudnych była Pani godnym zaufania przyjacielem. Konińska oświata zyska w Pani mądrego i rozsądnego kierownika. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Dodano: 21.02.2019 19:23    Przez: ~Była dyrektor
Lm Jest bardzo lewicowy, więc się nie dziw, że mają cenzurę. Ojcowie ich tego nauczyli.... zanim skasują myślę, że z godzinę ten komentarz się tu utrzyma.
Dodano: 19.02.2019 10:37    Przez: ~marcin z Kraśnicy
,,A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją" opłata za ogrzewanie wzrosła o 34%, a władze miasta milczą i mieszkańcy sobie chwalą....tańce..
Dodano: 18.02.2019 19:39    Przez: ~górnik odkrywkowy

KOMENTARZE

A to niespodzianka !!!!! Myslalem ze bedzie jakas inna kolezanka ! Brawo !
Dodano: 18.02.2019 19:08    Przez: ~ccc
A co z ułanem? Cosik długo czeka .
Dodano: 18.02.2019 19:35    Przez: ~Podnóżek Józwa
Proszę Podać pozostałych kandydatów
Dodano: 18.02.2019 20:00    Przez: ~Aktor
Kolejny człowiek POstKOmuny. Ostatnio reaktywowali PZPR.
Dodano: 18.02.2019 22:35    Przez: ~fdewq
Jestem za ujawnianiem kandydatów! W ogóle za jawnoscia tych konkursów! Może jakiś obserwator społeczny? No po co ta szopka??? Miałem nadzieję na świeżą osobę, z nikim nie związaną a tu ciągle ktoś z układu!!! Rzygać się chce!!! Nie oddam na Was głosu w następnych wyborach! I dopilnuje by było takich więcej
Dodano: 18.02.2019 23:38    Przez: ~Zawiedziona
Teraz tylko czekać wyniku na kierownika gospodarki komunalnej....zobaczymy kogo on teraz jest kolegą.
Dodano: 19.02.2019 09:37    Przez: ~Zniesmaczony
Łobojentnie kto byle by z PeŁO a co.Oby dobrze żyło się swoim!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 19.02.2019 11:26    Przez: ~aktorka z zarwanego amfiteat
Ułan już przecież został dyrektorem w mpec do spraw geotermii. pl o tym nie napisało bo to slugusy UM
Dodano: 19.02.2019 12:44    Przez: ~prolaganda
Super, zenie zaden Pisiewicz 😁😁😁😁😁😁😁
Dodano: 19.02.2019 12:49    Przez: ~Pn
Na wszystkie decyzje nowej władzy populistyczni oponenci mają jedną odpowiedz. Brzmi ona : fatalnie, ustawka, brak zasad itp. Mam wrażenie, że przenoszą w ten sposób na KOALICJĘ OBYWATELSKĄ swój własny styl myślenia. Czy ktoś lubi wiecznych malkontentów ?
Dodano: 19.02.2019 13:30    Przez: ~Alfred Michalczyk
Ciekawe z kim ta pani pracowała w Staroście Powiatowym, w tym samym co wice???A to niespodzianka
Dodano: 18.02.2019 19:19    Przez: ~Ale niespodzianka
...wychodzi na to, że była starościna {..teściowa p. prezydenta}, usiadła na tylnym siedzeniu kierując Urzędem Miasta !
Dodano: 19.02.2019 08:01    Przez: ~arek
~arek, teściowa Pana Prezydenta nie żyje...
Dodano: 20.02.2019 19:16    Przez: ~zorientowana
,,A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją" opłata za ogrzewanie wzrosła o 34%, a władze miasta milczą i mieszkańcy sobie chwalą....tańce..
Dodano: 18.02.2019 19:39    Przez: ~górnik odkrywkowy
Podziekij zactevoplate Prezesowi URE, czyli urzedbijowi panstwowemu. A kto obecnie nadzoruje tego urzednika to chyba wiadomo => PiS.
Dodano: 18.02.2019 19:51    Przez: ~Pn
..za rozpasanie kosztowe prezesa mpecu płacą odbiorcy ogrzewanych mieszkań !. Kiedy służby prezydenta czy komisja rewizyjna rady miejskiej odważą się na gruntowne zmiany w spółce żerującej na skazanych na nią klientów ?
Dodano: 19.02.2019 08:10    Przez: ~kera
Niech tańczą i płacą.Koninianie tak jak warszawiscy ci drudzy będą mieli propagandę LGBT a my pląsy na ulicach
Dodano: 19.02.2019 10:17    Przez: ~Brexit
Proszę jeszcze dodać: polityka jakiej opcji / dodam dla ułatwienia kochającej ''wungiel''/ powoduje drastyczny wzrost cen nośników energii ?. Swoją drogą mam pretensję do wciąż obecnego szefa MPC-u, że ukrywał planowane podwyżki. Zapewne ze strachu, by ci, którzy mogą nie uciekli z listy płatników.
Dodano: 19.02.2019 10:49    Przez: ~Alfred Michalczyk.
No to prezydent sobie fachowca zatrudnił. Krzyżyk na oświatę konińską.
Dodano: 18.02.2019 19:46    Przez: ~Nauczyciel
Lepszy bylby zapewne jakis katecheta, czyz nie?
Dodano: 18.02.2019 19:51    Przez: ~Pn
Myślałam że po wyborach coś się w tym miescie zmieni a tu zostało wszystko po staremu tylko teraz PO załatwia dla swoich posadk...To wszystko to tylko zbiegi okolicznosci ja w to nie wierze....
Dodano: 18.02.2019 19:51    Przez: ~Zawiedzona panie prezydencie
Przegrałeś konkurs Nauczycielu i to jest pewnik.
Dodano: 18.02.2019 19:52    Przez: ~Ubawiony
Do Ubawiony skąd takie informacje.Wyrażanie swojego zdania -negatywnego nie zawsze wiaże sie z niemożnością pracy w użędzie.Pamietaj że dla niektórych nie jest to szczyt marzeń
Dodano: 18.02.2019 19:59    Przez: ~Xyz
Racja. Jak się pisze w „użędzie”, to szczytem marzeń może być co najwyżej układanie płytek chodnikowych.
Dodano: 19.02.2019 08:49    Przez: ~Tak podobno jest.
@Tak podobno jest. - nie oczekuj zbyt wiele od wyborcy DOJNEJ. Użąd użędem (😂😂😂) ale jad, nienawisc czy ironia musza być jak sie jest fanatykuem DOJNEJ zmiany.
Dodano: 19.02.2019 12:52    Przez: ~Pn
A czego uczy NAUCZYCIEL zawodów miłosnych ?
Dodano: 19.02.2019 13:32    Przez: ~antyfaszysta
Do Zawiedzionej! Mówili, że się zmieni po wyborach, tylko nie powiedzieli..., po których...???
Dodano: 18.02.2019 20:58    Przez: ~Też zawiedziony...
A mnie ciekawi kiedy łysy z brodą i ta co była namaszczona na wiceprezydenta dostaną prace
Dodano: 18.02.2019 22:35    Przez: ~Pytek
Tez zawiedzuony - Jakoś przy misiewiczach wybieranych z klucza partyjnego (po linii jak juz wolisz) nie slyszalem twojego oburzenia? Czy mozna wiedziec dlaczego?
Dodano: 19.02.2019 13:12    Przez: ~Pn
Ludzie!!! Co Wy komentujecie? Politykę zagraniczną czy zmiany w mieście?
Dodano: 18.02.2019 21:20    Przez: ~???
Wszystko jest wazne...
Dodano: 19.02.2019 07:05    Przez: ~Pn
Kiedy konkurs na nowego dyrektora mzk? Jak obecny zostanie jeszcze kilka lat, to nie będzie miał kto jeździć. Gdyż z każdym miesiącem, odchodzi jakiś kierowca.
Dodano: 18.02.2019 21:31    Przez: ~Czas na zmiany
Dlaczego mnie to nie dziwi!
Dodano: 18.02.2019 22:18    Przez: ~kol
Przecież katecheta to już piastuje urząd.
Dodano: 18.02.2019 22:31    Przez: ~wyborca
Specyficzna ta "tolerancja" - katechetka minister MSW w PO i ministrant ,szafarz vice prezydent z PO to ok, ale w innych formacjach to już niedopuszczalne, prawie jak przestępstwo.
Dodano: 18.02.2019 23:48    Przez: ~Równość, ale po naszemu..
I to 5 kadencje. Po cichutku, bez rozglosu, byleby tyljo $ na konto plynelo 😁
Dodano: 19.02.2019 12:54    Przez: ~Pn
Cenzura Lm w akcji .Usuwają bez powodu .Żenada.Kiedy się doczekamy portalu dla prawych uczciwych ludzi,
Dodano: 18.02.2019 22:32    Przez: ~anty Pn
I bardzo dobrze robia bo to co wyczyniaja fanatycy piSu to juz przehhodzi ludzkie pojecie. Brawo LM!!!
Dodano: 19.02.2019 07:06    Przez: ~Pn
Lm Jest bardzo lewicowy, więc się nie dziw, że mają cenzurę. Ojcowie ich tego nauczyli.... zanim skasują myślę, że z godzinę ten komentarz się tu utrzyma.
Dodano: 19.02.2019 10:37    Przez: ~marcin z Kraśnicy
1 z 3
123>>