WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. BAS JAM, czy bitwy miłośników break dance w Strefie K

Dodano: 23.02.2019 11:36
Źródło: LM.pl

Blisko 60 osóbrywalizowało w piątek edycji BAS JAM 2019. Impreza odbyła się w Konińskim Domu Kultury.

W Strefie K zmierzyli się wczoraj uczestnicy zajęć break dance z grupy Body and Soul, a także tancerze z Poznania, Łasku, Konstantynowa Łódzkiego i Kazimierza Biskupiego. Główną atrakcją imprezy były bitwy „jeden na jeden” w trzech kategoriach wiekowych: do 8 lat, do 12 lat i do 16 lat. Sędziowali im: bboy Dr Hefo, bboy Quanta, bboy Stachu. Za gramofonami stał DJ Moc, a całość prowadził bboy Ryba, czyli Grzegorz Ambroziak z KDK.

W kategorii do 8 lat wygrał Tymon Skonieczny z Łasku, a drugie miejsce zajął Iwo Wysocki z Konina. Najlepszym tancerzem w kategorii do 12 lat został Dawid Romero z Poznania, a drugie miejsce przypadło Janowi Szyszyńskiemu z Poznania. Natomiast w kategorii do 16 lat nie miał sobie równych Grzegorz Smoczyk z Poznania, a drugie miejsce zajął Fabian Staszak z Konina.

Poza bitwami, atrakcją imprezy były pokazy filmów, walka taneczna Goście vs Gospodarze oraz koncert „Opartych o prawdę”. Wystąpił DJ Moc, ale na scenie zabrakło DJ Michalilny, która w telewizyjnym show „Mam talent” podbiła serca jurorów rapując z tatą. Chora Michalina pozdrowiła obecnych przez telefon.

fot KDK

slajd 1 z 18
NASTĘPNY SLAJD

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Gdzie komentarze ? Zniknęły !
Dodano: 24.02.2019 12:22    Przez: ~LM jak TVN
HEŁMÓW NIE ZAKŁADAJĄ , OCHRANIACZY ,,TEŻ ?'' , RODZICE ,,MAŁO'' SIĘ INTERESUJĄ ? . ...
Dodano: 24.02.2019 15:09    Przez: ~L
Wieśniackie zdjęcia...
Dodano: 24.02.2019 23:19    Przez: ~Artysta
Świetna impreza, oby takich więcej w Koninie. Dzieciaki maja okazję pokazać swoje umiejętności z roku na rok wyższy poziom. Brawo dla instruktora i calej grupy Body and Soul
Dodano: 05.03.2019 21:33    Przez: ~Aga
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO