WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koło. Zatrzymany na strychu. Ukrywał się przed sprawiedliwością

Dodano: 2.03.2019 09:43

Policjanci z Koła zatrzymali 38-latka, który od 3 miesięcy ukrywał na strychu w jednym z pomieszczeń gospodarczych.

W środę 27 lutego br. policjanci z Koła zatrzymali mężczyznę ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości. W połowie listopada 2018 roku Sąd wydał za nim nakaz doprowadzenia do zakładu penitencjarnego. Mężczyzna został skazany za uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego i miał do odbycia karę prawie dwóch lat pozbawienia wolności. Chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej, od ponad trzech miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Policjanci typowali i sprawdzali miejsca, gdzie może przebywać poszukiwany.

W toku podjętych działań stróże prawa ustalili miejsce, gdzie się ukrywa. Wczesnym rankiem 27 lutego br. zapukali pod wskazany adres. Osoby, które były w środku nie chciały otworzyć drzwi, dlatego policjanci przystąpili do działania. Po wejściu do środka i dokładnym sprawdzeniu, w jednym z pomieszczeń gospodarczych znaleźli ukrywającego się mężczyznę. Kryjówka znajdowała się na strychu, a wejście do niej było zakamuflowane panelami ściennymi. Gdy kryminalni weszli do przygotowanej kryjówki, 38-latek licząc, że nie zostanie dostrzeżony nakrył się kocem. 

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy, skąd został odwieziony do zakładu karnego, w którym będzie teraz odbywał karę pozbawienia wolności.

Fot. KPP w Kole 

  • Koło. Zatrzymany na strychu. Ukrywał się przed sprawiedliwością

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   zatrzymany w kryjówce,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Do ojciec: czy twoim zdaniem robienie co miesiąc przelewu to jest wychowanie? Doskonale wiesz jak matki utrudniają kontakty z dzieckiem i z wychowaniem to nie ma nic wspólnego. Kobiety nie powinny dostawać alimentów kiedy same doprowadzają do rozpadu związku. To nawet logiczne
Dodano: 2.03.2019 14:26    Przez: ~men
Do życie to nie bajka: tylko zobacz jak łatwo urobic faceta, wystarczy się puścić i założyć sprawę, dostajesz alimenty, 500plus i inne świadczenia. Mieszkając przy mamusi taka panna nie musi pracować.... A Ty płacisz tak naprawdę na jej rosmany i inne p***roly. Dzieci powinny iść pod opiekę ojca wtedy kiedy kobieta postanowiła sobie zmienić towarzysza. Bo nie każdy rozwód czy sprawa wynika ze złej pistsey faceta.
Dodano: 2.03.2019 22:19    Przez: ~Men
Ile dostaną Ci, którzy ukrywali gościa ?
Dodano: 2.03.2019 10:43    Przez: ~oj
Od miłości do nienawiści jest cienka linia.
Dodano: 2.03.2019 16:43    Przez: ~Życie to problemy

KOMENTARZE

Ile dostaną Ci, którzy ukrywali gościa ?
Dodano: 02.03.2019 10:43    Przez: ~oj
Ktoś go podkapował !!!!!??? Ile lub co dostanie za to kapuś !! Tak z ciekawości pytam !!! Nie kapuś !!
Dodano: 02.03.2019 11:45    Przez: ~M..k
Bronisz alimenciarza, który na własne dzieci nie chce łożyć ? Obowiązkiem ojca jest wychowanie dziecka do wieku pełnoletności i dalej jeśli się uczy.
Dodano: 02.03.2019 12:01    Przez: ~Ojciec
Do -Ojciec -wcale go nie bronię !!! ale pytam czy kapowanie się opłaca ???
Dodano: 02.03.2019 12:33    Przez: ~M..k
Zaczni donosić to sam się przekonasz czy się opłaca. Napewno jesteś ciekaw jakie obowiązują stawki.
Dodano: 02.03.2019 13:45    Przez: ~Riks
M.k, gdyby było ORMO wstąpił byś w szeregi tej niechlubnej organizacji jak widzę, a może ktoś w rodzinie u ciebie był np. ojciec ?
Dodano: 02.03.2019 16:33    Przez: ~MO
Do ojciec: czy twoim zdaniem robienie co miesiąc przelewu to jest wychowanie? Doskonale wiesz jak matki utrudniają kontakty z dzieckiem i z wychowaniem to nie ma nic wspólnego. Kobiety nie powinny dostawać alimentów kiedy same doprowadzają do rozpadu związku. To nawet logiczne
Dodano: 02.03.2019 14:26    Przez: ~men
Ty jako ojciec masz obowiązek utrzymywać swoje dziecko, płacąc alimenty łaski nie robisz, w końcu to twoje dziecko/dzieci, a że matki utrudniają kontakt z dziećmi to inna bajka. Wiele par się nie dobiera, małżeństwa się rozpadają i potem wychodzą problemy.
Dodano: 02.03.2019 16:39    Przez: ~Życie to nie bajka
Od miłości do nienawiści jest cienka linia.
Dodano: 02.03.2019 16:43    Przez: ~Życie to problemy
Wielka miłość zdarza się w życiu tylko raz, wszystko co następuje potem, jest tylko szukaniem tej utraconej miłości.
Dodano: 02.03.2019 19:34    Przez: ~romantyk
CZY DO PAKI TRAFIŁY OSOBY UKRYWAJĄCE ZBRODNIARZA?????? CO ROBI MILICJA W TEJ SPRAWIE!!!!
Dodano: 02.03.2019 19:07    Przez: ~kolo.... nie koło
STWÓRZCIE MIEJSCA PRACY ,ZAMIAST KUPOWAĆ : HYBRYDOWE AUTOBUSY ,REMONTOWAĆ WYREMONTOWANE : ,,OSKARDY '' JEDNOCZEŚNIE ZAMYKAJĄC : ,,ODKRYTE '': BASENY ,NIEDBAJĄC ? O : NISZCZEJĄCE AMFITEATRY. ,,NAWET RIKSZE KOPIĆ Z PUBLICZNEJ KASY ,I NIECH ,,WOZI RIKSZARZ''PO RYNKU ,BO AUTA TRÓJĄ , A KIEROWCY ,,MAJĄ'' NA : RIKSZĘ . -,,NIE WYSTARCZY ZMIANA USTROJU ,JAK PIJAK PIJAKOWI PRZEKORZE BUTELKĘ WÓDKI ,I TO ,,ZŁODZIEJOWI : SŁOWA ZMARŁEGO PRYMASA ''. ...
Dodano: 02.03.2019 20:46    Przez: ~L
Do życie to nie bajka: tylko zobacz jak łatwo urobic faceta, wystarczy się puścić i założyć sprawę, dostajesz alimenty, 500plus i inne świadczenia. Mieszkając przy mamusi taka panna nie musi pracować.... A Ty płacisz tak naprawdę na jej rosmany i inne p***roly. Dzieci powinny iść pod opiekę ojca wtedy kiedy kobieta postanowiła sobie zmienić towarzysza. Bo nie każdy rozwód czy sprawa wynika ze złej pistsey faceta.
Dodano: 02.03.2019 22:19    Przez: ~Men
Może miał za krótki koc?
Dodano: 04.03.2019 07:56    Przez: ~nogi
Nie, to był kolski intelektualista. Schował się pod koc, zamknął oczy i myślał, że go nie widać.
Dodano: 05.03.2019 07:23    Przez: ~kolanin