WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Jest nowy kierownik wydziału gospodarki komunalnej!

Dodano: 27.02.2019 12:32
Źródło: LM.pl

Są wyniki konkursu na stanowisko kierownika wydziału gospodarki komunalnej w konińskim magistracie. Został nim Rafał Oblizajek.

Do konkursu stanęło najpierw 13 kandydatów, a po przedłużeniu terminu przyjmowania aplikacji było ich 27. Z tego 21 osób zakwalifikowanych zostało do kolejnego etapu. Ostatecznie, wybrano Rafała Oblizajka z Konina.

- Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia kandydatów oraz w oparciu o wyniki testu i rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której kandydaci prezentowali swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Pan Rafał Oblizajek wykazał się najlepszymi kwalifikacjami niezbędnymi na stanowisku Kierownika Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Koninie – informuje Marek Zawidzki, sekretarz miasta.

Rafał Oblizajek zastąpi na tym stanowisku Sławomira Matysiaka. Nowy kierownik zajmować się będzie realizacją zadań z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi, spraw związanych z utrzymaniem zieleni miejskiej, dotyczących oczyszczania ulic, parkingów, placów, chodników i przystanków komunikacyjnych, a także spraw związanych ze zbiorowym zaopatrzeniem w wodę, ciepło, energię energetyczną, utrzymaniem schroniska dla bezdomnych zwierząt, realizacją transportu zbiorowego, zarządzania systemem wypożyczalni rowerów miejskich, funkcjonowania cmentarza komunalnego i targowisk.

 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

LM - liga miszczuf
Dodano: 27.02.2019 13:14    Przez: ~szkoda
kogo zastąpi? bo ja nie rozumiem tego tekstu powyżej ..."Rafał Oblizajek zastąpi na tym stanowisku Nowy kierownik zajmować się będzie realizacją zadań ...."
Dodano: 27.02.2019 13:05    Przez: ~niewiedzący
Sławomir Matysiak jest teraz kierownikiem i jego zastąpi. Ale masz racje, tekst napisany hmm... no każdy widzi jak
Dodano: 27.02.2019 13:19    Przez: ~_ja_
Kolejny babol: "Do konkursu stanęło najpierw 13 kandydatów, a przedłużeniu terminu przyjmowania aplikacji było ich 27."
Dodano: 27.02.2019 13:20    Przez: ~błędy na błędach
Najważniejsze, żeby swoimi POobstawiać wszystkie najważniejsze stanowiska w mieście na 5 lat naszych rządów.
Dodano: 27.02.2019 16:56    Przez: ~POlitycy

KOMENTARZE

W połowie konkursu dodatkowo maksymalnie obniżono wymagania jeśli chodzi o wykształcenie i doświadczenie, aby dać możliwość wystartowania tak naprawdę komukolwiek. Mam więc pytanie: czy ten nowy kierownik kiedykolwiek czymkolwiek kierował w swym zawodowym życiu? W konkursie startowało wiele osób z dużym doświadczeniem zawodowym, także kierowniczym na różnych stanowiskach i co ciekawe zostały odrzucone.
Dodano: 28.02.2019 17:59    Przez: ~hak
~hak masz pytania bo uwierzyłeś w konkurs ,to jest żałosne te całe konkursy . Proszę podać do publicznej wiadomości jaki zakres i czynności są w obowiązkach kierownika że by wiedzieć co od niego wymagać.
Dodano: 01.03.2019 07:51    Przez: ~xxx
Konkursy idą i zero informacji o tych co wygrali .
Dodano: 01.03.2019 15:05    Przez: ~apolitkoń
NIE ? SŁYSZAŁEM O : WALCE NA STANOWISKA ZARZĄDZANIA : CMENTARZEM , ,,POMYSŁ'' NA OBNIŻANIE OPLĄT ,A ,,TO SIĘ LICZY DLA UBOGICH , UCZCIWYCH , NIE :PAZERNYCH . ...
Dodano: 02.03.2019 23:50    Przez: ~L
2 z 2
<<12
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO