WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Jest nowy kierownik wydziału gospodarki komunalnej!

Dodano: 27.02.2019 12:32
Źródło: LM.pl

Są wyniki konkursu na stanowisko kierownika wydziału gospodarki komunalnej w konińskim magistracie. Został nim Rafał Oblizajek.

Do konkursu stanęło najpierw 13 kandydatów, a po przedłużeniu terminu przyjmowania aplikacji było ich 27. Z tego 21 osób zakwalifikowanych zostało do kolejnego etapu. Ostatecznie, wybrano Rafała Oblizajka z Konina.

- Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia kandydatów oraz w oparciu o wyniki testu i rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której kandydaci prezentowali swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Pan Rafał Oblizajek wykazał się najlepszymi kwalifikacjami niezbędnymi na stanowisku Kierownika Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Koninie – informuje Marek Zawidzki, sekretarz miasta.

Rafał Oblizajek zastąpi na tym stanowisku Sławomira Matysiaka. Nowy kierownik zajmować się będzie realizacją zadań z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi, spraw związanych z utrzymaniem zieleni miejskiej, dotyczących oczyszczania ulic, parkingów, placów, chodników i przystanków komunikacyjnych, a także spraw związanych ze zbiorowym zaopatrzeniem w wodę, ciepło, energię energetyczną, utrzymaniem schroniska dla bezdomnych zwierząt, realizacją transportu zbiorowego, zarządzania systemem wypożyczalni rowerów miejskich, funkcjonowania cmentarza komunalnego i targowisk.

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

LM - liga miszczuf
Dodano: 27.02.2019 13:14    Przez: ~szkoda
kogo zastąpi? bo ja nie rozumiem tego tekstu powyżej ..."Rafał Oblizajek zastąpi na tym stanowisku Nowy kierownik zajmować się będzie realizacją zadań ...."
Dodano: 27.02.2019 13:05    Przez: ~niewiedzący
Sławomir Matysiak jest teraz kierownikiem i jego zastąpi. Ale masz racje, tekst napisany hmm... no każdy widzi jak
Dodano: 27.02.2019 13:19    Przez: ~_ja_
Kolejny babol: "Do konkursu stanęło najpierw 13 kandydatów, a przedłużeniu terminu przyjmowania aplikacji było ich 27."
Dodano: 27.02.2019 13:20    Przez: ~błędy na błędach
Najważniejsze, żeby swoimi POobstawiać wszystkie najważniejsze stanowiska w mieście na 5 lat naszych rządów.
Dodano: 27.02.2019 16:56    Przez: ~POlitycy

KOMENTARZE

kogo zastąpi? bo ja nie rozumiem tego tekstu powyżej ..."Rafał Oblizajek zastąpi na tym stanowisku Nowy kierownik zajmować się będzie realizacją zadań ...."
Dodano: 27.02.2019 13:05    Przez: ~niewiedzący
LM - liga miszczuf
Dodano: 27.02.2019 13:14    Przez: ~szkoda
Marek Zasadzki :) LOL LOL
Dodano: 27.02.2019 13:14    Przez: ~Nowy Sekretarz
Sławomir Matysiak jest teraz kierownikiem i jego zastąpi. Ale masz racje, tekst napisany hmm... no każdy widzi jak
Dodano: 27.02.2019 13:19    Przez: ~_ja_
Kolejny babol: "Do konkursu stanęło najpierw 13 kandydatów, a przedłużeniu terminu przyjmowania aplikacji było ich 27."
Dodano: 27.02.2019 13:20    Przez: ~błędy na błędach
Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Dodano: 27.02.2019 15:19    Przez: ~R
Energia energetyczna czy elektryczna?
Dodano: 27.02.2019 19:53    Przez: ~Mmmmm
Rafał Oblizajek zastąpi na tym stanowisku Sławomira Matysiaka.czytaj ze zrozumieniem
Dodano: 28.02.2019 09:10    Przez: ~rrrrrrr
LM - to przecież gminny portalik. Poziom z podstawówki. redaktorzyny na usługach magistratu. Wystarczy spojrzeć, jakiej treści komentarze są usuwane bądź zaniżane "polubienia"
Dodano: 28.02.2019 09:16    Przez: ~kkk
Raczej Michał Zasadzki
Dodano: 28.02.2019 11:13    Przez: ~:-))))))
Byłeś słaby z ortografii w szkole ? Nie martw się ! Zrobisz karierę na lm.pl o ile twoje POglądy są POstępowe 😂
Dodano: 27.02.2019 14:16    Przez: ~Jaki bubel
Czyli gdyby nie Twoje poglądy, to też byś mógł się zatrudnić...
Dodano: 28.02.2019 18:40    Przez: ~Kibic
chyba autor nie przeczytał drugi raz tego tekstu, zanim puścił na stronę... co trzecie zdanie bez skąłdu i ładu. I kto to jest Marek Zasadzki? :D
Dodano: 27.02.2019 14:16    Przez: ~humor
ale czego Ty chcesz od redaktorków z LM??? - taki brylancik ze strony /jest na niej od 2011 roku i nikt go nie poprawił/ - "O nowej odłonie portalu (premiera 05.07.2011 r.):" - i już nie mam pytań.
Dodano: 28.02.2019 09:26    Przez: ~kkk
Moim zdaniem powinno sie tymi konkursami zajac cba
Dodano: 27.02.2019 15:43    Przez: ~Krotko na temat
Przeciez to jawna czystka. wszedzie zmiany. jak to odebrac ??? jak pis robilby zmiany zaraz by wyszly na ulice sbeki ubeki i cale sld. a platfiksy robia co chca
Dodano: 27.02.2019 21:12    Przez: ~Zycie
Tłuku, nie czystka tylko ludzie odchodzą na emerytury.
Dodano: 27.02.2019 23:57    Przez: ~re
Co jest grane w moim Koninie ??????!
Dodano: 27.02.2019 16:25    Przez: ~Assss
konin jest nasz.
Dodano: 28.02.2019 06:04    Przez: ~PO SLD
Wybory w oborach i to cała tajemnica dużo kalki tej czerwonej też pójdzie.
Dodano: 28.02.2019 12:19    Przez: ~66
Jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu! Młody ekonomista z dużym dorobkiem zawodowym. Człowiek, który stanowisko zawdzięcza tylko sobie.
Dodano: 27.02.2019 16:56    Przez: ~koluś
To stanowisko? Hmmm...
Dodano: 27.02.2019 17:13    Przez: ~fundator
Ha ha ha, chyba żartujesz! Szyty jest grubymi nićmi tylko lm-owi nie chciało się powęszyć.
Dodano: 27.02.2019 17:44    Przez: ~anty
Najważniejsze, żeby swoimi POobstawiać wszystkie najważniejsze stanowiska w mieście na 5 lat naszych rządów.
Dodano: 27.02.2019 16:56    Przez: ~POlitycy
K15 to już historia
Dodano: 27.02.2019 23:58    Przez: ~dax
Chętnie ufunduję nagrodę dla gościa, który potrafi umotywować opinię, że ten konkurs był ustawką.
Dodano: 28.02.2019 11:18    Przez: ~mam dość pisu
Jeżeli chodzi o tego oblizajek, który lata z tym mediatorem to jest on kawał chama!
Dodano: 28.02.2019 02:07    Przez: ~Fgh
Zgadza się
Dodano: 28.02.2019 16:02    Przez: ~Rrr
W Koninie stanowiska są obsadzone ludżmi z PSL
Dodano: 28.02.2019 07:52    Przez: ~lll
dobrze że już jest nowy kierownik bo będzie miał bardzo dużo roboty , nie będzie miał100 dni ulgi ,krótko do roboty ,podobnież jest najlepszy . Ja jako mieszkaniec chce bliżej poznać zamiary zawodowe dotyczące spraw mojego miasta ,jaki ma pomysł Pan kierownik na to Miasto co chce zmienić poprawić (za gwarantuje ze jest dużo do poprawy) proszę o zaprezentowanie tego pana mieszkańcom. Ja od razu się umowie ze wszystkie rzeczy nieprawidłowe w tym zakresie będę fotografował i wysyłał na e-maila Nikt nie mówił ze będzie łatwo. Pierwsze co Pan winien to wyrzucić z pracy tego radnego Nowaka on nic dobrego nie zrobił i nie robi ,zaczniemy od lasu komunalnego między parkiem Chopina ,a stadionem na Dmowskiego na pewno zapełnię Panu skrzynkę email Proszę gdzie na jaki adres mam wysyłać może być dopisek " Alarm".
Dodano: 28.02.2019 13:30    Przez: ~xxx
a co ma kierownik wydziału gospodarki w UM do pracowników PGKiM???
Dodano: 28.02.2019 14:51    Przez: ~mmm
1 z 2
12>>