WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Filmowe Spotkania Seniora

Wspomnienie lata

Dodano: 7.03.2019 11:31
Źródło: DK Oskard

Filmowe spotkania seniora to propozycja dla zaangażowanych i lubiących dobre kino seniorów. Nowym projektem chcemy zachęcić seniorów do aktywnego uczestnictwa i spędzenia wolnego czasu. Po projekcji zapraszamy uczestników do kawiarni na słodki poczęstunek i filmową dyskusję. W ramach cyklu zaprezentujemy filmy polskich i zagranicznych twórców, o zróżnicowanej tematyce. Filmowe spotkania seniora to kino interesujące, wartościowe, wzruszające. Na pierwsze seans Kino Oskard Kameralnie zaprasza 14 marca o 10.00. Zaprezentujemy polską produkcję „Wspomnienie lata” z Urszulą Grabowską i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych.Koniec lat 70. w Polsce. Bilet 10zł KUP

  • Filmowe Spotkania Seniora
  • Filmowe Spotkania Seniora
  • Filmowe Spotkania Seniora

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO