WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koło. Komendant policji zaprasza mieszkańców powiatu na debatę

Dodano: 7.03.2019 09:45

Komendant Powiatowy Policji w Kole zaprasza mieszkańców powiatu kolskiego do udziału w debacie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”.

Każdy może mieć na nie wpływ – wystarczy przyjść 14 marca br. o 16:00 do sali nr 102 Starostwa Powiatowego w Kole. Tematyka będzie dotyczyła m.in.:

- Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa – narzędzia, z którego korzysta coraz więcej mieszkańców naszego powiatu. To na podstawie danych w niej zamieszczanych, Policja kieruje w najbardziej zagrożone miejsca swoje patrole i planuje tam wzmożone działania. Uczestnicy zostaną zapoznani z aktualnymi danymi zebranymi przy pomocy tego narzędzia.

- „Dzielnicowy bliżej nas” - programu realizowanego w celu zbudowania zaufania pomiędzy służbami a obywatelami. Dzielnicowy to policjant, który powinien być najbliżej obywatela. To również człowiek, którego obecność powinna dawać poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom. Uczestnicy debaty będą mieli okazję zapoznać się z wizerunkami dzielnicowych swoich rejonów.

- Aplikacji „Moja Komenda”, która umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Te i inne możliwości aplikacji zostaną uczestnikom zaprezentowane na spotkaniu.

  • Koło. Komendant policji zaprasza mieszkańców powiatu na debatę

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Koło to istna patologia, dobrze że chociaż Policję mają na dobrym poziomie.
Dodano: 07.03.2019 10:51    Przez: ~Kaziu
Nie każdy w Kole to patologia nie osądzaj ludzi wg. własnego statusu drogi Kaziu
Dodano: 07.03.2019 11:42    Przez: ~marianoitaliano
A jaki poziom Ty reprezentujesz?
Dodano: 07.03.2019 12:18    Przez: ~Kaziu
Pytanie do Kazia
Dodano: 07.03.2019 12:19    Przez: ~Kaziu
Kaziu do Kazia ?
Dodano: 07.03.2019 16:22    Przez: ~Władziu
A gdzie jest Pn, ulubieniec tego POrtalu ?
Dodano: 07.03.2019 16:23    Przez: ~No gdzie ?
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO