WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Z domu kultury do powstającego wydziału strategii i marketingu

Dodano: 1.03.2019 15:25

Agnieszka Gołębiowska, obecnie zastępca dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury, wygrała konkurs na kierownika powstającego Wydziału Strategii i Marketingu Miasta Urzędu Miejskiego w Koninie.

Do ogłoszonego przez miasto konkursu zgłosiło się 10 osób. Do dalszego postępowania zakwalifikowały się trzy osoby. W wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko została wybrana pani Agnieszka Gołębiowska zamieszkała w Zosinkach (gm. Rychwał).

- Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia kandydatów oraz rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której kandydaci prezentowali swoją wiedzę i umiejętności w zakresie marketingu i promocji miasta – czytamy w komunikacie końcowym. - Pani Agnieszka Gołębiowska wykazała się najlepszymi kwalifikacjami niezbędnymi na stanowisku Kierownika Wydziału Strategii i Marketingu Miasta Urzędu Miejskiego w Koninie.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Dzis byłam na konkursie w urzędzie facet który napisał nalepiej 9 punktów przepada na ustawce w dalszej rozmowie. Nie pójdę więcej bo to ściema i oszustwo
Dodano: 1.03.2019 18:00    Przez: ~Zawiedziona
Znów ustawka jak to jest, że 20 lutego znany był była laureatka konkursu. Kur....... Niby inna opcja ale żeby było tak jak było. Panie Piotrze rządzi Pan czy Pana vice.
Dodano: 1.03.2019 16:54    Przez: ~?🤔
Jeszcze trochę zostało znajomków do obsadzenia: Rakowski, Drewniak, Kosińska.
Dodano: 1.03.2019 17:55    Przez: ~Fachowcy
Czy zasadniczym pytaniem do kandydatów było pytanie o sympatie partyjne ?
Dodano: 1.03.2019 15:43    Przez: ~POlityka
Trzeba było kręcić reklamówki prezydentowi to by się dostał
Dodano: 1.03.2019 18:10    Przez: ~Konkret

KOMENTARZE

Czy zasadniczym pytaniem do kandydatów było pytanie o sympatie partyjne ?
Dodano: 01.03.2019 15:43    Przez: ~POlityka
A co z UM-LAB?
Dodano: 01.03.2019 15:55    Przez: ~młody
Czyli #dasię dostać do urzędu?
Dodano: 01.03.2019 16:34    Przez: ~Pn
@młody już nie jest potrzebny do niczego.
Dodano: 01.03.2019 18:20    Przez: ~M-lab
Oczywiście musi być pytanie o sympatie, bo jeśli to byłby PISior to wprowadziłby marketing katolicki.
Dodano: 01.03.2019 20:47    Przez: ~Mały
Tych wszystkich, którzy z takim znawstwem sugerują, że konkursy są ustawione chcę zapytać w ilu konkursach na stanowiska kierownicze w administracji brali udział. Mam już nie wrażenie a pewność, że to jest Wasze przyznawanie się do kompleksów i szukanie wewnętrznego usprawiedliwienia iż nie mieliście odwagi złożyć papierów. Jest jeszcze oczywiście bariera formalna, czyli kwalifikacje. Niestety na ten temat ''dyskutanci'' nie potrafią nic mądrego a nawet głupiego powiedzieć. Niniejszym składam gratulację wszystkim, którzy mieli to szczęście, że przekonali do siebie komisje konkursowe. Gratuluje też tym, którzy wierząc we własne możliwości do konkursów przystąpili.
Dodano: 02.03.2019 18:21    Przez: ~Alfred Michalczyk
Znów ustawka jak to jest, że 20 lutego znany był była laureatka konkursu. Kur....... Niby inna opcja ale żeby było tak jak było. Panie Piotrze rządzi Pan czy Pana vice.
Dodano: 01.03.2019 16:54    Przez: ~?🤔
Ta Pani nie należy do żadnej partii. Twoje słowa to brednie!
Dodano: 01.03.2019 17:08    Przez: ~-?!
A kogo POpiera ?
Dodano: 01.03.2019 18:02    Przez: ~Pewnie PiS ?
Czy to nie My wszyscy pozwalamy na to?Czy tylko ponarzekać na lm,to wszystko co można zrobić w tej sprawie?
Dodano: 04.03.2019 08:25    Przez: ~jkjnl
Da się dostać do UM lub jego jednostek jeśli Elita PO właśnie Ciebie lub Ciebie chce. :D
Dodano: 01.03.2019 17:26    Przez: ~innych nie chce
Żona prezydenta od 10 lat pracuje w tym samym miejscu - Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie. Jako pracownica socjalna.
Dodano: 05.03.2019 00:24    Przez: ~Agnieszka Korytkowska
Jeszcze trochę zostało znajomków do obsadzenia: Rakowski, Drewniak, Kosińska.
Dodano: 01.03.2019 17:55    Przez: ~Fachowcy
S-POKO, utworzy się nowe stanowiska, nowe wydziały.
Dodano: 01.03.2019 18:04    Przez: ~Bez obaw
No i zięć Nowaka, żona prezydenta.
Dodano: 01.03.2019 18:11    Przez: ~Po
Do ~po - Żona prezydenta od 10 lat pracuje w tym samym miejscu - Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Koninie. Jako pracownica socjalna.
Dodano: 05.03.2019 00:29    Przez: ~Agnieszka Korytkowska
Dzis byłam na konkursie w urzędzie facet który napisał nalepiej 9 punktów przepada na ustawce w dalszej rozmowie. Nie pójdę więcej bo to ściema i oszustwo
Dodano: 01.03.2019 18:00    Przez: ~Zawiedziona
W życiu większej bzdury nie widziałem.
Dodano: 01.03.2019 21:26    Przez: ~realista
Ja też byłam na jednym konkursie. Niby sympatycznie i wszystko wg planu, ale pani która wygrała z pogardą spojrzała na kontrkandydatów, potem na swoje paznokcie, z nikim słowa nie zamieniła - no bo co się będzie bratac z idiotami co naiwnie przyszli z nią konkurować... Na rozmowę weszła pierwsza i cóż... Reszta to już formalność więc góra 10min rozmowy i do zobaczenia. Tragedia. Ale nie można tego zmienić... Taki styl wyboru...
Dodano: 03.03.2019 02:05    Przez: ~Zawiedziona II
Trzeba było kręcić reklamówki prezydentowi to by się dostał
Dodano: 01.03.2019 18:10    Przez: ~Konkret
Filmowcy ze Slesina góra, opanują teraz rynek konińskich.
Dodano: 01.03.2019 18:16    Przez: ~Dre
Nie było tym razem testu o samorządzie sekretarza tylko rozmowa kwalifikacyjna?? A to nowść!! Nie chciało się pani uczyć ustawy o samorządzie???
Dodano: 01.03.2019 18:55    Przez: ~Jaa
Tak czulam że wszystkim steruje dawny układ
Dodano: 01.03.2019 19:01    Przez: ~Zawiedziona
Panie korytkowski sprawa jest bardzo prosta jak bedą ustawki to poprosimy pana na wykrywacz klamst powie nam pan o swoich pracownikach i skąd ich pan bierze . Pozdrawiam
Dodano: 01.03.2019 19:19    Przez: ~Rozgarniety
Niech lepiej Nowak zajmie się grzybem w SP 4 Skandal ! Od stołków zaczynają !
Dodano: 01.03.2019 22:59    Przez: ~Judyta
Rozgarnięty, Ona już była prawie przeniesiona w naborze wewnętrznym, ale zorientowali się, że z kultury nie można. Dobre, co ? Aha, jak pobędziesz trochę w USA, to też będziesz faworytem.
Dodano: 02.03.2019 22:00    Przez: ~śledczy
1 z 2
12>>