WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Konkurs rozstrzygnięty. Kierownik wydziału oświaty wybrany

Dodano: 18.02.2019 18:38
Źródło: LM.pl

Jest nowy kierownik wydziału oświaty w konińskim magistracie. Miasto rozstrzygnęło właśnie konkurs na to stanowisko.

Chętnych do objęcia stanowiska kierownika wydziału oświaty nie brakowało. Spośród ośmiu kandydatów, sześciu zakwalifikowano do drugiego etapu. Dzisiaj miasto ogłosiło wyniki konkursu.

- Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia kandydatów oraz w oparciu o wyniki z testu i rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której kandydaci prezentowali swoją wiedzę i umiejętności zawodowe – informuje Marek Zawidzki, sekretarz UM w Koninie.

Najlepszymi kwalifikacjami zdaniem magistratu wykazała się Małgorzata Hopen. Na stanowisku kierownika wydziału oświaty zastąpi ona Urszulę Miłosz-Michalkiewicz, która przechodzi na emeryturę. Małgorzata Hopen w czasie kiedy starostą była Małgorzata Waszak, została naczelnikiem wydziału edukacji i spraw społecznych w Starostwie Powiatowym w Koninie. 

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Uważam, że wybrali najbardziej kompetentną osobę to sprawowania funkcji Kierownika Wydziału Oświaty. Jest rozsądna, odpowiedzialna i ma bardzo dużą wiedzę. Można tylko pogratulować. Sądzę wręcz, że cała oświata może teraz odetchnąć z ulgą, bo o poprzedniczce szkoda w ogóle pisać.
Dodano: 20.02.2019 09:16    Przez: ~..i kropka
Uważam ,że to bardzo właściwa osoba na to stanowisko ze sporym doświadczeniem zawodowym , dość stanowcza i decyzyjna.Gratuluję.
Dodano: 19.02.2019 00:15    Przez: ~Andrzej
Pani Małgorzato, najszczerzej gratuluję. Z szacunkiem i sympatią wspominam lata współpracy z Panią. Kompetentna, kulturalna, pedantyczna i odpowiedzialna w każdej sytuacji, a tych trudnych była Pani godnym zaufania przyjacielem. Konińska oświata zyska w Pani mądrego i rozsądnego kierownika. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Dodano: 21.02.2019 19:23    Przez: ~Była dyrektor
Lm Jest bardzo lewicowy, więc się nie dziw, że mają cenzurę. Ojcowie ich tego nauczyli.... zanim skasują myślę, że z godzinę ten komentarz się tu utrzyma.
Dodano: 19.02.2019 10:37    Przez: ~marcin z Kraśnicy
,,A planety szaleją, szaleją, szaleją i śmieją się, śmieją się, śmieją" opłata za ogrzewanie wzrosła o 34%, a władze miasta milczą i mieszkańcy sobie chwalą....tańce..
Dodano: 18.02.2019 19:39    Przez: ~górnik odkrywkowy

KOMENTARZE

dobrze dobrze ze ujawnia się oblicze i wiarygodność tej władzy dobrze ze ci co głosowali na PO i Korytkowskiego dochodzą do wniosku ze zostali oszukani tak wybraliście to tak macie. Nigdy nie wierzyłem w takiego rodzaju konkursy bynajmniej nie robiłem sobie żadnych złudzenie mam odpowiednie wyksztalcenie i do tego doświadczenie niestety nie ma znajomości ani układów to w tym mieście nie mam żadnych szans. Taka jest rzeczywistość okazuje się że w Koninie jest sporo mądrych pracowitych ludzi ale niestety sa w mniejszej mniejszości obywatele bez znajomości .Należy tylko dziś pokazywać ujawniać te wszystkie przekręty ,oszustwa ,kłamstwa sprawy upubliczniać mówić o tym głośno i wyraźnie w oczy niech wiedzą ze porządni ludzi to widzą. Zła karma wraca szkoda ze nieraz po dłuższym czasie .chociaż podania jakim kryteriami się kierowano w ocenie kandydatów przecież to jest stanowisko publiczne nie prywatne to obywatel ma prawo wiedzieć . cdn.
Dodano: 19.02.2019 12:53    Przez: ~xxx
P.S. Jakoś przy misiewiczach nie slyszalem waszego oburzenia? Czy mozna wiedziec dlaczego? Dlaczego zescie takimi paskudnymi obludnikami? Slepcami? Idio tami?
Dodano: 19.02.2019 13:05    Przez: ~Pn
proszę podawać składy komisji z imienia i nazwiska dobrze by było jakie maja kompetencje można robić transmisje z obrad rady miasta ,można robić transmisje z kandydatami na prezydenta to i chyba można z kandydatami na tak kluczowe stanowiska w mieście do czegoś służą obiektywne -prawe media . Słyszałem ze nie długo maja powstać dla higieny moralnej jakieś nowe portale internetowe, zdrowa konkurencja wskazana .
Dodano: 19.02.2019 13:11    Przez: ~xxx
geolog -prezydentem. katecheta -V-ce przewodniczącym Rady miasta, dr nauk medycznych -Przewodniczącym rady miasta ty PN nic nie pojmujesz. Polityka winna być usunięta w jak największym stopniu z samorządu Miasto potrzebuje gospodarki i mądrych decyzji a nie obietnic bez pokrycia ,ty tego bez cebuli nie ogarniesz PN widzisz jak dobrze być w opozycji do wszystkich totalna opozycja w ramach konstytucji dobre dobre koń by się uśmiał. Nie zwracaj się publicznie przez WY to nie jest komuna w komunie tak się zwracano do obywatela dziś jest demokracja i dlatego tacy jak ty istnieją ( co z tym zrobić)uroki demokracji ."PN" bądź merytoryczny to ze masz zrobić szum informacyjny to my wszyscy o tym wiemy radio Wolna Europa tez zakłócali i tka co chcieliśmy to usłyszeliśmy.
Dodano: 19.02.2019 13:26    Przez: ~xxx
@xxx - chlopie czym sie pidniecasz i bijesz piane? Wiadomo nie od dzis, ze ta partia, ktora rzadzi, bierze ludzi ze swoich szeregów. PiS, ktory tak lansujesz, tez obsadzil wszystko kluczem partyjnym. I ty mi chłopie probujesz cos uswiadamiac? Nie oszukuj sam siebie, ze PiS, ten twój ukochany, robi inaczej bo tylko durnia z siebie robisz. Dla Misiewicza nawet status zmienili by go na stolek wcisnac bo nie mial wyzszego wyksztalcenia. A ty mi chcesz pieiedziec, ze PO jest bee bo wsadza swoich a PiS siper bo tego nie robi? Od 3 stron sie spuszczacie a wasz ukochana partyja nie jest anivodrobibe lepsza. I to co to podniecanie sie? Nudzi sie wam?
Dodano: 19.02.2019 13:42    Przez: ~Pn
"dr nauk medycznych -Przewodniczącym rady miasta ty" skoro mgr katecheta moze byc vice przewodniczacym rady miasta to dlaczego dr nauk med. nie mialby byc przedwodniczacym?
Dodano: 19.02.2019 14:07    Przez: ~Pn
P.S. Tytul dra jest wyzszy od mgr. A gdybym mial postawic medycyne z religia to ta pierwsza jest zdecydowanie u mnie wyzej....
Dodano: 19.02.2019 14:15    Przez: ~Pn
Anty pn załóż swój portal i pisz co chcesz.
Dodano: 19.02.2019 13:47    Przez: ~zk
Prawda was boli? Jakps nie slyszalem rabanu z waszej strony jak pis obsadzalo spolki i intratne stolki swoimi partyjniakami. A tu nagle raban. Hehehe. Obluda do potegi ntej.
Dodano: 19.02.2019 14:01    Przez: ~Pn
tytuł dr jest najniższym stopniem naukowym ale od takiej osoby co posiada ten tytuł można i trzeba wymagać (tytuł zobowiązuje )Takie osoby winny kreować zachowania na wysokim poziomie kultury osobistej a jak jest to wszyscy wiedzą
Dodano: 20.02.2019 08:48    Przez: ~xxx
ty Pn widzę ze się podniecasz tu nie chodzi o politykę tłumaczę ci jeszcze raz XXX to nie chłop to baba. Proszę nie kojarz mnie z PIS bo mi do nich bardzo nie po drodze szkoda i tak tego nie ogarniesz najedz się cebuli to może cię przewietrzy i coś w końcu zrozumiesz. Ty jesteś taki głupi że aż zaczynam ciebie lubić
Dodano: 19.02.2019 13:56    Przez: ~xxx
Coeszy mnie, ze mnie lubisz 😁 A tk poważniej, co to bicie piany przez 3, 5 czy 30 stron tobie=i innym pisowcom daje? Tak ten swiat funkcjonuje, ze wygrani dziela pomiedzy siebie upy i nic tego nie zmieni...
Dodano: 19.02.2019 14:03    Przez: ~Pn
P.S. Widze, ze tylko czekacie na kolejne artykuly by sobie pouzywac i rozladowac swoje frustracje. Heh.
Dodano: 19.02.2019 14:05    Przez: ~Pn
PRZECIEŻ JAK WYNIKA Z AKTYWNOSCI OSOBNIKA O NIKU Pn,TO ON SIĘ NAJBARDZIEJ PODNIECA,A JEGO NIENAWIŚĆ DO PIS -u JEST WPROST PORAŻAJĄCA.ZARAZ MOŻE EKSPLODOWAĆ.
Dodano: 19.02.2019 19:45    Przez: ~Beta
@Beta - i tak nie przebiją "mord zdradzieckich", czy "kanalii" o "gorszych sortach" Kaczynskiego nie wspominając. Jak również imiennego jadu, nienawiści czy pomówień takich osób jak Tusk, Nowak czy Korytkowski, kórych tu na LMie jest mnóstwo.
Dodano: 20.02.2019 11:01    Przez: ~Pn
ludzie wybieracie ciagle rozowo czerownych i mysliecie ze coś sie zmieni? byla szansa ...ale wybraliscie rozowego w osotanich wyborach. Trzeba bylo myslec samodzielnie a nie dawac sie oglupiac TVNienawisc
Dodano: 19.02.2019 14:18    Przez: ~150
Co wiedziol to powiedziol.... yntelygent za 500 plus... No comment.
Dodano: 19.02.2019 14:30    Przez: ~Pn
Przy okazji po raz kolejny zapytam, w czym wam - czerwoni, zieloni, pomarańczowi i ... czarni - przeszkadzał porządny człowiek - naczelnik drogówki Grzegorz G.?
Dodano: 19.02.2019 15:08    Przez: ~wrd
To i mają najlepszych z najlepszych, którzy srają pod siebie i padają jak muchy - sprawdźcie. Na razie szczegółów wam oszczędzę 😄😄😄
Dodano: 19.02.2019 15:44    Przez: ~PiS do dzieła!
Możesz sobie być porządny, gdy wokół tylko zombie (obojętni) i judasze.
Dodano: 20.02.2019 18:53    Przez: ~rdman
Do Pani zawiedzionej : Pan Prezydent To sobie może w nosie palcem pokręcić w KONINIE rozdają karty TW, SB, i czerwono różowa KOALICJA
Dodano: 19.02.2019 16:02    Przez: ~aktor
..teściowa p. prezydenta..dobre
Dodano: 19.02.2019 23:32    Przez: ~art
Uważam, że wybrali najbardziej kompetentną osobę to sprawowania funkcji Kierownika Wydziału Oświaty. Jest rozsądna, odpowiedzialna i ma bardzo dużą wiedzę. Można tylko pogratulować. Sądzę wręcz, że cała oświata może teraz odetchnąć z ulgą, bo o poprzedniczce szkoda w ogóle pisać.
Dodano: 20.02.2019 09:16    Przez: ~..i kropka
tak nie ma co człowieka przekreślać na początku niech się wykaże damy 100 dni spokoju a później zaczniemy pytać takie nasze prawo ,
Dodano: 20.02.2019 10:42    Przez: ~xxx
:) :)
Dodano: 20.02.2019 12:31    Przez: ~:)
Pani Małgorzato, najszczerzej gratuluję. Z szacunkiem i sympatią wspominam lata współpracy z Panią. Kompetentna, kulturalna, pedantyczna i odpowiedzialna w każdej sytuacji, a tych trudnych była Pani godnym zaufania przyjacielem. Konińska oświata zyska w Pani mądrego i rozsądnego kierownika. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Dodano: 21.02.2019 19:23    Przez: ~Była dyrektor
3 z 3
<<123