WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koło. Komendant policji zaprasza mieszkańców powiatu na debatę

Dodano: 7.03.2019 09:45

Komendant Powiatowy Policji w Kole zaprasza mieszkańców powiatu kolskiego do udziału w debacie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”.

Każdy może mieć na nie wpływ – wystarczy przyjść 14 marca br. o 16:00 do sali nr 102 Starostwa Powiatowego w Kole. Tematyka będzie dotyczyła m.in.:

- Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa – narzędzia, z którego korzysta coraz więcej mieszkańców naszego powiatu. To na podstawie danych w niej zamieszczanych, Policja kieruje w najbardziej zagrożone miejsca swoje patrole i planuje tam wzmożone działania. Uczestnicy zostaną zapoznani z aktualnymi danymi zebranymi przy pomocy tego narzędzia.

- „Dzielnicowy bliżej nas” - programu realizowanego w celu zbudowania zaufania pomiędzy służbami a obywatelami. Dzielnicowy to policjant, który powinien być najbliżej obywatela. To również człowiek, którego obecność powinna dawać poczucie bezpieczeństwa mieszkańcom. Uczestnicy debaty będą mieli okazję zapoznać się z wizerunkami dzielnicowych swoich rejonów.

- Aplikacji „Moja Komenda”, która umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Te i inne możliwości aplikacji zostaną uczestnikom zaprezentowane na spotkaniu.

  • Koło. Komendant policji zaprasza mieszkańców powiatu na debatę

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Koło to istna patologia, dobrze że chociaż Policję mają na dobrym poziomie.
Dodano: 07.03.2019 10:51    Przez: ~Kaziu
Nie każdy w Kole to patologia nie osądzaj ludzi wg. własnego statusu drogi Kaziu
Dodano: 07.03.2019 11:42    Przez: ~marianoitaliano
A jaki poziom Ty reprezentujesz?
Dodano: 07.03.2019 12:18    Przez: ~Kaziu
Pytanie do Kazia
Dodano: 07.03.2019 12:19    Przez: ~Kaziu
Kaziu do Kazia ?
Dodano: 07.03.2019 16:22    Przez: ~Władziu
A gdzie jest Pn, ulubieniec tego POrtalu ?
Dodano: 07.03.2019 16:23    Przez: ~No gdzie ?
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO