WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Drugi transfer Górnika Konin. Jakub Staszak zakontraktowany

Dodano: 19.02.2019 13:39
Źródło: LM.pl

Siedemnastoletni Jakub Staszak z KKS 1925 Kalisz został wypożyczony do Górnika Konin na rundę wiosenną. Lewy obrońca to drugi transfer konińskiego klubu w zimowym okresie przygotowawczym.

Lewa obrona to pozycja, na którą w ostatnim czasie szczególnie intensywnie zawodników poszukiwał trener Damian Augustyniak. Testowany na tej pozycji był m.in. Jakub Staszak, siedemnastoletni piłkarz KKS 1925 Kalisz. We wtorek Górnik poinformował, że to właśnie wychowanek kaliskiego klubu będzie drugim transferem biało-niebieskich w zimowym okresie przygotowawczym.

Staszak do Konina trafił na wypożyczenie na rundę wiosenną. O miejsce w pierwszym składzie będzie głównie rywalizować z Bartoszem Świderskim i Mateuszem Augustyniakiem. Jego dużym atutem jest wiek - Staszak poszerzy grono młodzieżowców Górnika Konin, a dzięki jego grze zespół ma większe szanse zdobywać punkty w klasyfikacji Pro Junior System. 

Dla siedemnastolatka Górnik Konin będzie czwartym klubem w karierze. Staszak to wychowanek KKS 1925 Kalisz, grał również w młodzieżowych zespołach UKS SMS Łódź oraz Zagłębia Lubin. Jesienią przebywał natomiast na testach w angielskim Leeds United.

fot. gornikkonin.pl  • Drugi transfer Górnika Konin. Jakub Staszak zakontraktowany

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kuba witamy.
Dodano: 19.02.2019 13:43    Przez: ~Oli
Witamy i Powodzenia.
Dodano: 19.02.2019 15:04    Przez: ~kibic
a co z konińskim lewym obrońcą - Szymonem?
Dodano: 19.02.2019 14:43    Przez: ~kibic
Kuba widzę że się znasz. Matusiak nie jest obrońcą to po pierwsze a po drugie szkoła w której się uczy nie pozwala mu codzienne trenowanie i grę w każdą sobotę.
Dodano: 20.02.2019 09:25    Przez: ~Adam Wolny

KOMENTARZE

Konin to typowa amatorka w sporcie,kiepski poziom,mało ludzi chodzi,tylko Medyk,ale tam nikt nie chodzi.W takim Gnieźnie jest dużo ciekawiej,1 liga żużla przychodzi ok.8 tys na mecz,futsal 1 liga,Mieszko walczy o 2 ligę, a tu .....nic !
Dodano: 20.02.2019 19:15    Przez: ~Bolo
Qurwa ile razy to już pisałeś normalnie zygac się chce na te wasze słowa krytyki. Będzie posiedzenie zarządu Górnik lub sesia rady miejskiej i idź i powiedz im to w oczy.
Dodano: 20.02.2019 20:11    Przez: ~Adam Wolny
Hallo,nikt nie pisze o Gorniku,tylko ogolnie o sporcie ! To nawet nie może nikt porównać się do innych miast,bo Konin ze wszystkim na samym końcu, nawet nie chodzi o sport !
Dodano: 20.02.2019 20:24    Przez: ~Eh
2 z 2
<<12
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO