WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Link4 rozdaje kody promocyjne

Materiał promocyjny

Dodano: 7.03.2019 17:00

Cena ubezpieczenia samochodu do tanich nie należy. Zatem, gdy zbliża się termin opłacenia polisy, warto skorzystać z kodów rabatowych. Niewątpliwie polisa Link4 cieszy się dużą popularnością. Reklamowana jest jako jedna z tańszych ofert na rynku, co w połączeniu z kodami rabatowymi pozwala znacząco zaoszczędzić. Na stronie kody.pl dostępne są kody promocyjne, które upoważniają do zniżki.

Kod promocyjny 16% na polisę OC, AC w Link4

Kod rabatowy 16% na polisę OC, AC w Link4 można pobrać całkowicie za darmo. Dotyczy on tylko i wyłącznie nowych klientów. Aby z niego skorzystać wystarczy pobrać go ze strony internetowej, następnie przejść na stronę ubezpieczyciela i wypełnić formularz. Pozostaje już tylko wpisać kod rabatowy w wyznaczone pole i zniżka 16% zostanie naliczona. Ta promocja trwa do odwołania. Jednak jak można zauważyć cieszy się dużą popularnością wśród osób, które szukają nowego ubezpieczyciela, a przecież poszukiwaczy okazji nie brakuje. Zatem warto skorzystać, gdyż o wypadek nietrudno, a w tym przypadku zyskujemy zniżkę na obowiązkowe ubezpieczenie OC, ale również AC. A przecież wypadek, stłuczka czy kolizja z naszej winy również może się zdarzyć.

Kod promocyjny 12% na ubezpieczenie samochodu w Link4

Bądźmy szczerzy, szukanie polisy samochodowej do łatwych nie należy, wszak wybór jest ogromny, choć niestety wiele towarzystw ubezpieczeniowych winduje koszty. Stąd zniżki są zawsze mile widziane. Dlatego dla wszystkich, którzy są na etapie poszukiwania i skłaniają się ku polisie Link4 dobrym wyborem będzie kod rabatowy 12% na ubezpieczenie samochodu. Oferta dotyczy nie tylko nowych klientów, ale również stałych, którzy przedłużają swoje umowy. Aby skorzystać wystarczy tylko pobrać kod i wypełnić formularz na stronie. Również ta oferta ważna jest do odwołania.

Kod promocyjny 40% na ubezpieczenie mieszkania w Link4

Wiele osób nie posiada ubezpieczenia na mieszkanie, a to duży błąd. Bagatelizowanie zagrożeń może prowadzić do opłakanych w skutkach następstw, a lepiej nie przekonywać się w tym przypadku na własnej skórze o prawdziwości powiedzenia "mądry Polak po szkodzie". Oczywiście mało kto dysponuje też oszczędnościami, które w razie nieszczęśliwego wypadku mogą pokryć ewentualne usterki. Jak wiadomo ubezpieczenie mieszkania często do tanich nie należy. Jednak dostępnych jest wiele ofert z atrakcyjnymi zniżkami. Wśród nich wyróżnia się oferta Link4, zwłaszcza, jeśli skorzystamy z kodu rabatowego 40%. Aby otrzymać zniżkę tak naprawdę wystarczy tylko pobrać kod, następnie wypełnić formularz zamieszczony na stronie. Po wykonaniu tych kroków zniżka zostanie automatycznie naliczona. W ten sposób koszt ubezpieczenia nie będzie bardzo wysoki, a jak wiadomo "przezorny zawsze ubezpieczony".

Kody promocyjny Link4 - czy warto z nich korzystać?

Wiele osób sądzi, że takie promocje nie są dostępne, ale to nieprawda. Otóż na stronie kody.pl można znaleźć opinie zadowolonych użytkowników, którzy polecają korzystanie z tej opcji. Warto tutaj zauważyć, że w ten sposób można zaoszczędzić całkiem duże pieniądze i tak naprawdę w cenie ubezpieczenia OC, dzięki promocji otrzymamy pakiet OC z AC. Warto również odwiedzać stronę, gdyż często dodawane są nowe oferty. Co ważne korzystanie z niej jest bezpłatne i nie ma nawet konieczności logowania się. Można także skorzystać z newslettera z przypomnieniami. Dzięki temu nie trzeba obawiać się przegapienia korzystnej oferty.

Link4 - czy warto wybierać tego ubezpieczyciela?

W internecie można znaleźć wiele opinii o różnych towarzystwach ubezpieczeniowych, w tym także o Link4. W telewizji ten ubezpieczyciel reklamuje swoje usługi jako pewne i niezawodne oraz dostępne w niskiej cenie. Ale czy rzeczywiście jest to prawda? Tutaj powinniśmy się odnieść do raportu Rzecznika Finansowego, do którego wpływają skargi niezadowolonych klientów. Jak pokazują statystyki, towarzystwo Link4 nie było często zaskarżane. Tutaj można przytoczyć dane z 2016 roku, kiedy wpłynęło prawie 11 tys. skarg, co w porównaniu z innymi towarzystwami ubezpieczeniowymi stanowiło niewielki procent, biorąc pod uwagę udział rynkowy towarzystwa, a także ilość ubezpieczeń, jakie oferuje Link4. Warto jeszcze zwrócić uwagę na cenę, wszak wiele osób właśnie ceną kieruje się przy wyborze towarzystwa ubezpieczeniowego. Tutaj korzystając z rankomatu można zauważyć, że oferta jest całkiem korzystna na tle innych ubezpieczalni, nawet dla nowych kierowców. Aby zachęcić do korzystania z oferty Link4 nie poprzestaje na reklamach, ale oferuje konkretne zniżki w postaci kodów rabatowych dla nowych klientów, również "świeżo upieczonych" kierowców. Oceny kierowców, którzy korzystali z tej oferty są różne, jednak wiele osób docenia stosunkowo niskie składki oraz niezaniżanie kosztów wypłaty odszkodowania. Dlatego warto zdecydować się na Link4, tym bardziej, że można skorzystać z dodatkowych zniżek w postaci kodów rabatowych. Również inni ubezpieczyciele oferują kody rabatowe, jednak oferta Link4 na ich tle wydaje się być zdecydowanie korzystniejsza.

Te i inne kody promocyjne do Link4 znajdziesz na stronie https://www.kody.pl/link4

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komunikacja,   ubezpieczenie,   link4

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Link4? Dziękuję, postoję...
Dodano: 10.03.2019 18:45    Przez: ~Uppa
Zanim skorzysta się z takiej promocji, warto porównać oferty w porównywarce ubezpieczeń takiej jak Ubea. Możliwe, że w innym towarzystwie znajdzie się jeszcze korzystniejszą polisę.
Dodano: 14.03.2019 10:26    Przez: ~Katarzyna
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO