WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wypadek dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba zginęła

Aktualizacja 28.02.2019 23:22

Około godz. 20.40 doszło do wypadku w Modlibogowicach, w gminie Rychwał, z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba zginęła na miejscu. 

- 44-latka kierująca renaultem, mieszkanka gminy Rychwał, nie zastosowała się do znaku "stop", wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w bok forda - informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji. - Na miejscu zginął kierowca forda, 34-letni mieszkaniec gminy Rzgów, a 64-letni pasażer, również mieszkaniec gminy Rzgów (ojciec), trafił do szpitala, gdzie zmarł późnym wieczorem. Jeszcze nie do końca jest pewne, który z mężczyzn kierował fordem. Kobieta także została przewieziona do szpitala. 

Z powodu wypadku, droga w Modlibogowicach była zablokowana. Policja ustalała przyczyny i przebieg tragicznego zdarzenia. Na miejscu była JRG 2, OSP Rychwał, OSP Kuchary Kościelne, OSP Dąbroszyn.

Fot. PSP w Koninie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   straż pożarna Konin,   wypadek,   śmiertelny,   Modlibogowice,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Niestety druga osoba z wypadku też nie żyje. Mieli pierwszeństwo na drodze, wyjechało im inne auto. Auto minęli ale uderzyli w słup. Uważajcie na drogach. Wyrazy współczucia dla rodziny, zginęli ojciec i syn. Coś okropnego...
Dodano: 28.02.2019 23:18    Przez: ~tytus
Od dziecka społecznik. nikomu nie odmówił pomocy, pozytywnie nastawionydo świata. Idealny ojciec i mąż. Świetny kolega. Zmotywowany młody człowiek.Kolejna tragedia..._wyrazy współczucia_😭
Dodano: 1.03.2019 01:28    Przez: ~(((
Znam i sprawcę i ofiary. Jedna i druga strona to wspaniali ludzie . Ten wypadek to tragedia dla dwóch rodzin na całe życie -jedni stracili bliskich drudzy do końca życia będą żyli z poczuciem winy. NIE OCENIAMY ŻEBYŚMY SAMI NIE BYLI OCENIANI Wyrazy współczucia dla obu stron
Dodano: 1.03.2019 09:48    Przez: ~Sala
Jak można nie widzieć stopu ? Ciemno ok ale stop oświecony mega !
Dodano: 28.02.2019 23:58    Przez: ~Hfdfgvvv
Wyrazy wspolczucia dla mamy i corki Artu , jego tata tez zmarl w szpitalu. Nie Bozia czuwa nad Wami
Dodano: 28.02.2019 23:25    Przez: ~Ja

KOMENTARZE

Lepiej 10 min później niż 40 lat za wcześnie... [*]
Dodano: 28.02.2019 22:21    Przez: ~Ave
Masz konkretne informacje na temat tego wypadku? Znasz szczegóły???! Myślę że nie wiesz gdzie i w jakim miejscu był ten wypadek. Jedno z pojazdów nie ustąpiło pierwszeństwa nie zatrzymało się na Stopie i dlatego ta tragedia. Lepiej nic nie pisać niż tak głupio komentować
Dodano: 28.02.2019 22:26    Przez: ~Znajomy
Wyrazy wspolczucia dla mamy i corki Artu , jego tata tez zmarl w szpitalu. Nie Bozia czuwa nad Wami
Dodano: 28.02.2019 23:25    Przez: ~Ja
Żadne 5, 10 czy 15 mniej bo jak ktoś się p. urodzi to kanarkiem nie z.
Dodano: 01.03.2019 09:13    Przez: ~Pn
Ten komentarz jest idealny dla każdego!!! Więc nie ma się co na niego obrażać....
Dodano: 01.03.2019 20:35    Przez: ~Lepiej później niż.. wcale
Dokładnie ten komentarz pasuje do każdego z nas... PO PROSTU ZWOLNIJMY!!!
Dodano: 02.03.2019 12:26    Przez: ~Marta
😭
Dodano: 28.02.2019 22:28    Przez: ~(((
zna ktos osoby poszkodowane kto zginal taka tragedia masakra
Dodano: 28.02.2019 22:31    Przez: ~zainteresowana
czym jesteś taka zainteresowana???
Dodano: 01.03.2019 14:45    Przez: ~AA
Może wie ktos kto to był
Dodano: 28.02.2019 22:33    Przez: ~Gjhvc
Wiem ale nie powiem
Dodano: 01.03.2019 14:46    Przez: ~IKS
Pani z Grochów
Dodano: 01.03.2019 23:14    Przez: ~Mali
Świec Panie nad jego duszą 😔 kondolencje dla rodziny 😔
Dodano: 28.02.2019 22:33    Przez: ~Znajomy
Wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny😢
Dodano: 28.02.2019 22:36    Przez: ~Aga
Wie ktoś może ile lat ?
Dodano: 28.02.2019 22:39    Przez: ~Anna
34
Dodano: 28.02.2019 22:44    Przez: ~M
Odszedł człowiek o wielkim sercu i pogodzie ducha. Zaangażowany społecznie, pomocny. Ogromna tragedia i strata...
Dodano: 28.02.2019 22:40    Przez: ~Xyz
Straszna tragedia. Taki młody chłopak..... wyrazy współczucia
Dodano: 28.02.2019 22:47    Przez: ~M
To się w głowie nie mieści. Jeśli nie znaliscie tej osoby proszę nie piszcie negatywnych wymyślonych komentarzy .....łzy w oczach poprostu 😢
Dodano: 28.02.2019 23:03    Przez: ~Koleżanka
Jak się wyjeżdża na drogę, to ryzykuje się życiem swoim i innych i nie ma miejsca na cokolwiek co by uniemożliwiło np. ustąpienie pierwszeństwa na takiej drodze gdzie znak stop świeci się na pół kilometra i są lusterka, jak ktoś tego nie rozumie to nie powinien wsiadać za kierownicę.
Dodano: 01.03.2019 19:51    Przez: ~I7
1 z 7
1234567>>