WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Konkurs rozstrzygnięty. Kierownik wydziału oświaty wybrany

Dodano: 18.02.2019 18:38
Źródło: LM.pl

Jest nowy kierownik wydziału oświaty w konińskim magistracie. Miasto rozstrzygnęło właśnie konkurs na to stanowisko.

Chętnych do objęcia stanowiska kierownika wydziału oświaty nie brakowało. Spośród ośmiu kandydatów, sześciu zakwalifikowano do drugiego etapu. Dzisiaj miasto ogłosiło wyniki konkursu.

- Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia kandydatów oraz w oparciu o wyniki z testu i rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której kandydaci prezentowali swoją wiedzę i umiejętności zawodowe – informuje Marek Zawidzki, sekretarz UM w Koninie.

Najlepszymi kwalifikacjami zdaniem magistratu wykazała się Małgorzata Hopen. Na stanowisku kierownika wydziału oświaty zastąpi ona Urszulę Miłosz-Michalkiewicz, która przechodzi na emeryturę. Małgorzata Hopen w czasie kiedy starostą była Małgorzata Waszak, została naczelnikiem wydziału edukacji i spraw społecznych w Starostwie Powiatowym w Koninie. 

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Uważam, że wybrali najbardziej kompetentną osobę to sprawowania funkcji Kierownika Wydziału Oświaty. Jest rozsądna, odpowiedzialna i ma bardzo dużą wiedzę. Można tylko pogratulować. Sądzę wręcz, że cała oświata może teraz odetchnąć z ulgą, bo o poprzedniczce szkoda w ogóle pisać.
Dodano: 20.02.2019 09:16    Przez: ~..i kropka
Uważam ,że to bardzo właściwa osoba na to stanowisko ze sporym doświadczeniem zawodowym , dość stanowcza i decyzyjna.Gratuluję.
Dodano: 19.02.2019 00:15    Przez: ~Andrzej
Pani Małgorzato, najszczerzej gratuluję. Z szacunkiem i sympatią wspominam lata współpracy z Panią. Kompetentna, kulturalna, pedantyczna i odpowiedzialna w każdej sytuacji, a tych trudnych była Pani godnym zaufania przyjacielem. Konińska oświata zyska w Pani mądrego i rozsądnego kierownika. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Dodano: 21.02.2019 19:23    Przez: ~Była dyrektor
Lm Jest bardzo lewicowy, więc się nie dziw, że mają cenzurę. Ojcowie ich tego nauczyli.... zanim skasują myślę, że z godzinę ten komentarz się tu utrzyma.
Dodano: 19.02.2019 10:37    Przez: ~marcin z Kraśnicy
,,A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją" opłata za ogrzewanie wzrosła o 34%, a władze miasta milczą i mieszkańcy sobie chwalą....tańce..
Dodano: 18.02.2019 19:39    Przez: ~górnik odkrywkowy

KOMENTARZE

Przecież katecheta już piastuje urząd,
Dodano: 18.02.2019 22:33    Przez: ~wyborca
I to 5 kadencje....
Dodano: 19.02.2019 07:07    Przez: ~Pn
Bo ludzie na niego zagłosowali
Dodano: 19.02.2019 08:19    Przez: ~xd
A co ma być na bezrobociu ? Chcesz więcej dokładać do MOPS-u ?
Dodano: 19.02.2019 10:40    Przez: ~Kuzia
@Kuzia - nie, chce by sie wzial za knkretna robote na rzecz miasta.
Dodano: 19.02.2019 12:55    Przez: ~Pn
Ale niespodzianka juz podad 10 dni temu tak oto pisali tu na forum.trzymiemy w calym powiecie za P. kciuki kochana P. GosienkoDodano: 06.02.2019 12:23 Przez: ~Piotrhopla, popla, hape, kto wypaplal ten ma w pape :-)Dodano: 08.02.2019 12:41 Przez: ~Michal
Dodano: 18.02.2019 22:48    Przez: ~Janina z Konina
No fakt... Masz rację ktoś dał znać ewidentnie że to będzie ta osoba. Tylko po jasną cholerę te konkursy??? Ewidentny strzał w kolano... Jestem zniesmaczona takim wynikiem. Tym bardziej że ta osoba podobno nie bardzo lubiana. Wyrazy współczucia dla oświaty.
Dodano: 18.02.2019 23:34    Przez: ~Marzena
Szanowni wyborcy w sobotę po 30 latach ujawniono SOJUSZ CZERWONYCH - RÓŻOWYCH -SŁUŻB PRL , nie oczekujcie zmian w KONINIE tu jeszcze jest ich mnogo
Dodano: 18.02.2019 23:00    Przez: ~obserwator
Sojusz czerwonych w pis trwa dluzej. Kujda, Piotrowicz, Kryze.... jeden kapowal, drugi oskarzal a trzeci wsadzal ludzi prawych ivuczciwych. Kim sa lub byli byli ci czerwoni w pisie? Latwo mozna znalezc te info.
Dodano: 19.02.2019 07:09    Przez: ~Pn
Uważam ,że to bardzo właściwa osoba na to stanowisko ze sporym doświadczeniem zawodowym , dość stanowcza i decyzyjna.Gratuluję.
Dodano: 19.02.2019 00:15    Przez: ~Andrzej
A mówił i że inna koleżanka wygra 😅😅😅😅😅no cóż może z wice przejdzie na wice o taka zamiana 🤣🤣🤣🤣a i dziwne że nie odwołali konkursu bo przecież to teraz norma a nie w tym przypadku jednak nie bo po lini ☂️
Dodano: 19.02.2019 00:16    Przez: ~Taka co przegrała
Jakoś przy misiewiczach wybieranych z klucza partyjnego (po linii jak juz wolisz) nie slyszalem twojego oburzenia? Czy mozna wiedziec dlaczego?
Dodano: 19.02.2019 13:10    Przez: ~Pn
Gdzie są inwestorzy ile można szukać w tym mieście pracy znowu emigracja wstyd dla włodarzy?
Dodano: 19.02.2019 06:42    Przez: ~xmen
Latecheta by zapewne sciagnal tlumy inwestorów... 😂😂😂😂😂😂😂😂
Dodano: 19.02.2019 07:10    Przez: ~Pn
Latecheta .. 😂😂😂😂😂😂😂😂 Ogarnij się Pn.
Dodano: 19.02.2019 08:21    Przez: ~jolka
@jolka - prawda boli.... wiem.... 😁😁😁
Dodano: 19.02.2019 12:56    Przez: ~Pn
@Pn to prawda boli jak sie czyta twoje wpisy PISSuarski trolu. ja bleduw nie robie
Dodano: 19.02.2019 16:08    Przez: ~Pn
Wybór mnie nie dziwi. Kolejny przypadek, że konkurs wygrywa ktoś związany z PO... Najlepsza psiapsiółka Małgosi Waszak, która z kolei jest psiapsiółą Korytkowskiego... Nic się nie zmieniło moi drodzy, tylko barwy polityczne są inne. Reszta pozostała bez zmian!!!!! PO=SLD
Dodano: 19.02.2019 07:17    Przez: ~bez zmian
aa kto sie spodziewał czegoś nowego PO -tej partii ?
Dodano: 19.02.2019 09:26    Przez: ~rafaello
Równie dobrze mogą wybierać z kapelusza białe króliki...
Dodano: 19.02.2019 09:34    Przez: ~POustawka
Czym sie podniecasz i bijesz piane? Wiadomo nie od dzis, ze ta partia, ktora rzadzi, bierze ludzi ze swoich szeregów. PiS, ktory tak lansujesz, tez obsadzil wszystko kluczem partyjnym. Nie oszukuj sam siebie, ze PiS, ten twój ukochany, robi inaczej bo tylko durnia z siebie robisz. Dla Misiewicza nawet status zmienili by go na stolek wcisnac bo nie mial wyzszego wyksztalcenia. A ty mi chcesz pieiedziec, ze PO jest bee bo wsadza swoich a PiS super bo tego nie robi? Od 3 stron sie spuszczacie a wasz ukochana partyja nie jest ani odrobibe lepsza. I to co to podniecanie sie? Nudzi sie wam?
Dodano: 19.02.2019 13:45    Przez: ~Pn
Pn kto ci pisze komentarze bo one są nie na twoim poziomie
Dodano: 19.02.2019 14:19    Przez: ~xd
Żenada. Nazwisko pani, która miała ,,wygrać'' znane było w mieście od kilkunastu dni. Z pozostałych kandydatów na stanowisko kierownika oświaty zrobiono więc durniów. Wyjątkowe kabaretowe jest więc stwierdzenie Marka Zawidzkiego, na podstawie jakich to kryteriów wybrano tę, a nie inną osobę. Panie Z. trzeba mieć trochę honoru, a nie robić z siebie idiotę... Łudziłem się, że nowy prezydent, w przeciwieństwie do poprzednika (też robił konkursy, a ich zwycięzcy znani byli już przed ich ogłoszeniem), wprowadzi nowe standardy. Czuję się więc zwolniony od poważnego traktowania jego wypowiedzi, obietnic, mamienia nas gadaniem o świetlanej przyszłości tego biednego miasta. Niech sobie to gadanie wsadzi bardzo głęboko gdzieś... Pani, która wygrała jest mi całkiem obojętna, nie znam jej. Może nawet jest oświatowym geniuszem. Chodzi o zwykła przyzwoitość przy przeprowadzeniu konkursu.
Dodano: 19.02.2019 10:03    Przez: ~mam
Świetnie ujęte....wspaniałe podsumownie tego co się obecnie dzieje w Urzędzie.Nic się nie zmieniło....jak było za Józia tak jest teraz....to smutne
Dodano: 19.02.2019 11:29    Przez: ~Zawiedzona
@zawiedziona - czym sie podniecasz i bijesz piane? Wiadomo nie od dzis, ze ta partia, ktora rzadzi, bierze ludzi ze swoich szeregów. PiS, ktory tak lansujesz, tez obsadzil wszystko kluczem partyjnym. Nie oszukuj sama siebie, ze PiS, ten twój ukochany, robi inaczej bo tylko durnia z siebie robisz. Dla Misiewicza nawet status zmienili by go na stolek wcisnac bo nie mial wyzszego wyksztalcenia. A ty mi chcesz pieiedziec, ze PO jest bee bo wsadza swoich a PiS super bo tego nie robi? Od 3 stron sie spuszczacie a wasz ukochana partyja nie jest ani odrobibe lepsza. I to co to podniecanie sie? Nudzi sie wam?
Dodano: 19.02.2019 13:45    Przez: ~Pn
W Koninie to najlepiej wychodzi skakanie po ulicach i rynkach, a to się dopiero zacznie, wszak coraz cieplej się robi.
Dodano: 19.02.2019 10:45    Przez: ~my tęczowi
2 z 3
<<123>>